496 Shares 6595 views

Turecki serial „Kuzey Güney”: aktorzy i role, opis działki

Tureckie opery mydlane nie są często poszukują szczególną popularnością w domu, jednak stać się bardziej znana w innych krajach. Stało się to z projektem telewizyjnym „Kuzey Güney”. Aktorów telenoweli, która przyciągnęła publiczności historię dwóch braci, jak różne ognia i lodu, zdobył wielu fanów w naszym kraju. Którzy wzięli udział w kręcenia serialu, jaka jest historia?

Serial "Kuzey Güney": działka

Bohaterem projektu telewizyjnego jest w więzieniu za przestępstwo popełnione przez swego brata, przypadkowo zestrzelony pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Kuzeyu dawno porzucił szkołę i nie masz plany na przyszłość, nic do stracenia. Güney jednocześnie przygotowuje się do wejścia na uniwersytet, oskarżony o morderstwo mogło zrujnować mu życie. Rodzice, którzy znają prawdę, nie przeszkadzają podczas Kuzey bierze na siebie winę za śmierć osoby na drugą. Po spędzeniu dwóch lat za kratkami, idzie za darmo. Od tego czasu i rozpoczyna serię akcji „Kuzey GUNEY”, który wymienia aktorów poniżej.

On jest głównym bohaterem będzie mógł przebaczyć bratu, przewracając go winnym przestępstwo, aby nawiązać relacje z nim? Będzie w stanie zorganizować swoje życie, aby pogodzić się z matką i ojcem? Odpowiedź na to pytanie będzie wiedział widzów telenoweli.

Serial "Kuzey Güney": aktorzy

W centrum telewizyjnym, lubiany przez publiczność, są dwaj bracia. Ich sprzeciw – głównym intrygi z serii „Kuzey Güney”. Aktorzy, którzy zagrali braci – Kıvanç Tatlıtuğ i Buğra Gülsoy. Nawet imiona głównych bohaterów, wybrane jako tytuł obrazu, wskaż polecenie odwrotnie. Kuzey (Kıvanç Tatlıtuğ) oznacza „Północ”, postać cierpi z powodu samotności, wygląda świetnie, nie jest w stanie dogadać się z innymi, w tym własnych krewnych. Güney (Buğra Gülsoy) – jest „południe”, bohater mierzy dobre życie, budowanie kariery, ona znajdzie czas dla rekreacji, w stanie zadowolić.

bracia zjednoczeni tylko jedno – miłość mają na Dzhemre. Urocza dziewczyna jest oblubienicą Güney, ale nie mógł pozbyć się nieznanego zainteresowanie kuzyna Kuzeyu. Rola romantycznej bohaterki udał się do aktorki öykü Karayel.

Jego historie mają również znaki uzupełniające z serii „Kuzey Güney”. Aktorzy, którzy zagrali główne postacie rodziców – Semra Dincer i Mustafa Avkıran. Są one doskonale poradził sobie ze swoim zadaniem, tworząc żywy, niezapomniane obrazy. Są też inne ciekawe postacie – kůže przyjaciel Dzhemre wentylator, dziewczyna zakochana w Güney.

Kıvanç Tatlıtuğ – Kuzey

Turecki Brad Pitt – pseudonim był aktor, który występował główną rolę w serialu. Życie jego charakteru jest tematem telenoweli „Kuzey Güney”. Aktorzy poradził sobie z ich roli doskonale, nie jest wyjątkiem i Kıvanç Tatlıtuğ. Dostał obraz facet z buntownika, który opuścił wcześnie w szkole, obawiali całej dzielnicy, jest stale zaangażowany w bolesnego historii. Jeśli chodzi o dwa lata spędził w więzieniu, zmieni charakter młodego człowieka?

W tej chwili, aktor 32 lat, urodził się i spędził pierwsze lata życia w małym tureckim mieście. Matka i ojciec z gwiazd nie są związane z dziedziny kina, a także innych członków jego rodziny. Nastoletnich lat Kıvanç Tatlıtuğ marzył o zostaniu gwiazdą koszykówki, ale kontuzja zmusiła młodzieńca zwrócić uwagę na model biznesowy. Sukces w tej dziedzinie pozwoliło atrakcyjne młody człowiek zwrócić uwagę filmowców. Kyvancha Pierwsza znana rola to postać z serialu „Srebro”.

Wielu aktorów tureckiego serialu „Kuzey Güney” cieszy się popularnością w chwili jego wydania, dotyczy to Kyvancha. Fani będą mogli podziwiać artysty kůže role w innych filmach z jego udziałem. Najbardziej popularne z nich – "The Edge of Love", "Kurt Seit i Shura".

Buğra Gülsoy – Güney

Güney – kůže całkowitym przeciwieństwem. W przeciwieństwie do swojego brata, on z powodzeniem ukończył liceum, otrzymał ekonomista handlową, pracuje w niepełnym wymiarze czasu, równolegle z ich badań. Güney – matek nadzieję, że z pomocą planów, aby zmienić życie na lepsze. Oczywiście, taka osoba nie może znaleźć wspólnego języka z niekontrolowanej kůže.

Podobnie jak w przypadku innych aktorów serialu „Kuzey Güney”, który gra brata bohatera on już udało się sprawdzić w innych rolach. Buğra Gülsoy – 33-letni młody człowiek pochodzący z Ankary. Od dzieciństwa miał zamiar działać w filmach, co czyni pierwsze kroki w kierunku ich marzenia, uczestnicząc w szkole teatralnej okręgu. Nawet nabyte po ukończeniu architekt zawód wykonany mu zapomnieć o jego główny cel. Buğra Gülsoy własny dyplom i nie skorzystać.

Pierwszym filmem, który wystąpił aktor, był obraz „Widziałem słońce.” Ale poza Turcją dowiedzieliśmy się o nim dzięki serii „Co wina Fatmagül”, który został wydany w 2010 roku. Opowieść o dziewczynce, która stała się ofiarą przemocy, Bouguereau udał się do skomplikowanej roli jednego z przestępców. Można zobaczyć inny popularny serial telewizyjny z jego udziałem, który został wydany w 2013 roku. Ta telenowela „stara historia” nie ma nic bardziej znany w Rosji.

Öykü Karayel – Dzhemre

Dzhemre – dziewczyna, której dwie główne postacie są pasjonatami projektu telewizyjnego „Kuzey Güney”. Aktorzy i rola show jasne, odpowiada tej definicji i charakter romantycznej bohaterki. Dzhemre pracuje jako kelnerka w kawiarni, ale jej matka pchnął trudno karierze córki aktorki, zmuszając ją, by wziąć udział w różnego rodzaju badaniach. Zamierza poślubić GUNEY, ale Kuzey przyciąga również dziewczyny.

Öykü Karayel – aktorka, który udał się do roli Dzhemre. Jest domem do Stambułu, gdzie urodził się w 1990 roku. Oykyu edukacji teatralnej, przed kręcenia serii udało się wziąć udział w wielu spektaklach, kupić kilka nagród krajowych.

Widzowie, którzy są zainteresowani w obrazie Dzhemre Chayak mogą cieszyć się grą aktorki oraz w innych projektach. Na przykład, brała udział w ekranizacji serialu „brudnych pieniędzy i miłości.” W tym projekcie, młody turecki gwiazda dostał rolę byłej narzeczonej bohatera, pracuje w policji.

Matka kůže i Güney – Semra Dincer

„Seria z Panią Khandan” – opisał wielu fanów telenoweli „Kuzey Güney”. Aktorzy, biografia i filmografia które są wypełnione przez różne osiągnięcia, nie mógł pokonać aktorka zagrała rolę matki głównego bohatera. Pani Handan – głęboko nieszczęśliwa kobieta, źle żonaty. Marzy o rozstaniu z mężem, niekochanej lepszego życia, a wiążąc swoje nadzieje na Güney. Przez Kuzeyu matka traktuje znacznie chłodniejsze, zważywszy mu kopię jego ojciec – przegrany i łobuza.

Rola pani Handan śpiewał turecki aktorka Semra Dincer, aby uczestniczyć w serii znanej głównie w domu. Krytycy mówią dobrze o jej grze, twierdząc, że dosłownie żyje losami swojej postaci.

Ojciec Kuse i Güney – Mustafa Avkıran

Bohaterami serii dobrze dobrana obojga rodziców. Tekinoglu siebie – głównego bohatera ojciec telenoweli „Kuzey GUNEY”. On jest właścicielem piekarni, ma bardzo kłótliwy charakter traktuje żonę i synów. W przeciwieństwie do pani Khandan, preferując Gyuneyu Sami Tekinoglu lepiej odnosi się do drugiego syna, ale ukrywa swoich uczuć.

Mustafa Avkıran – turecki aktor, który urodził się w Stambule w 1963 roku. Za sobą Tekinoglu wiele projektów filmowych i produkcji, jak to się stało, aby być dyrektorem Państwowego Teatru Antalyi. Fani mogą zwrócić uwagę na serialu „Ścigany” z jego udziałem, który został wydany w 2013 roku. strzelanie telenowela trwa.

Bad Ishchil – Banu Sinaner

Banu Sinaner – dziedzic wielkiej fortuny, właściciel dużego pakietu akcji spółki. Ona – Güney kolega, którego poślubia na obliczeniach po rozstaniu z Dzhemre. Banu jest w miłości z mężem, cierpiącym z powodu braku wzajemnych uczuć z jego strony. Sytuację pogarsza chorobę psychiczną, że ona rozwija.

32-letnia aktorka Bad Ishchil w Turcji znana jest jako modelka i aktorka. gwiazda pop cieszył się głównie w domu, jak również wiele innych podmiotów z serii „Kuzey Güney”. Biografia dziewczyny pokazuje, że oryginał filmowania, że nie śni. Bad praca związana jest z projektowania i mody.

Pierwszy sława przyszła do aktorki w 2009 roku, stało się to po wydaniu projektu telewizyjnego „Ezel”, w którym zagrała niewielką rolę. Gwiazda uważa, że najjaśniejsza jej pracy w filmie jest jeszcze przed nami.

Barış Hakmen – Onur Öztürk

Innym charyzmatyczny bohater cenionego serialu – Barış Hakmen przypadający przyrodni brat Banu. Wypieszczone młody człowiek gotowy, aby przejść na przestępstwa w celu osiągnięcia swoich celów – to jest znak. On jest zainteresowany Dzhemre oszukańczy zmusił ją o rękę. Widzowie, którzy nie pamiętają postać w „Kuzey Güney” serii, aktorzy zdjęcie będzie odświeżyć pamięć.

Onur Öztürk – „nowicjusz” aktor, który nie może jeszcze pochwalić dużą liczbę udanych utworów w filmie. Publiczność będzie mogła zobaczyć ją w serialu „Gazi”, który ukazał się w 2008 roku.

Czy będzie kontynuacja

Końcowy odcinek serii pozostawił fanów nadzieję na kontynuację tej historii, nowego spotkania z ich ulubionych bohaterów. Pogłoski o nowym sezonie projektu telewizyjnego w jednym czasie cieszył się dużą popularnością. Jednak twórcy oficjalnie oświadczył, że nie zamierzają rozwijać historię dalej, uznając, że jest całkowicie zakończone. serial składa się z 76 odcinków, języku rosyjskim.

Czy poświęcić czas na oglądanie dostatecznie długi projekt telewizyjny? Jednym z głównych powodów, dla zainteresowanych serialu „Kuzey Güney” – podmioty, które są wymienione powyżej. Twórcy są dobrze wyposażone w doborze artystów większych i mniejszych ról. Drugi powód – to fascynująca historia, kontynuując napięcie w relacjach między bohaterami serii aż do końcowego odcinka.