647 Shares 9622 views

Valeria Łanskiej – biografia, filmografia, zdjęcia i rodzina

Valeria Łanskiej – udany rosyjska aktorka. Szeroka publiczność jest znana z licznych ról w dramatach i musicali. Jest młoda, piękna i bardzo utalentowany. Najważniejsze jej biografii zostaną przedstawione w tym artykule.

pochodzenie

Valeriya Łanskiej urodził się w 1987 roku, 2 stycznia w Moskwie. Jej ojciec – Zajcew Aleksander Aleksandrowicz uczy tańca towarzyskiego. W 1993 roku wyemigrował do Ameryki, ponieważ mieszka i pracuje za granicą. Przed przejściem do rodziców Stany Zjednoczone Valeria słynęli taniec para, brały udział w różnych konkursach i koncertach. Mum Valerie – Maslennikov Elena Stanislavovna – prace Łyżwiarstwo figurowe trener i choreograf. Pracowała przez długi czas z Povilas Vanagas i Margarita Drobyazko, a także współpracował z Iley Averbuhom na wszystkich sezonów „Ice Age”. Valeria jako dziecko nosi imię papieża – Zaitseva. Później wziął nazwisko, które było z domu jej babki ze strony ojca – Łanskiej. Aktorka ma młodszą siostrę – urodzony w 1996 roku, i Anastazja urodziła się w 2009 roku Elizabeth.

dzieciństwo

Jak Valeria Łanskiej urodził się w rodzinie artystycznej, ona od najmłodszych lat zaangażowany w tańcu i muzyce, gimnastyki artystycznej i łyżwiarstwie figurowym. W ciągu pięciu lat, zaczęła brać udział w różnych teatralny studio. Na początku była zaangażowana jako młody i pełen obietnicy, aktorką w Teatrze moskiewskiego Dziecięcego, szef, który był Valentine Ovsyannikov. Wtedy dziewczyna znalazła wykorzystanie ich umiejętności w moskiewskiego Dziecięcego Teatru Muzycznego „Impromptu” na początku Ludmiła Ivanova. Tu była zaangażowana w produkcji „The Tale of carze Sałtanie”. I wreszcie, w licealistka został przyjęty do trupy Dziecięcego Teatru Muzycznego młodych aktorów, prowadzonych przez Aleksandroy Fedorovoy. Tutaj talent Valerie grał z nowymi kolorami, dużo nim, oraz z powodzeniem grał w przedstawieniach muzycznych, takich jak „Gerda”, „na dzieci”, „Fantazja na temat Dunaevsky”. Łanskiej podczas badania przeszedł kilka szkół, ukończył z zewnętrznego jedenastej klasie.

formacja

Valeria Łanskiej wszedł instytucję teatralną w 2002 roku. Jej wybór padł na B. Shchukin Instytutu Teatralnego. Jako student, grała w teatrze. Wachtangowa wystawił "Ali Baba". Następnie brał udział w spektaklu „Kraj miłości”, „Satyricon” w znanym. Podczas studiów w czwartym roku, w 2006 roku, Valery Cordelia grał w sztuce "Liromaniya" na scenie "Theater of the Moon". Praca ta okazała się wielkim sukcesem. Łanskiej miał role w innych produkcjach teatru pod kierunkiem Siergieja Prokhanov i pracował pod nim do 2012 roku. Grała w produkcjach „ustach”, „Bal Bezsenność”, „Czuła jest noc” i wiele innych. Poza tym, że jest urządzony swój udział antrepriznyh kilku występów. – „Nameless Star”, „podnieś powieki”, „Nie wierz w oczy”, „Hotel z dwóch światów”

Praca w przedstawieniach muzycznych

Dzięki doskonałej głosu i zdolność do poruszania się dobrze Łanskiej stał się gwiazdą musicali. Zagrała w Assol „Scarlet żagle”, brał udział w produkcjach „Juno i Avos” i „Gwiazda i śmierć z Joaquin Murieta” na scenie Teatru Alekseya Rybnikova, odgrywanej przez Mercedesa w spektaklu muzycznym „Monte Cristo” w Teatrze „Moskwa Operetki”. Do tej roli, Valeria został nominowany do „Złotej Maski”. wykonuje ona również rolę w musicalu „Graf Orłowa”, „Fanfan-Tulip”, „Cezar i Kleopatra”.

role filmowe

Valery Lansky filmografia która rozpoczęła się w celu uzupełnienia w 2005 roku, zadebiutowała w serialu „Jesienin” w roli księżnej Anastazji. Sława przyszła do aktorki w 2006 roku, kiedy pojawiła się na ekranach w postaci córki Barona cygańskiego w filmie „Hare nad przepaścią”. Ponadto zagrała małą rolę w serialu „Kadetstvo”. Nie zagrała Natasza Rotmistrov, macocha z jednym z uczniów. Ugruntował popularność aktorki Asi rolę w filmie „The Circus księżniczki”. Valeria Łanskiej był zaangażowany w strzelaniu ponad dwudziestu filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „nowy kurs”, „Historia Damska”, „Hot Ice”, „Popiół Waltz”, „Sniper: Miłość under the gun”, „żona oficera”, „jesienny liść "" Piranha "" centrum handlowe "" Koniec świata "" House of przykładowej treści ".

Udział w programach telewizyjnych

Valery Lansky, którego filmografia jest poświęcony w tym artykule, jest aktywnie zaangażowana w różnych projektach telewizyjnych. Wszyscy pamiętają jej znakomite występy w połączeniu z Alekseem Yagudinym w „Ice Age” w latach 2008-2009. Wraz ze znanym skater dziewczynka otrzymała nagrody w dwóch sezonach tym barwnym show. W 2013 roku brała udział w projekcie „Dwie gwiazdki” na pierwszym kanale, gdzie zaśpiewała w duecie z Denis Klyaver. Jednocześnie, aktorka Valeria Łanskiej brał udział w pokazach burleski „Repeat”, który wykazał swój talent reinkarnację. Była w stanie dokładnie przedstawić Klara Nowikowa, Irina Chakamada, Cher, wizerunki innych znanych osób.

działalność produkcyjna

Valery Lansky, którego filmografia jest bogata i zróżnicowana, prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Oprócz pracy w filmie i telewizji, ona zajmuje się produkcją teatralnych i musicali. Aby to zrobić, aktorka otworzył centrum kreatywności „Freelancing” w ramach którego został wydany musicalu „Piotruś Pan” i wystawił sztukę „Zapisane Love” na podstawie powieści „niedzielę” przez Lva Tolstogo. W tym ostatnim projekcie Łanskiej zagrał rolę Katiusza Maslova.

wyróżnieniem

Valery Lansky biografia, który jest opisany w tym artykule, zdobył Nagrodę Publiczności im. Anatolij Romashin do roli Cordelia w produkcji „Liromaniya” w 2006 roku. Twórczość aktorka otrzymała trzy prestiżowe nagrody na festiwalu „Dzień rosyjski musical”. Na festiwalu teatru i kina „Amur Jesień” Valery został wyróżniony dwukrotnie za rolę Katiusza Maslova w produkcji „zbawieni miłością” i udanym debiucie producenta w 2012 roku.

życie osobiste

Valery Lansky biografia który wzbudza wiele wielbicieli jej talentu, kilka lat spotkał się z Anton Kolyuzhnym, producent. Poznała go w 2010 roku na festiwalu „Upadku” w Amur Blagoveshchensk. Kochankowie spotkali się przez długi czas, planuje się ożenić, ale w 2012 roku rozpadł się. Valery Lansky i jej ludzie są często omawiane na łamach tabloidów. Dziewczynka jest uznawany za dużo powieści. Pod koniec 2013 roku prasa informowała, że aktorka ma nowego kochanka. Spotyka faceta imieniem Dennis, doktor socjologii. Młodzi ludzie spotkali się w sieci społecznościowej, a następnie spotkał się w prawdziwym życiu i bardzo lubią się nawzajem. Valeria nie wyklucza, że wkrótce poślubić jego wybrano.