315 Shares 3576 views

"Terminator: The Battle for the Future". Aktorzy, którzy uzupełniają historię

W serii „Terminator” – dość popularny show, który został zamknięty po wydaniu drugiego sezonu w dziewiątym roku. Działanie wielopiętrowych rozłożyć pomiędzy pierwszą a drugą częścią filmu, który ukazał się w 1984-92.

Dwa lata Cameron opowiedział historię o maszynach zbuntował się przeciwko ludzkości. Ale wkrótce przyszedł projekcie telewizyjnym "Terminator: The Battle for the Future". Aktorzy po wystąpili w innych filmach i serialach telewizyjnych. Ale dla większości fanów ich nazwy pozostaną związane z tym projektem telewizyjnym.

Jak zrobić zdjęcie?

Okres ważności „Battle for the Future” obejmuje lukę pomiędzy drugą i trzecią część. Przez cały rezystancji szeregowej opowieści nabiera znacznie bardziej skomplikowaną historię strony. Po zakończeniu „dzień sądu” szef buntować staje się celem nowego robota zabójcy. Logika podróż w czasie jest taka sama: mały cyborg przychodzi zabić Mesjasza, a drugi – w celu ochrony.

Trzydzieści odcinków serialu "Terminator: The Battle for the Future"

Aktorzy udało się odsłonić istotę swoich bohaterów – nie jest idealnie dopasowane ze względu na skład. Główny bohater w serii można nazwać Sarah Connor. Jeśli ktoś zapomniał, to jest nazwisko matki głównego obrońcy ludzkości. Obraz na ekranie w serialu wciela Lena Hidi.

Lena Hidi – utalentowana aktorka, jej talent jest widoczny w serii, nawet jeśli widz nie widział jej w innych filmach, czy to „300” lub „uszkodzone lusterko”.

Jeżeli wcześniej grał cyborg najbardziej udanych sportowca Arnold Hollywood, teraz Terminator odgrywa piękno, nie mniej znany niż Lena.

Który pokonał kogo?

W serii "Terminator: Battle for the Future" aktorzy są wybrane zgodnie z ich znaków. Ich prace są przechowywane widzów. Schwarzenegger przekazał pałeczkę do aktorki Summer Glau, który nie tylko zepsuć historię, ale pozwolił, aby pokazać inny pogląd na cyborga. Odnosi się do ruchów, mimiki i sposobu mówienia. Wcześniej mogliśmy go zobaczyć w walce o piękno w filmie „Mission” Seriniti”.

Tak, kontynuujemy historię filmu "Terminator: The Battle for the Future". Aktorzy i roli, jaką mają one szczęście, aby wykonać w tym projekcie, mają alternatywną kontynuację późniejszego przepisywania. Nawiasem mówiąc, w chwili pisania szóstą część „Terminatora” wytwórni filmowej oficjalnie zniesione „Paramount”.

"Terminator: The Battle for the Future": aktorzy, role, zdjęcia

Druga część tej serii – Dzhon Konnor, grany przez amerykański aktor Thomas Dekker. Niektórzy widzowie uważają, że nie jest gorszy Nick w trzeciej części, ale inni uważają, że to nie jest tak. Jednak w każdym przypadku, Thomas poradził sobie dobrze z tego zadania.

Jeśli sukces pierwszej serii został całkowicie dobro działając trio, po czym nieco później priorytety zmieniły. Aktorzy serialu „Terminator: The Battle for the Future” ujęte w drugim sezonie jest już w kampanii, aktorki Shirley Manson, który grał rolę Katarzyny zwolnienia. Bezpośrednio do filmu szeregowego, zagrała rolę doskonale emocji terminatora w ciele kobiety, która rządzi dużą firmę.

Jak dobrze aktorzy ucieleśnieniem obrazy stworzone przez pisarzy wytwórni filmowej, jest oczywiste, nawet jeśli tylko spojrzeć na zdjęcia znaków.

Jak zaczęliśmy porównać serię i film fabularny, warto zauważyć, że kluczowym zdanie z powieści Cameron „Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć” pozostał.

Oficjalnie liczba pisarzy twierdził twórca dwóch pierwszych części, ale wydaje się, że jego rola w tym projekcie było konsultacji. Wiadomym jest, że w dalszej części filmu, dał rady pisarzy.

Bohaterami bliska

Główne role są opisane i scharakteryzowane, więc nadszedł czas na podsumowanie. Po raz kolejny żałuję, że nie ma kontynuacji, i mówić o głównych bohaterów: John, Sarah i robota z niezbyt odległych i 2027, zgodnie z historią „dobrego” robota.

W serii „Terminator: The Battle for the Future” aktorów, zdjęcia, które są podane w artykule, byliśmy w stanie zrobić naprawdę uderzający wygląd. Jeśli film przekroczyła oryginalny franczyzy, to jest bardzo blisko zbliżył się do niej. Oczywiście, smutny, że show jest nadal zamknięta.

I wreszcie, możemy z całą pewnością powiedzieć, że Lena Hidi fantastyczny reinkarnacji jako Sarah Connor. Jest to postać w finale drugi LP „Terminator” z miłością matki zainspirował John myślał najbezpieczniejsze miejsce na ziemi pozostało dla niego.

Pojawienie się „dobre” terminatora seryny lekko rozjaśnia życie głównym nauczyłem się wiele właśnie od słowa terminator-obrońcą.

Co to jest duży plus tej serii?

Seria, w przeciwieństwie do ostatniego filmu, nie nadpisuje podstawowych zasad historii, lecz jedynie uzupełnia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie widziałem tego filmu seryjnego, wtedy, oczywiście, trzeba wiedzieć, co się natknąć podczas przeglądania. Jest to epizod z życia rodziny Connor z dniem, w którym zerwać wydarzenie „Dzień Sądu”. Więc to będzie jasne, dlaczego apokalipsa nie jest anulowane z trzeciej strony, i to, co jest główną przyczyną niepowodzenia „Genesis”.

W serii "Terminator: The Battle for the Future", aktorów, którzy zrobili wiele, aby uzupełnić historię, warto czas spędzony. Nawet jeśli spojrzeć na płyty w sklepie pod tytułem „Kroniki Sary Connor”, można bezpiecznie kupić, bo to jest alternatywą tłumaczenie filmów szeregowych. Wielu wierzy, ta wersja bardziej skuteczne.