665 Shares 9786 views

Prawdziwe imię Pawła Woli i krótki przegląd biografii

Popularne Dzisiaj TV show „Comedy Club” trudno sobie wyobrazić bez Pawła Woli, który jest nie tylko mieszkaniec komiks klub, ale także głównym współgospodarzem, w rzeczywistości dzielił scenę z Garik Martirosyan. Oczywiście, podobnie jak wszystkie osoby publicznej, to powoduje duże zainteresowanie swoją osobą. I sam Paweł kiedyś kochał, aby zadowolić wszystkich rodzajów skandali dziennikarzy i działań prowokacyjnych. Ale to wszystko jest w przeszłości i dziś, ulubiony „Śnieżka”, każdy, który jest, jak sam kiedyś nazwał – człowiek model rodziny i odpowiedzialny ojciec.


Jednak pomimo globalnych zmian, wielu fanów nadal zainteresowanych jedno pytanie: „Jaki jest dźwięk prawdziwe nazwisko Paul Will” O dziwo, to część jego życia popularnym showmanem nadal nie ujawniają, i dlaczego? Większość przedstawicieli gwiaździste Olympus aliasy, a my już się przyzwyczaiłam, ale jeszcze ciekawostka ogarnia nas i każe nam szukać odpowiedzi.

ujawniające tajemnice

Według jednej z wersji, prawdziwe imię Paula będzie – Dobrowolski. Niektórzy twierdzą, że nazwa gwiazdy zupełnie inna, podobno w rzeczywistości ma na imię Dennis. Podobnie jak to, czy nie, to nie jest znana, ponieważ nie ma oficjalnego potwierdzenia tego. Jednak na początku swojej kariery, kiedy przyszły rezydent „Comedy Club” pracował jako DJ w Radiu „rosyjskiej” w swoim rodzinnym mieście Penza, odniósł się do siebie tylko jako Pavlom Dobrovolskim. Można stwierdzić, że dana nazwa gwiazdy telewizji jest wciąż obecny.

życiorys

Kiedy chłopiec urodził, bardzo niewiele osób myśli, że po kilku dekadach, cały kraj będzie cierpieć na pytanie: „Co to jest prawdziwe imię Paul Will” Zdarzenie to miało miejsce w dniu 14 marca 1979 roku, w mieście Penza. Chłopiec zawsze miał nadmierną chudość, ale jego ogromne poczucie humoru prześladować podczas swoich lat szkolnych. Zawsze zwinny, ciekawski, pozytywne, stanie utrzymać konwersację i uczynić go interesujące. w młodym Paul Wszystkie te cechy były przestrzegane, aw czasie studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym, którą ukończył w 2001 roku.

Podczas swoich studenckich lat, prowadził zespół KVN „Valleon Dasson”, a mówiąc już pod pseudonimem, on podekscytowany ciekawość swoich fanów. Oczywiście, koledzy wiedzieli, co prawdziwe nazwisko Paul będzie – teraz słynny showman, znany niemal każdy obywatel naszego kraju.

Moskwa Stories

Bezpośrednio po ukończeniu studiów, nauczycielka języka rosyjskiego i literatury udał się do Moskwy, by kontynuować karierę. Tutaj miał szansę stać się sławny Masyanya na kanale „Muz-TV” (głos Paula będzie), i być DJ Radio „Hit-FM”. Ponadto, był on w stanie pracować autor skryptów dla programu Igor Ugolnikova, a następnie był redaktorem Ligi KVN „Festos”.

Na wiosnę 2005 roku nowy projekt TV „Comedy Club” został uruchomiony, prezentacja, która rozpoczęła się od prezentacji naszego bohatera. Oczywiście, wybrany obraz „efektowne szumowiny” to nie tylko zainteresowanie wielu ludzi, ale także dał ziemię na wiele pytań dotyczących życia odkrytą gwiezdnego chłopca. Prawdziwe imię, nazwisko Pawła Woli – jest to jeden z głównych intrygi pozostaje dzisiaj istotne.

Głównym zadaniem „szalonych bastard” szydzi popularnych gwiazd, polityków i osób publicznych. Jednak należy stwierdzić, że mistrz słowa sprawia, że tak umiejętnie, że z nim i słusznie, jak mówią, a sąd nie szybko dostarczone. Pisząc swoje monologi w stylu „Stand-up” stał się kolejnym celem „Snowball”, który był postrzegany przez fanów z wielką radością.

kariera muzyczna

Pavel Volya, którego prawdziwe nazwisko, według niektórych doniesień, Dobrowolski, działa karierę solową w 2007 roku. Niektóre z jego piosenek stały się hity, które mają dużą popularnością aż do teraz. Strzelanie krakersy reklamowe „skrzypienie” uzupełniane skarbiec jego pracy jako artysty i jednocześnie zadowolony nas, tylko wentylator i wspaniały wirtuoz „Snowball” woli.

Od 2009 roku kontynuował karierę jako DJ, zjednoczeni z Timurom Rodrigezom i Anton Antonow. Ten zespół jest gorące współczesnych muzyków w dwóch kont podnosi tłum i sprawia, że taniec w słynnych klubach nocnych stolicy. Od 2010 roku jest używany w dużych imprez poświęconych muzyce nowej generacji.

rodzina

Prawdziwe imię i nazwisko Pavel Volya – Dennis Dobrowolski – takie informacje produkuje większość źródeł w Internecie. Czy to prawda czy fikcja – nie jest znane, ale prawdziwi fani to nie ma znaczenia. Dziś są oni bardziej zainteresowani pytań dotyczących życia osobistego gwiazdy, ponieważ wszyscy wiemy, że niedawno Pavel Volya żonaty do znanego sportowca Laysan Utyasheva i mieli wspaniały syn Robert. Takie nazwy tandem i partie gwiazdowe kasuje wszystkie powyższe pytania, dając podstawy dla wzrostu nowej, obecnie charakterze rodzinnym.