761 Shares 4797 views

Ekaterina Korol: A Biography i osobiste członek życie "Dom-2"

Ekaterina Korol – utalentowany projektant, artysta i projektant mody. Ale stało się sławne dzięki udziałowi w reality show „Dom-2”. Chcesz wiedzieć, gdzie Kate urodziła i wykształcony? Co przedtem projektu? To przeczytaj ten artykuł od początku do końca.

Ekaterina Korol: A Biography

Wybitny członek „Dom-2” urodził się 30 marca 1984 w Mikołajowie (Ukraina). Ona pochodzi z prostej rodziny. ojciec Katie – rosyjski i jego matka – ukraiński.

Rodzice starali się zapewnić wszystko, czego potrzeba jedyną córkę – zabawki, piękne ubrania, i tak dalej. Kate rosła uległego i miłą dziewczynę. Była nieśmiała i cicha. Dlatego dzieci w stoczni może łatwo zranić ją zabierając lalkę lub pociągnięcie warkocze.

zdolności

Od najmłodszych lat, nasza bohaterka, aby pokazać miłość do rysowania. Jako „płótnie” użyła różnych powierzchniach. Na przykład, dziewczyna mogła malować markerów tapety lub drzwi sypialni. Rodzice skarcił ją za uszkodzenie mienia. Niech talent córkę z powrotem na torze, nagrali Katyusha w szkole artystycznej. Dziewczyny radość nie znała granic. Nasza bohaterka jest szczęśliwy, aby uczestniczyć w zajęciach. Jej prace często spadł do zawodów. Zachęcał utalentowana dziewczyna ze słodkimi nagrodami i certyfikatami.

kariera

W 1999 roku Ekaterina Korol absolwentem szkoły plastycznej. Rodzice byli dumni ze swojej małej córki. W rok później, zgłosiła do udziału w konkursie „New Names” Ukrainy. Udaje jej się nie tylko wykazać swój talent, ale także stać się zwycięzcą.

Dzięki doskonałej danych zewnętrznych i Odchudzające Katia mogła prostroen udaną karierę modelki. Wraz ze wzrostem 172 cm kobiety zważono tylko 48 kg. W 2001 roku król podpisał kontrakt z teatru mody „Elegant”.

Jeśli uważasz, że zatrzymał blondynka działalność konstrukcyjną, jesteś w błędzie. Katya połączyć je z kariery modelki. W wolnym czasie, zrobiła szkice przyszłych zamówień.

W 2005 roku Ekaterina Korol ukończył studia na kierunku „projektant projektant-mody.” Niemal natychmiast dostała pracę w prywatnej firmie, „Lay-Prom”. W pewnym momencie, Katya postanawia radykalnie zmienić swoje życie. Blondynka wyszła za mąż i urodziła syna, Marc. Pracowała także na uzyskanie wyższego wykształcenia. W 2008 roku otrzymała dyplom ukończenia studiów w specjalności „fine i rzemiosła artystycznego.”

Podbój Rosji

Katya Korol stała się znana w rodzinnej Ukrainie. Ale wiedziała, że dla perspektyw gospodarczych w tym kraju nie. Dlatego blond spakował i wyjechał do Moskwy. Nikołajew miasto rodzimy wynajął pokój i dostał pracę w modelach dom „Estartit”. Jej kariera nabrała rozpędu.

Dziś Katarzyna pracuje z wielu przedstawicieli show-biznesu. Stroje kupiła grupę „Przeminęło z wiatrem” i „Vintage”, Andrey Aleksin, beatboxerem Vakhtanga i innych.

Ekaterina Korol: "Dom-2"

Nasza bohaterka ustanowił siebie jako utalentowanego i kreatywnego projektanta. Jednak wiadomo było tylko w wąskich kręgach. Dziewczyna chciała rozszerzyć swoją bazę klientów. Propiarit do siebie i swojej działalności, Kate skarżył się na „Dom-2”. Ale to zostało poprzedzone znajomości z jednym z uczestników – Ocena Wacława Vengrzhanovskim.

W zimie 2013 roku do opracowania i smukłą blondynką wysoki. Było Ekaterina Korol. „Dom-2” skwapliwie przyjął nowego uczestnika. Wtedy nikt nie mógł sobie wyobrazić, że charakter wybuchowy ukryty za anielski wygląd. Od kilku miesięcy widzowie patrzyli, jak ekscentryczny para buduje relacje. Kate i Wentz ciągle przysięgał, obraził się nawzajem, a nawet walczyć. W rezultacie król postanowił wycofać się z projektu. Vengrzhanovsky jej nie zniechęcić.

I witam ponownie!

We wrześniu 2015 Ekaterina Korol pojawił się na popularnym telestroyke. Dziewczynka miała kilka powodów, aby powrócić do „Dom-2”. Po pierwsze, chce się zemścić na Wacława Vengrzhanovskomu upokorzeń i zniewag. Po drugie, Kate chce się spotkać interesującą i troskliwego mężczyznę. Trzeci powód ma do czynienia z jej karierze projektowej. Król chce tylko po raz kolejny pojawia się na ekranie, aby zwiększyć liczbę bogatych i hojnych klientów odzieżowych. Nasza bohaterka nie ukrywa to wszystko.

Przybycie Ekateriny Korol w „Dom-2” spowodował negatywne emocje u innych uczestników projektu. Wielu z nich nie wie, że ma trudny charakter i kłótliwego. Faceci uważają, że osoba wulgarna. I nawet Wentz odmówił budować relacje z nią. Ale Katya nie zniechęcił. Ona wierzy, że pewnego dnia nad projektem będzie człowiekiem snach – silny, pewny siebie i bezpieczny finansowo. Czy Kate udaje się znaleźć miłość w „Dom-2”? To jest tylko czas pokaże.