702 Shares 3587 views

Alexander Gozias: półtora roku w ramach projektu „Dom-2”

W ciągu 12 lat trwania projektu „Dom-2” wielokrotnie zmienił zasady, przychodzą i odchodzą, jak byłych członków, nowy zestaw filmowy stworzony, w tym show nie było dziecko – „Love Island”. Pozostała niezmieniona jedynym kryterium oceny bohaterów projektu – „Bright” partii. Dwadzieścia sześć Alexander Gozias – oczywistym kandydatem do dłoni w tej kategorii. Spróbuj zrozumieć, dlaczego.

stron biografia

Wiadomym jest, że urodziła się 02.06.1990 w obwodzie kaliningradzkim (UBC). Moi rodzice rozwiedli się, kiedy miała 10 lat, ale nie pozostało bez męskiego rodzicielstwa. Mama ożenić, okazały się bardziej skuteczne. Alexandra ma młodszego brata. Po szkole, Alexander Gozias, zdjęcie, które jest przedstawione w artykule, mam zawodu fryzjera. W wieku 19 lat zaczął spotkanie z miejscowym mężczyzną – Iloy Krotkovym. Po moja córka urodziła się w czerwcu 2013 roku, o nazwie Sophia, para pobraliśmy. Na początku powiedziała mi, że doświadczenie stosunków rodzinnych miał pięć lat, rodzina podzielony z powodu niewierności żony bicia i musiała cierpieć z tego powodu. Później przyznał, że żyli razem przez cały rok i pół i rozpadł się na długo przed projektem.

Wysłany w Internecie film ślubny pokazuje, że małżeństwo miało miejsce, gdy Zofia była ponad rok – dziewczynka stoi bezpiecznie na nogach. Tak więc, w kwietniu 2015 th Alexander pojawił się telestroyke faktycznie od ołtarza, śpiewając piosenkę z mężem, który był najlepszym z mężczyzn. To nie przypadek, do 30 maja w ramach projektu przyszedł Ilya Krotkov, podając swoje pragnienie, aby utrzymać rodzinę razem. Widzów nawet myśli, tu pachnie umowy, ponieważ para zjednoczona po jakimś czasie ponownie.

Tło: Przybycie Alexandra Gozias nad projektem telewizyjnym

04.12.2015 dziewczyny pojawił się na Seszelach, o odlewanie w Kaliningradzie. Wraz z rywalem Darina Eldzarovoy przybyli podbić trwałość projektu Evgeny Kuzin, którego życie osobiste (złe małżeństwo, rozwód, budowanie relacji z synem) odbyło się w oczach całego kraju. A jeśli dziewczyna Darin był żywy, pozbawiony kompleksów, Alexander pamiętał chyba że wstaje dla uczestnika znamionowej Anastasia Lisov że Nikita Kuzniecow „reedukacji” w oczach setek tysięcy widzów. Przemienienie pokorny dziewczynka z otwartym twarz wystąpił na polanie, gdzie uczestnik jest z powrotem w ciągu miesiąca.

Lisova przyjaciół stał się wrogiem, a wraz z pojawieniem się projektu byłego męża Ilya Krotkova opisał byłą żonę despotą i alimenty Dodgers, i wszyscy zobaczyli zupełnie różne Gozias: szorstki, uszczypliwy i flirty prawo i lewo. Między byłymi małżonkami są stale powstał skandali, z Ilya trochę jak despota. Ale Aleksander Gozias często sfrustrowani do nadużyć i upokorzyć swojego mężczyznę, aby sprowokować atak. W lipcu strasznej walki, i nie było. Krotkov rannych nosa byłej żony, która doprowadziła do zakończenia związku.

Raz na podobny karane i wydalony z show. W ubiegłym roku organizatorzy przebudowany, biorąc pod uwagę, że film z walk na „Dom-2” bije wszystkie rekordy trafień, wpisana do sądów i decyzji, która ma winy po prostu wysyłane do aresztu.

Relacji w związkach

I pół roku nie będzie stroną, z którą Alexandra nie miał kłopotów. Ona wpada Diana Chipizubovu powodu zazdrości byłego małżonka, że w rzeczywistości absolutnie nie interesujące. Że bije z Aleksandroy Haritonovoy, nie mniej silna i uczestnik znamionowej. Który łączy się z nim w walce przybysz Nasty Ivankova. Nie wspominając o tym, że w swoich relacjach z mężczyznami, niska i chuda dziewczyna, często pociągnął za włosy, i wrzuca do basenu, a poruszę klapy. I to jest w tych walkach często rzuca się entuzjastycznie obsesją, pozwalając sobie na zniewagę, chwycić rzeczy i kopiąc mężczyzn.

Oprócz walk, Aleksandra Gozias „Dom-2”, do którego matka była półtora roku, aktywnie uczestniczy w budowaniu relacji z płcią przeciwną. Oprócz byłego męża, z którym stosunki nie są wyraźnie wymienione ponownie poznała piosenkarza projekt Ilya Yabbarovym Czyj niegrzeczny stosunek do dziewczyn, które zdobył pewien rozgłos. Znając nieostrożność Ilya Grigorenko, zaufany młodego Lovelace, rzuca prawdziwe łzy. Próbowałem spotkać się z przystojnym Sergeem Hudyakovym, ale był słaby, a uczestnik nie zatrzymać się na projekcie.

Podczas swojego drugiego pobytu na Seszelach Alexandra rozpoczął romans z Kostya Iwanowa, który jest także za nieudanym małżeństwie i dziecka. Wydawałoby się, że nic nie powinno kolidować z parą zbudować harmonijne relacje oparte na wzajemnej sympatii. Jego Królewska Mość, ale interweniował ocenę. Po raz kolejny widzowie oglądać jak faceci przychodzą do starego prowizji: chwycić nawzajem telefon, odszukać naciągane przyczyny skandali, a jeśli nie – upić soku winogronowego, lub idą do wiatry obwodzie.

Przekształcenie w księżniczkę

Wydawałoby się, że to Aleksander Gozias chuligana. Ahn, nie. Marzy, by stać się prawdziwą księżniczką. We wrześniu, zdecydował się operacji powiększenia piersi. Rehabilitacja odbyła się na polanie, a cały kraj jest zaniepokojony: dlaczego po prostu nie muszą znosić ubogich dziewcząt przez wzgląd na piękno jest. W październiku nie było modę dzisiaj obrzęk warg, w styczniu – tatuażu brwi, wydłużone rzęsy. 626,000 subskrybentów Instagram podziwiać piękno kruchej dziewczyny z Morza Bałtyckiego do eleganckiej sukni haute couture, ale z jakiegoś powodu na Kalwarii, często siedzi w stałym dżinsy kamizelka i zaznajomić.

I to jest wielka tajemnica dla publiczności: Gdzie jest to realne?

Troll lat

Każdego roku, w telewizji pokazują konkursy odbywają się z udziałem publiczności głosujące „Person of the Year”. Uczucie, że nowa konkurencja w 2016 roku „Troll of the Year” wymyślone specjalnie dla tej dziewczyny. Jest mało prawdopodobne, że Aleksander Gozias, którego biografia jest znana w całym kraju, był w stanie wygrać „Man of the Year”, ale aby wygrać kosztem ostrym i dowcipnego humoru mocno pozostałych uczestników – to jest to. Z sześciu ludzi, którzy osiągnęli finał (Frolov, R. Mishin, I. Tregubenko, Aleksander Czerkasow, Iwanow), otrzymała najwyższe noty dla twórczości zawodników wyprzedzając najbliższego rywala o 12% głosów. To sprawiło, że jej właściciel nagrodę pieniężną w wysokości 200 tysięcy rubli.

Oprócz dziecka – za co?

Jednym z pierwszych uczestników telestroyki maja Abrikosov stał się zagorzałym przeciwnikiem, co dzieje się na ekranie. Nawet on, który żył show, szokując, co dzieje się dzisiaj. Jest głęboko przekonany, że śmieszne opłaty nie są skandaliczne reputację nabyte przez uczestników. Tylko, jak widać, nie każdy myśli opłaty śmieszne. A dzięki ogromnej armii obserwuje nowego źródła dochodu w portalach społecznościowych – reklama. Tak spieszyć do placu budowy nie tylko dziewczyny, które marzą o sławie i bogatego męża, ale także młode matki, które chcą zapewnić przyszłość swojego dziecka. Alexander Gozias z nich.

Organizatorami pokazu przyniósł dla siebie formułę, że członkowie „Dom-2” powinny być ludźmi ludzi, ukazując publiczności różne aspekty życia zwykłych ludzi. Chcę wierzyć, że życie na zewnątrz na obwodzie są one bardzo różne.

Częste wyjazdy obrazów Alexandra domu z mężem i córką, któremu dają wrażenie szczęśliwych ludzi – obecna rzeczywistość. Ale wszystko inne – od złego. Tylko sposób, by stać się sławny i dobry start w życiu. Wraz z Konstantin Iwanow, otworzyła stronę na YouTube, aby publikować filmy z życia w obwodzie, nie ujęte w audycji. Nie znikają jak talent aktorski i gwałtowność, z jaką ich zdaniem podniesienie telestroyki znamionową.