350 Shares 9970 views

Sergey Babayev – gospodarz programu TV „dzień dobry”

To był jego widzowie zobaczyć, budzi się i idzie do pracy w porannym programie w pierwszym kanale „Dzień dobry”. Że jest przekonany, że dzisiejsza telewizja jest znacznie lepszy niż ten, który miał trzydzieści lat temu. To był ten, kto myśli, że nie jest źle, jeśli czasami są werbalne humor nadawcy, bo wtedy widz dokładnie wie: przed nim na ekranie, żyjącej osoby, rozmawiać z nim teraz, a nie w rekordzie. Że jest przekonany, że jest on zobowiązany robić wszystko lepiej niż ktokolwiek inny, niezależnie od tego, jaka jest stawka: czy jego porannym programie, lub zupy, który warzy swojego najstarszego syna. Meet. Sergey Babayev, który stał się nagle popularny, zaczął prowadzić program apolityczny „Inne informacje”


Dzieci i młodzież

Przyszła gwiazda rosyjskiej telewizji, został wydany 16 października 1976 roku w Moskwie w rodzinie zwykłych inżynierów radzieckich. Poszedł do szkoły dobrze, był sumienny i pracowity chłopak. Jako nastolatek był jakoś bardzo szybko zdecydował się na swoim zawodzie jako osoba dorosła. W ostatnich latach szkoły Sergey Babayeva podnaleg studiować biologię, ponieważ jest z nim łączył swój los. Po ukończeniu szkoły średniej młody człowiek przyjeżdża na wydziale biologii Uniwersytetu Moskiewskiego.

Ostry zakręt w życiu

Wydaje się, że staje się studentem, był w tym czasie osiągnąć wszystko, co chciał. Rzeczywiście, wydaje się być marzeniem zaczynają być wdrażane stopniowo. Ale poświęcić swoje życie nauce nie miał szans. To właśnie w tym roku, powstanie spółki „NTV”. Sergey Babayeva natychmiast sprawia, że ważną decyzją radykalnie zmieniła jego życie na zawsze. On idzie do pracy z administratorem.

Ten ostry zakręt był zaskoczeniem dla Siergieja, ponieważ był używany do wszystkich głównych kroków podjętych dopiero po starannym rozważeniu sytuacji. Ale tym razem wszystko było inaczej. Magiczny i fascynujący świat telewizji nagle pojawił Babayeva o wiele bardziej interesujące i atrakcyjne niż długo ukochanej biologii.

Nic więc dziwnego, że w niedalekiej przyszłości Sergey Babayeva przeniesiony do Szkoły Dziennikarstwa, bo teraz był pewien, że naprawdę chce jego życie spędził w okolicach niebieskiego ekranu, na jej niezwykłym świecie. Nowy ciekawe, ale trudne dzieło zajęło znaczną ilość czasu i wysiłku. Do badania pozostało praktycznie nic. Rezultatem było to, że zamiast standardowych pięciu lat poświęconej młodego studenta nauki tyle, ile dziesięć.

biurowy romans

On od jakiegoś czasu pracuje nad „NTV” asystent reżysera. Nie, nie, tak, a jego oczy zatrzymał się ładna dziewczyna pracuje tam jako sekretarka. I wydawało się, serce zaczęło walić trochę szybciej, gdy Siergiej okazał się być daleko od niego. Nie tak dawno temu miał dziewiętnaście lat, ale od razu zrozumiał, że to dziewczynka o imieniu Irina – jego los. Szukał jej przez dwa lata, aż w końcu zrezygnował. Są małżeństwem od 18 lat. Pomimo faktu, że para nie było też ciężkie czasy, ale nigdy nie miałem walkę.

Na początku życia małżeńskiego żyli bardzo skromnie, ale Sergey Eduardovich Babaev nigdy nie otrzymał od żony uwag i zarzutów o nim. I po wielu latach po ślubie, miał zrozumienie przez przykład, że najważniejszą rzeczą w każdym małżeństwie – nie tylko miłość, która przez lata może być nieznacznie przekształcone, ale także poszanowanie małżonków do siebie. Uważa on, że nie ma nic złego, aby dbać o pięknej, smukłej dziewczyny. Ale nie więcej. Nawet w najbardziej uroczej kobiety można znaleźć jakieś wady. Ale takie braki w kobiecie, którą kocha jest nie tylko irytujące, ale wręcz przeciwnie, mogą one znaleźć uroku.

rodzaj kontynuacji

Babaev rodzina podnoszenie dwoje dzieci – najstarszego syna i młodszą córkę. Nikita urodził się trzy lata po ślubie, Lisa urodziła się sześć lat później. Jednocześnie zdecydowano się zatrzymać. Po tym wszystkim, aby podnieść niezależne, inteligentne dzieci, konieczne jest bardzo dobrze. stale muszą się zająć. Choć zajmuje się głównie żony chowu, Irina, jak stara się poświęcić i tata Sergey Babayeva dużo czasu. Legenda często bawi się z nimi. Irina przejęła także tej trudnej, ale bardzo cenny misji kształcenia i doskonale radzi sobie z chadushek nim.

Najlepsze wakacje dla rodziny Babaev – w kraju. To właśnie tam spocząć ich z całego serca. Nie jest to zaskakujące. Rzeczywiście, w wywiadzie dla Siergieja powiedziała mi, że prawie wszystko, co w ich letnim domku (jedynym wyjątkiem jest dom), zbudował sam, własnymi rękami.

Kariera telewizyjna

Przez osiem lat, od 1993 do 2001 roku pracował w sporcie Babayev z późniejszymi zmianami ( „NTV” Channel). Był redaktorem wiadomościach sportowych na kilku programach telewizyjnych.

Brał bezpośredni udział w pokryciu co się dzieje w wielu igrzyskach olimpijskich – w 1994, 1996, 1998, 2000, 2002 i 2006, jako reporter, pamiętnikarza, dziennikarza sportowego.

Dwa lata (2002 i 2003), pracował w dziennikach telewizyjnych bloku „TVS” korespondenta. Gdy atak miał miejsce w Teatrze na Dubrowce Center, on obejmował branie zakładników spośród wielu dziennikarzy telewizyjnych, informując o tym incydencie i ostatnich wydarzeń, które były związane z aktem terroryzmu w powietrzu.

Droga do pierwszego

Po kanał został zamknięty w lecie 2003 roku, przeniósł się do pierwszego kanału, gdzie pracuje do dziś. Pierwsze trzy lata Siergiej był specjalny korespondent Dyrekcji Programów Informacyjnych pierwszego kanału. Jego prace są widoczne w programie „Times”, „Wiadomości” i „Time”. Natomiast specjalizacja Babayeva było oświetlenie posiedzeń rządu rosyjskiego. Jednocześnie pracował na sesjach na temat ekologii i astronautyki.

Prawie osiem lat był wiodącym programem, który dostarcza widzom informacje non-polityczne ( „Inne News”) Sergey Babayev. wielbiciele obywatelstwo tego transferu jest najbardziej zróżnicowana. To nie jest tylko rosyjski, ale także Białorusini, Mołdawianie, Ukraińcy, Ormianie, Polacy, Azerbejdżan i wiele innych. Po tym wszystkim, interesująca informacja nie ma granic.

Teraz jest – jednym z wiodących programie „Good Morning”, która odnosi się do „Pierwszego Kanału”.