81 Shares 1308 views

Elina Camiri: biografia Użytkownik "Dom-2"

Fani „Dom-2” nie trzeba tłumaczyć kto to Elina Camiri. Biografia dziewczęta są również znane. Ale jest to również warto przeczytać artykuł. Być może zawiera ona fakty, o których nic nie wiedział.

Elina Camiri, Biografia: rodzice

Jeden z uczestników rankingu „Dom-2” urodził się 06 stycznia 1985 w Tiumeń. W jakiej rodzinie dorastała? Wiadomym jest, że jego ojciec był prosty robotnik. Nie chciał się rozwijać i dążyć do wyższej pozycji w społeczeństwie. Nie takiego męża marzyła matka Elina Camiri. Biografia kobieta wskazuje jej rodzina byli arystokraci i bogaci kupcy.

Elena sama opiekowała się córką. Były małżonek nie udziela pomocy finansowej i nie Elina odwiedził w weekendy. Wkrótce nasza bohaterka pojawiła ojczym – inteligentnego i bezpiecznego człowieka. Dziewczynka natychmiast wziął niechęć do niego. W pewnym momencie, Elena Nikolaevna musiał dokonać wyboru pomiędzy ukochaną i jedyną córką. Kobieta wygrałem życie osobiste. Aby łatwiej przetrwać rozłąkę z mężem cywilnej, zanurzyła się w pracy. Elena otworzył mały salon kosmetyczny w jednym z mieszkalnych dzielnic Tiumeń. Dziś jest właścicielem rentownego i kwitnącego biznesu.

dzieciństwo

Elina Camiri, biografia, które widzieliśmy, wzrosła aktywny i towarzyski dziewczynę. To ma praktycznie żadnych przyjaciół. Nasza bohaterka woli komunikować się z chłopakami gospodarskich. Nawet wtedy pokazała jej trudny charakter. Elina był ich „liderem”.

Dziewczynka uczęszczał regularnie do szkoły. Moja matka próbowała wysłać córkę do tańca, ale Ale zdecydowanie przeciwny do tego. Camiri Jr. był rozsądny i dorośli, a nie lat. W wieku 15 lat, zrobiła plany na najbliższe lata. Pierwszy egzemplarz został studiowania za granicą. I muszę powiedzieć, że spełniła Elina. Po ukończeniu szkoły wtórny blondynka udał się do Wielkiej Brytanii. Camiri mieszkał tam przez kilka lat. W tym czasie dziewczyna udało się nie tylko nauczyć się języka angielskiego, ale również odwiedzić sąsiednie kraje europejskie.

Szukaj dla siebie

Biografia Elina Camiri jest przykładem na to, jak dana osoba osiąga te cele. W 19 lat, blondynka wrócił do Rosji. Na jej ulicy przypadkowo zobaczył jeden z pracowników agencji Tiumeń. Oferowali jej współpracę. Dziewczyna trochę zdezorientowany, ale podniósł wizytówkę i obiecała zadzwonić na drugi dzień.

Elina od dawna marzył o zostaniu modelką. Wysoki wzrost, figura i danych zewnętrznych dozwolone jest to, aby zbudować błyskotliwą karierę w branży kosmetycznej. W efekcie nasza bohaterka podpisała kontakt z agencją. Po tym, jej życie zaczęło się pokazy mody, sesje zdjęciowe i wywiady dla lokalnych czasopism. Wkrótce wszyscy nudzić blondynka. Ona nie przedłużył kontrakt z agencją modelek.

Ona uczestniczących w dziale korespondencji Uniwersytetu Nafty i Gazu. Nie chciała siedzieć na szyi matki. Dlatego Elina rozpoczął poszukiwania pracy. Ze względu na takie cechy jak towarzyskość i odpowiedzialności, Camiri udało się dostać pracę w dużej firmie inwestycyjnej. To nie był zbędny i angielski. Zaczęła promocji przez szeregi na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego. miałaby osiągnąć dużo, jeśli ona nie wychodzi. Powody takiej decyzji nie jest znana.

"Dom-2"

Nasza bohaterka była dobra edukacja, dobry wygląd i godnej pracy. Aby uzyskać pełną szczęście nie wystarczy bliskiej osoby w pobliżu. To z tego Elina i udał się na reality show „Dom-2”.

8 kwietnia 2011 na słynnym TV wykazują wysoką i smukłą blondynką. Nietrudno się domyślić, że tej młodej damy – Elina Camiri. Biografia dziewczęta natychmiast zainteresowane resztą uczestników. Powiedziała, że pochodził z Tiumeń i jest właścicielem małej firmy.

Elina Camiri i Alexey Samsonov

Wraz z pojawieniem się naszej bohaterki dla mieszkańców projektów męski sypialnia rozjaśnione zauważalnie. Jednak blondynka natychmiast ogłosił, że jako potencjalny facet ona tylko uważa Alekseya Samsonova. Facet odpowiedział jej w zamian. Kilka dni później, para osiedliła się w osobnym mieszkaniu. Na początku ich związek był zdominowany przez romantyzmu i namiętności. Ale wkrótce pokazała swój charakter w całej swej okazałości. Alex wykorzystywane do tłumienia kobiet. Elina i nie zamierza klamra pod nim. Wzajemne niezadowolenie przelewał do skandali i walk. Widzowie wydawało się pary jest o zerwać stosunki. Ale Alex i Elina wystawił pasji pojednania.

Samsonow i Camiri zamiar się ożenić. W celu uniknięcia spekulacji i debaty publicznej na temat nadchodzących wydarzeń, kochankowie decydują się opuścić projekt. Jednak ich związek poza „Dom-2” szybko spełzły na niczym.

nowa miłość

W maju 2013 roku, Elina ponownie przyszedł do projektu. Ona nawet nie chce słyszeć nic o Alexey Samsonov. Blondynka mówi, że jej serce jest wolne. To natychmiast ma na oku Alexander Zadoinov. Człowiek od dawna poszukiwali Elina: strój randki, dał kwiaty i biżuterię. W końcu zgodziła się oświadczyć się z nim i kilka przenieść do prywatnej sali.

Po pewnym czasie para zaczęła wzajemnego oskarżania i urazy. Sasha i Elina zaklął głośno, a potem pogodzić. W kwietniu 2014 Camiri opuścił „Dom-2” zerwała stosunki z Zadoinov. I po 2 tygodniach na telefon powiedziała mu o ciąży. Aleksander był w stanie wrócić do swojego ukochanego projektu. Chłopcy rozpoczął życie z czystym kontem.

18 grudnia 2014 Biografia Elina Camiri z „Dom-2” został uzupełniony ważne wydarzenie. Faktem jest, że w tym dniu stała się matką. Urodził się z Zadoinov ich córki. Niebieskooka dziecko został nazwany na cześć papieża – Alexandra.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, gdzie się urodziła, studiował i przyszedł do projektu, kiedy Elina Camiri. Biografia dziewcząt obejmuje zarówno wydarzenia radosne i smutne. Były to narodziny córki Sasha i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Co do negatywnych zdarzeń, o których coś członkiem „Dom-2” woli nie pamiętać. Jednak wtedy znany pod nazwą jego Karjakin.