213 Shares 3895 views

Gospodarz programu, a szef kuchni Michael Plotnikov: Biografia, kariera i rodzina. Przepis z Michaiłem Plotnikov

Michaił Plotnikov – znany i radiem gospodarzem. Ma wiele ulubionych zajęć i hobby. Wśród nich jest gotowanie. Nie wszystkie kobiety są w stanie przygotować dania, w których nasz bohater jest szczęśliwy, ich krewni i przyjaciele. Jeżeli chcesz zapoznać się z jego biografii? Aby to zrobić, trzeba przeczytać artykuł od początku do końca.

Michaił Plotnikov: Rodzina i dzieciństwo

Urodził się 12 lipca 1965 w Wołgograd. Przyszły szef został wychowany w wykształconej i szanowanej rodziny. Michael rodzice są członkami zawodów technicznych.

Nasz bohater dorastał aktywne i niespokojne dziecko. Od najmłodszych lat pomagał mamie w kuchni. Chłopiec zgrabnie usunięciu skórki ziemniaka, mieszając, owsianki i pobranie próbki zupy.

W szkole Misza studiował dobrze. Jego ulubionymi przedmiotami były literatura, muzyka i malarstwo (po rysunku). Regularnie uczestniczył w zawodach amatorskich i innych imprez szkolnych.

Ojciec chciał, aby jego syn zostać inżynierem. A moja matka widziała go jako dziennikarz lub lekarza. Ale Plotnikov Jr. już dawno zdecydował się na zawód. W tym czasie człowiek marzył o zawodzie tłumacza lub nauczyciela języka obcego.

student

W 1982 roku nasz bohater ukończył liceum. Zgłosił się do miejscowego uniwersytetu państwowego. Był w stanie poradzić sobie z egzaminami. Misha studia na Wydziale Filologicznym. Po pierwszym roku facetem wcielony do armii. Michaił Plotnikov służył w regionie Północnego Kaukazu. Po 2 latach wrócił do „obywatel”.

Facet nie był trudny do odzyskania uniwersytet. Szybko nadrobił stracony materiał. Koledzy pomogli mu w tym. Misza był im wdzięczny.

wiek dojrzały

W ciągu ostatnich lat Plotnikov był rozdarty na dwie części. W ciągu dnia uczył w miejscowym liceum (stażysta). Wieczorem dyskoteka, brała udział w próbach i spektaklach studenta KVN.

W 1993 roku nasz bohater zakończył praktykę pedagogiczną. Młodzieniec zmienił zawód. Powierzono mu prowadzenie dwóch programów ( „Kto jest największy?” I „Khanum”) w zakładzie Wołgograd.

W 2000 roku Michaił Plotnikov przeniósł się do Moskwy. Niemal natychmiast dostał stacji radiowej „Silver Rain”. Publiczność kochała go za doskonałe poczucie humoru i literat mowy. W radiu, nasz bohater pracował do końca 2009 roku. Potem stworzył klub „Europa”, zajmującej się reklamą i PR.

telewizja

Kiedy Plotnikov Mihail Samuilovich raz pierwszy pojawił się w kadrze? Stało się to w 2010 roku. kanał prowadzący „TV Center” mianował go prowadząc niedzielny pokaz gotowania „Panienka i gotować.”

Kolega Michael na planie była piosenkarka Anna Siemienowicz. Wspólnie przygotowali dziesiątki pysznych potraw. W kwietniu 2015 Semenovich lewy bieg. W jego miejsce przyszedł prezenterka telewizyjna Olga Kokorekina. W krótkim czasie kobieta była w stanie zaprzyjaźnić się z Michaelem.

Przepis z kucharz: wątróbka z kurczaka z pieczarkami

Niezbędne składniki:

  • zielone cebule – gałązka;
  • majonez (zawartość tłuszczu nie jest ważne,);
  • 0,4 kg wątroby kurcząt;
  • jeden Cebula;
  • sałata;
  • duża marchew;
  • Grzyby – 200 g wystarczy;
  • zieleni;
  • trochę śmietany (30%) i majonez (do smaku).

Szczegółowe instrukcje:

Etap № 1. przemytej i pokrojone rozmieszczonych na patelni, olej zalewania. Istnieje również wysłać kostką cebuli. Włącz średnim ogniu. Gdy cebula zdobyć złoty kolor, dodać marchew, posiekany sześcian.

Numer etap 2. Przemyć wątroby pod bieżącą wodą. Pokroić na porcje. Posypać solą. Nie zapominaj, że wątroba – przetarg kawałku. Dlatego konieczne jest, aby być ostrożnym z jej marynowania. Trochę oleju, pieprz i sól – tylko w prawo.

Krok numer 3. W misce wymieszać śmietanę i majonez. Dodać posiekane dymki i gałązkę. Wszystko to i posypać przyprawami.

Krok № 4. W rondlu smażone warzywa i grzyby umieszczone kawałki wątroby leżeć w marynacie na chwilę. Przykryć naczynie z pokrywą. Dusić do miękkości. Proces ten trwa zwykle 20-25 minut. Pokrywa powinna być otwarty okresowo zwolnić stłumiony pary.

Michaił Plotnikov: miłość życia

Wykształcony człowiek z brutalnego wyglądu, a kto wie, jak gotować – to wybrany jeden z marzeniem wielu współczesnych kobiet. Ale jest swobodnie serce słynnego prezentera telewizyjnego? Teraz będziemy o tym rozmawiać.

Nasz bohater już dawno znalazł bratnią duszę. Niestety, nazwisko i zawód żoną nie zostały ujawnione. Wiemy tylko, że mają dwoje dzieci razem. Głównym żywicielem jest Michaił Plotnikov. zdjęcie rodziny, która zawsze niesie ze sobą, wspiera go we wszystkich przedsięwzięciach. Człowiek widzi swoją żonę i dzieci nie są tak często, jak chcielibyśmy. A wszystko z powodu napiętego harmonogramu prac, zapewniając regularne wycieczki (w tym zagranicznych).

restaurator

Zwykliśmy patrzeć jak Michael Samuilovich w ramie uczy gwiazd i zwykłych obywateli w procesie gotowania.

W październiku 2015 roku powziął informację o zamiarze otworzyć restaurację Plotnikov LoveBurger w Kijowie. Według jego pomysłu, będzie to restauracja z pysznym jedzeniem i właściwe. Głównym „trick” menu będzie hamburgera. Są też lekkie sałatki, oryginalne przekąski i gorące posiłki. Szczególną uwagę przywiązuje się do Michaiła Plotnikov dzieje wnętrze. Uważa on, że miejsce posiłku powinny być urządzone w jasnych kolorach. elementy wystroju wnętrz nie powinno rozpraszać ludzi przed posiłkiem.

Nasz bohater musi żyć w tych dwóch miastach. W Kijowie, jego praca (agencja reklamowa i restauracja), w Moskwie – Dom i ulubionych rodziny.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, w jaki sposób do sukcesu i finansowego dobrobytu nie Michaiła Plotnikov. Zdjęcia, biografia i życie osobiste z prezenterem telewizyjnym – to wszystko uważaliśmy. Można powiedzieć jedno: jego ciężką pracę i zaangażowanie mogą tylko pozazdrościć.