389 Shares 5960 views

Makeyev Maria. Biografia życie osobiste.

To nie tolerować postawy Znajomość, bardzo poważne i ambitne kobiety i towarzyski i dowcipny – które charakteryzuje kolegów Maria Makeeva.

biografia

Maria Igorevna Makeyev urodziła się i wychowała w kapitale Sierpień 25, 1974, studiował tu w pierwszym, jak powinno być w szkole, a następnie na Uniwersytecie Rosyjskiej Humanistycznych wybrał Specialty. Po ukończeniu studiów był trzy miesiące praktyki w Kolomenskoje Muzeum rezerwy i równolegle niewielkiej części w gazecie. Wydawca całkowicie zniszczony, nie płacono mniej. Makeyev Maria szybko zaczął szukać pracy.

Pierwszy znajomy z radiem

Miała bardzo dobrego przyjaciela, z którym komunikuje się i jest nadal, miejscowy DJ Marcel Gonzalez. To on dał Maryi pomysł – wyślij zgłoszenie do nowo otwartej stacji radiowej, gdzie pracował. Zrobiła tak, a następnie został zaproszony na imprezę, w której wzięli udział wszyscy pracownicy, znowu, dzięki staraniom innych Marsylii.

W swobodnej atmosferze rozmowie łatwiej dopasować, a dyrektor samego serwisu informacyjnego Zaproponowałem jej staż z nimi. W tym czasie Makeeva Mariya nic o tym zawodzie wiem, ale zaskakująco wszystko nauczyć go bardzo szybko. Głównym problemem dziewczynki był jej głos, dźwięczny i zbyt cienka brzmiące dla eteru, miał dużo czasu, aby trenować w celu nadania mu odpowiedniej solidną miękkość.

Początek udanej kariery

W 1995 roku dziewczynka oferowane miejsce prowadząc do „Russian Radio”, a ona zgadza się z entuzjazmem. Rosyjska muzyka specjalnie nigdy Maria lubiła, co w konsekwencji nie tylko wyrywa dziennikarzom, ale zespół w radiu był przyjazny, odpowiedzialny, i szef jego informacji w służbie był najważniejszym nauczycielem i inne dziewczyny. rozwijać i doskonalić to było po prostu w przyjemnej atmosferze. Wkrótce Makeeva Maria ma swoją stację o nazwie „rosyjski serwis informacyjny”.

Cechy zawód

„Ekran być trudne i nie ma znaczenia ile masz lat pracował. Zawsze istnieje pewne napięcie. W tym zawodzie (TV i radio) jest wyceniana tylko profesjonalizm, nie ma separacji płci, a niektóre inne kryteria. Ty lub działa słabo lub dobrze”- mówi Maria Makeeva.

Punkty Biografia dziewczyna przypisanego specjalistyczne „muzealnik”, ale jak się okazało później, od początku kształcenia na Uniwersytecie Marii wiedział, że nie idzie dalej w tym zawodzie. W gazecie dostała, gdy miała zaledwie piętnaście lat, i od tego czasu postanowił, że będzie dążyć do promowania w mediach. Dobrym sztuki wyzwolone nie zdarza się więcej niż kiedykolwiek, postanowiłem prowadzić przyszłość.

życie osobiste

Makeyev Maria od wielu lat żonaty znanego dziennikarza Leonid Ragozin. Mają wspaniałą rodzinę, a główny sekret jej silny związek uznają tolerancję na siebie. Przecinanie zawsze jest to możliwe, aby mieć czas, aby zniszczyć wszystko szybko, ale żeby tworzyć, budować nie tylko długo. Małżeństwo – żona czują się szczęśliwi – go codziennie i ciężkiej pracy, która powinna być potraktowana jedynie dwóch. Leonid także guru w swoim zawodzie, a często rzuca prace domowe, a Maria wybacza mu to, bo jeszcze nie nauczył się wypiekać ciasta i rzadko spędza czas w kuchni. Para sobie sprawę, że ich talenty trzeba wydać w odpowiednim samolotem i odnoszą się do tego z szacunkiem, nie mają czasu do stracenia na bezcelowym prośbą wzajemnego niezadowolenia.

"Rain"

W 2005 roku, Marina staje się „Porozmawiajmy” wiodącym projektu, kontrowersyjny i dlatego szybko zyskał popularność, ale dwa lata później postanowił zamknąć. Następnie, w 2007 roku decyduje się na współpracę ze słynnym firmy „Srebrny deszcz”. Tutaj w stacji radiowej na antenie wraz z wydawnictwem przeniesienia zostały wydane: „Środowisko biznesowe”, „Kommiersant” i informacji analitycznych projektu „Wydarzenia dnia” z jego udziałem.

Od 2010 roku, ona pojawia się przed widownią już w formacie telewizyjnym, liczba transferów jest obecnie wiodącą Makeeva Maria. „Rain” – to nie jest radio, a praca w prowadzeniu bardzo odpowiedzialny, powinien rozmawiać nie tylko o tym, co wydarzyło się w przeszłości czas, ale także do przedstawienia go prawidłowo, wstawianie zanotować dodatni. Maria sama jest tak ułożone, rzadko podatne na depresję i pesymizmu. I dlatego dzieli światło nastroju i zabawy. „Okrągły stół” z Mariey Makeevoy idzie na antenie w każdy czwartek. Tutaj każdy mówi, że jest podekscytowany, a studio zaprosił ludzi z różnych perspektyw na pytanie. Dlatego rozmowa zawsze okazuje się ostre i sprawia, że zastanawiam.

W ogóle, telewizja jest znacznie trudniejsze niż w radiu, jest raczej prawdziwy teatr. Każdy przed powietrzu zaczyna się rozgrzać, dostroić, głos wyboru, ktoś fale ręce, ktoś może warczeć, wygląda niczym niezwykłym. „Moi koledzy są na ogół bardzo ciekawych ludzi, jeśli można, chodź na wycieczkę wszystko będzie zobaczyć na własne oczy” – Mary zaprasza dziennikarzy zwykle po wywiadzie. Na jesieni 2016 roku bohaterka tego artykułu opuścił nadawcy.