729 Shares 7903 views

Ekaterina Ryzhikova: finaliści biografii 14. sezonu "The Battle of medium"

Ekaterina Ryzhikova – atrakcyjna kobieta i ciekawą osobowość. Cały kraj jest znany z udziału w wystawie paranormalnych „Eksperci badają”. Chcesz poznać szczegóły jej biografii i życiu osobistym? Zalecamy przeczytanie artykułu od pierwszego do ostatniego akapitu.


biografia

Ekaterina Ryzhikova urodził się 10 lutego 1961 w miejscowości Peczora, położonej na terenie Republiki Komi. Ojciec i matka naszej bohaterki – zwykli ludzie, nie związane z magicznym lub postrzeganie pozazmysłowe.

Od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie sztuki, historii i psychologii. Lubiła nosić jasne ubrania. Sama dziewczyna wytwarzane ozdoby z kolorowych nici, koralików i kamieni.

Po ukończeniu szkoły średniej Ryzhikov udał się do Moskwy, gdzie wstąpił Uniwersytetu Moskiewskiego. Jej wybór padł na wydziale historycznym.

zdolności

Ponad 10 lat Katya bierze udział w różnych wypraw i festiwalach etnicznych. Nowoczesne miejskie szamani zbierają do przeprowadzania rytuałów mających na celu poprawę życia ludzi.

zdolności paranormalne Katarzyna Ryzhikova pojawiła się po tym, jak przeżył śmierć kliniczną. Kobieta zaczęła słyszeć głosy z innego świata i zobaczyć fantomy.

„Bitwa pod medium”

Nasza bohaterka była znana w wąskich kręgach. Była znana jako szaman, artysta, producent, projektant mody i aktorka-garde. Katarzyna potrzebny impuls do dalszego rozwoju zdolności. W tym celu udała się na casting "The Battle of medium". W lecie 2013 Ryzhikov przybył pod tym adresem. Chcąc dostać się na projekcie było dużo. Ale to była Kate była wśród uczestników 14 „walki”.

W ciągu zaledwie kilku kwestiach Ekaterina Ryzhikov udało się udowodnić istnienie nadprzyrodzonych zdolnościach. Z szamanem testowym przybierała różne rzeczy: zabawki, tamburyn, zioła, słoiki i dzwony. Twierdzi, że to wszystko pozwala nawiązać kontakt z duchami i esencji. Katarzyna udało się trafić (w dobrym tego słowa znaczeniu) jury, sceptyków i widzów. Nawet prowadząc Marat Bashar był przekonany, że ekscentryczny kobieta w jasnych ubrań jest w stanie zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Ekaterina Ryzhikova – psychiczny, który dotarł do finału 14. sezonu „Bitwy”. Jej firma dokonała Danis Glinshteyn, Sheps Alexander i Marilyn Kerr. Według wyników głosowania publiczności Katya zajął trzecie miejsce.

życie osobiste

Wielu fanów Katie Ryzhikova nią zainteresowany stanu cywilnego. Mamy Spieszę poinformować ich, że w sercu szamana swobodnie. Ona jest jeszcze młoda i atrakcyjna kobieta.

Wiele lat temu, Ekaterina Ryzhikova żonaty Alexander Lugina. Był artystą i założycielem grupy artystycznej „Północ”. W tym małżeństwie syna, Fedor (teraz jest 22). Początkowo życie rodzinne przyniósł Kate szczęścia. Ale w miarę upływu czasu, mąż uzależniony od alkoholu. Jest to „zielony wąż”, a zniszczony człowiek. W 2010 roku Aleksander umarł z pijaństwa.

Odpowiedź na

Udział w „Bitwie o medium,” Kate przyniósł Ryzhikova szeroki rozgłos. W recepcji jest napisane ludzi, którzy przybyli z różnych regionów. Szaman miejski stara się pomóc każdemu z nich.

Czy korzystać z usług Ekateriny Ryzhikovoy? Opinie osób, które odwiedziły ją w recepcji, większość z nich jest pozytywna. Szaman słucha uważnie każdej osoby i pomóc znaleźć wyjście z sytuacji.