632 Shares 9071 views

Jakie jest wynagrodzenie uczestników „Dom-2”? Ilu uczestników są wypłacane „Dom-2”?

Nie jest tajemnicą, że rosyjskie uczestnicy reality show dostać ogromne ilości pieniędzy. A faceci wynagrodzenia z wystawy „Dom-2” i wykonaj jedną z najwyższych na świecie! Informacje na temat zarobków w projekcie zazwyczaj ukryć 7 zamków, więc nikt tak naprawdę nie wiedział, co wynagrodzenie uczestników „Dom-2”, ale niektóre z dziewcząt, którzy opuścili projekt nadal ujawniane informacje.

Jako kredyt pensja do projektu?

Według niektórych uczestników, którzy już dawno wyszedł z projektem i zaangażowanych w dalszej karierze, opłaty uczestników «Dom-2» są przyznawane w oparciu o ich osobisty wkład do popularności rozwoju projektu. Najbardziej popularne, aktywny, i ulubione postacie pokazują, widzowie mogą otrzymać nawet do kilkudziesięciu tysięcy dolarów miesięcznie! Mniej widocznych uczestnicy projektu, nie zdobyła powszechnego widz miłość, otrzymał wynagrodzenie w wysokości 22 tysięcy rubli. Niedawno podniósł pensje o 12 milionów, ale liczba ta jest jeszcze daleki od opłat najpopularniejsze ludzi.

Bogini "Dom-2" Olga Buzova

Ta dziewczyna przyszedł projekt jest jeszcze dość młody i zyskał sławę i powszechne uznanie wyłącznie ze względu na ich poczucie celu, uroku i talentu. O ile zapłacił członków „Dom-2”, został ostatnio znany jako Olga powiedział, że może teraz zapewnić wszystkie niezbędne nie tylko siebie, ale również ukochani rodzice i siostra.

Do tej pory, Olga pracuje jako prezenter telewizyjny, w tym na głównej telestroyke. Olga powodzeniem poślubiła słynnego piłkarza i rozpoczęła własną linię ubrań, więc to ciekawy projekt TV tylko z perspektywy słodkie wspomnienia.

Skandaliczny Alain Vodonaeva

Do czasu przybycia dziewczyny na przedsięwzięcia na „Dom-2” opracowali rodzaj hierarchii uczestników. Wszyscy wiedzieli, kto wkrótce opuścić projekt, jako obcy, i którzy przez długi czas będą w stanie walczyć o dom, a druga połowa. Alena, będąc z natury wojownikiem, natychmiast przyłączył się do walki o prowadzenie i wygrał głośne zwycięstwo. Wkrótce zaproponowano jej kontrakt jako jeden z 6 najpopularniejszych uczestników. Alain uzgodnione.

Według niej, informacje o tym, co pensja uczestników „Dom-2”, jest tajemnicą handlową, tak aby ujawnić Konkretna kwota Aliona nie ma prawa. Jednak przez cały czas trwania projektu i po jego odejściu „Dom-2” Alena wygodnie istniał sobie pozwolić na drogie ubrania, imprezy mody i wakacje za granicą. Dobrą wiadomością jest to, że ona nie zapomnieć o pracy i stara się w roli prezentera telewizyjnego i aktorka.

Prowadząc Ksyusha Borodina

Pracowała nad projektem od jej powstania i okazała się być rozsądne i wczuć wiodącym. Ona zawsze starał się wspierać ludzi i dawać dobre rady, które doceniane wszystkich uczestników projektu. Pytania o co pensja uczestników „Dom-2” Ksenia nie lubi tak daleko, ale możemy ocenić swoją sytuację finansową wielu modnych imprez i koncertów, na których istnieje Xenia.

Kilka lat Ksenia była żoną znanego biznesmena o imieniu Yuri Budagov, ale małżeństwo nie wyszło i para rozwiodła się w 2011 roku. W rok po ślubie Xenia urodziła córkę, ale nawet w czasie ciąży udało się skutecznie prowadzić projekt. Nie opuścił telestroyku Xenia i po rozwodzie, najwyraźniej członkowie pensja „Dom-2” pozwala na w pełni normalne życie, a tym samym podnieść dziecko w obfitości.

Następnie nad projektem Xenia poznał swoją obecną miłość – Mihaila Terohina. Młodzi ludzie po prostu zwrócić uwagę na siebie, a wkrótce nawiązałem romans między nimi. Wkrótce opuścili projekt. Ale w końcu wróciłem do domu tej pary, tak że Xenia i jej córka wyposażony mieszkań i pieniędzy na dłuższy czas.

Brutal Mikhail Terekhin

Po pobycie na wystawie zaledwie 72 dni, mężczyzna zdołał zrobić jakiś hałas w żeńska połowa drużyny. Facet natychmiast podbiła serca dziewczynek przepięknych ciała i brutalny sposób. Co dziwne, informacja, że Michaił za nieudanego małżeństwa i dziecka 6 lat, nikt nie był zmieszany, a dziewczęta kontynuowały ostrą walkę o sercu nowego macho.

Jednak Mikhail natychmiast zdecydował się na wybór na pobyt w pięknie Eugenia Feofilaktova. Oczywiście, że padł ofiarą zaklęcia Michaela, ale szybko przyznał, że w rzeczywistości nie potrzebuje Eugene i ich związek od początku był farsą. Pomimo tak zgorszenie, facet dostał najbardziej atrakcyjną pannę młodą Project – Ksyusha Borodina, z którą jest w szczęśliwym małżeństwie.

Jeśli chodzi o opłaty, można założyć, że Michael w żaden sposób nie wymaga, jak jego osoba była bardzo popularna z powodu ciągłych konfliktów i powieści miłosnych nad projektem. Według informacji z nieznanej sympatyk Michael dostaje telestroyke 120 000 rubli, tak że pod względem materialnym jest trochę gorsza od swojej gwiazdy żony.

Olga i "Dom-2"

Gobozova Olga Vasilevna to matka jednego z uczestników projektu. Jej pojawienie się w projekcie jest uważany za bezprecedensowy przypadek, ale to, co przyciąga jeszcze więcej uwagi telestroyke widzów. Podczas gdy fani zgadnij ile członkowie są pensja „Dom-2” Olgi jest tylko 20.000 rubli, ale szczerze spełnia proponowaną opłatę.

Ostatnio okazało się, że została ona trzyma kobietę w projekcie. Oprócz obaw o los syna (moja mama nienawidzi narzeczonej Aleksandra), Olga jest zainteresowany w bardzo znacznej sumy pieniędzy, które było oferowane do liderów projektu, jeśli kobieta będzie trzymać w „Dom-2” do 6 miesięcy. Kwota ma mniej niż trzy miliony rubli, tak, nie ma błędu w zerami. W porównaniu z tej kwoty, ile uczestnicy otrzymują „Dom-2” do mniej popularne, wydaje nędzny sop TNT.

Historia Eugenia Feofilaktova

Dziewczyna podeszła do projektu są bardzo skromne i zaciśnięta. Początkowo nie mogła naprawdę odpowiedzieć na pytania i porozmawiać z czołowych uczestników. Wydawałoby się, że jej los jest przypieczętowany na projekcie, ale Jack dostaje silniejszy, a ostatecznie stał się najbardziej popularną stroną projektu. Pomimo nieudanego romansu z Mihailom Terohinym, mogła znaleźć Love – Anton Gusiew, którego poślubiła i urodziła dziecko. Na dobro rodziny nie należy się martwić, ponieważ Eugene otrzymał dużo pieniędzy na ich popularność, a wraz z nią i jej pasji.

Jak sprawić, by uczestnicy projektu

Na telestroyke istnieje wiele sposobów, aby zarobić dodatkowy grosz i wzrost płac, podczas gdy uczestnicy wymyślić, jak mogą. Nad projektem często dyskretnie reklamować produkty sponsorów, a także regularnie iść na wycieczkę w różnych miastach Rosji, a także uczestniczyć w promocyjnych sesji zdjęciowych.

Każdego miesiąca uczestnicy kredyt wynagrodzenia, z dodatkowych opłat oblicza się według rankingu uczestników oraz ich popularności w sieci. Z tego powodu młodzi ludzie pracują dla publiczności, jak mogą: sztucznie tworzyć konflikty skręcać fałszywych powieści, znacząco próby opuszczenia projektu itd W rezultacie, na myśl o tym, co pensja uczestników „Dom-2”, nieświadomie też chce iść do .. projekt TV. Opłata miesięczna popularnych uczestników od 60 000 do 250 000 rubli!

Warunki uzyskania opłaty

Noclegi w serialu telewizyjnym „Dom-2” – bardzo dobry interes. Pomijając fakt, że uczestnicy mają trudności ze znalezieniem miłości (a niektóre nawet działa!), Projekt jest w pełni płaci im żywność i rekreacji. Oczywiście, pierwsze 2 miesiące uważane są za okres próbny dla których uczestnik ma najżywiej wykazać się i udowodnić, że jego obecność w projekcie Dodaj najnowszy popularne i przyciągają nowych widzów.

Jeśli początkujący zdał tzw staż, otrzyma pieniądze po pierwsze, z wynagrodzeniem członków „Dom-2” początkowo waha się od 600 do 1000 dolarów. Jednak dodatkowo opłata zależy od aktywności i ludzkiej charyzmy, więc, że limit maksymalnych zarobków w projekcie miesięcznie nie jest określona.