266 Shares 2662 views

Dmitry Avdeenko – absolutny mistrz świata w grze „Co Gdzie Kiedy ???”

Dmitry Avdeenko. Czy wiesz, że na imię?


Kto to jest?

Dmitry Avdeenko w tej chwili jest koneserem intelektualnej telewizja elitarnego klubu „Co? Gdzie? Kiedy?”. Klub posiada swoje gry 2 razy w roku, są one nadawane w telewizji i mają znaczną popularność zarówno w Rosji i na całym świecie. Mamy własny klub „Co? Gdzie? Kiedy?”, Który wybiera uczestników w drużynie narodowej, a następnie do zorganizowania międzynarodowej etapie gry.

Trochę o grze

Zasada gry jest, aby zmierzyć się z zespołem widzów zespołu ekspertów. Najnowsze zadawać pytania, a eksperci znaleźć poprawną odpowiedź w przydzielone im na ten moment. W przypadku prawidłowej odpowiedzi, tym razem, punkt przyznawany jest do zespołu ekspertów. W przeciwnym przypadku – zespół telewidzów.

Gra „Co? Gdzie? Kiedy?” są nie mniej znane i interesujące analogia – „Mózg Ring”. Różnica polega na tym, że oni walczą ze sobą o 2 zespół ekspertów. Prawidłowa odpowiedź jest podana przez zespół, przed naciśnięciem przycisku na stole, tym samym pozwalając na prowadzenie gotowości do reagowania. W przypadku błędnej odpowiedzi jego prawo przenosi się do drużyny przeciwnej. Istnieje również wersja sport gry. To rywale zespołowi ma takiego przywileju. W przypadku błędnej odpowiedzi punkty nie są przyznawane każdemu. To właśnie w tej wersji „mózgiem Ring” i uczestniczył Avdeenko.

Życie i kariera

Dmitry Avdeenko urodzony 30 października 1976 w stolicy Azerbejdżanu – Baku. Posiada wykształcenie wyższe prawnicze, studiował w Baku State University, Master of Law. Już w 1996 roku, po raz pierwszy brał udział w quizie intelektualnej w „Ateshgah”, który opiera się w Baku. Potem przyszedł reprezentacji Azerbejdżanu na „Brain-ringu”. W ten sposób rozpoczął swoją karierę i pracę tutaj. Później, zimą 2001 roku, po raz pierwszy przyszedł do elitarnej grze Club „Co? Gdzie? Kiedy?” jako członek. Ponieważ jest ekspertem i członkiem elitarnego klubu.

grał również w zespole Balasha Kasumova, w ramach którego w 2004 roku stał się absolutnym mistrzem świata w tej grze intelektualnej. W tym samym roku zespół po raz trzeci z rzędu zdobył Puchar „Złoty mózgu.” Sam Dmitry Avdeenko jest podwójnym laureatem nagrody „Kryształowy Sowa”: pierwsza z nich była zima 2009 roku, drugi – w 2010 roku. Te szczęśliwcy który był w stanie wygrać więcej niż jeden raz, nie tak dużo – mniej niż 20 osób i Dmitry – jednym z nich.
I nie raz był najlepszym zawodnikiem w swojej drużynie. Teraz Dmitry, oprócz rocznych gier w programie, prowadzi swoją działalność. On jest szefem grupy kreatywnej agencji reklamowej.