435 Shares 1374 views

Alergizujących pokarmów dla małych dzieci

Najbardziej popularne pokarmy powodujące alergię, zgodnie z mleka krowiego, nie może znieść więcej niż 80% dzieci. Jeśli matka pielęgniarstwa używa go, niemowlę może wystąpić nawet alergiczną wysypkę na mleku.


Ale to nie oznacza, że dziecko nie toleruje nabiału później. Musimy poczekać, aż będzie ona stanowić niezbędne enzymy do przetwarzania tego produktu. Po dwóch latach życia, jeśli nie spieszyć się z wprowadzeniem pewnych pokarmów, gdy enzymy są gotowe do przetwarzania żywności, można zapobiec rozwojowi alergii.

Do najczęściej występujących alergizujących pokarmów, oprócz mleka krowiego, to – w mieszaninie mleka, serów, pszenicy, sezamowy, czarny pieprz i egzotycznych owoców. Bardzo ostrożnie podchodzić do wprowadzania pokarmów uzupełniających jak odżywek takich jak jaja, ryby, czerwone warzyw, orzechów, miodu i owoców cytrusowych.

Nie należy podawać małym dzieciom, które są podatne na alergie, łosoś, kawior, owoce morza przed 1 roku. W celu uniknięcia takiej reakcji w mięsie, powinno być zamrożone i rozmrożone, a mięso kurczaka konieczne jest usunięcie skóry i zanurzenia w wodzie, wołowiny nie należy do jednego roku. Ale mięso z cielęciny, wieprzowiny i Turcji jest łatwo tolerowane.

Jeśli dajesz dziecku owoce lub warzywa bez miary, każda z nich będzie działać jako alergizujących pokarmów dla dzieci. Jeśli dziecko ma jeść talerz z owocami, szklanki zielonego groszku lub kilku brzoskwiń, to może pojawić się wysypka, choć wcześniej była wielka tolerancja tych produktów. czekoladowe cukierki, galaretki, karmel, nawet w małych ilościach, często powodują alergie.

U małych dzieci, produkty niebezpieczne często zapewniają przekrój wersję alergii, gdy dziecko nie toleruje nabiału i białka sojowego w czasie, jajko i kurczak, i bezglutenowe skrobia ziemniaczana. W tym przypadku, podnieść jego jedzenie jest bardzo trudne.

Ważne jest, aby pamiętać, że takie reakcje są nie tylko produkty alergen, a także wypełniacze, barwniki żywności, środki zapachowe i środki konserwujące, które dodaje się do soków, lodów, jogurtów, napojów. Po tym wszystkim, oni często dają matkom jak smaczne, ale nie bardzo użyteczną żywności.

Aby uniknąć problemów zdrowotnych, dziecko, przyszła mama powinna pomyśleć o hipoalergiczne diety dla drugiej połowie ciąży.
Orzechy, miód, mleko skondensowane – najbardziej alergizujących pokarmów w czasie karmienia piersią.

Pielęgniarstwo matka może jeść nie więcej niż 2 orzechów dziennie, korzystnie orzechy włoskie lub laskowe, orzeszki ziemne, ale generalnie należy unikać. Ale musimy pamiętać, że jeśli orzechy laskowe i migdały luźne wnętrzności, orzech zabezpiecza.
Dzieci starsze niż dwa lata, można jeść orzechy w małych ilościach. Szczególnie przydatny jest dla niemowląt z niską masą urodzeniową. Wspomagania nakrętki krzywicy i anemii, takich jak orzech włoski, która zawiera żelazo, cynk, jod lub migdały, witaminę D, i fluorek wapnia. Najbardziej przydatne i mniej alergenne są sosnowe, które dają siłę i energię do kobiet w ciąży i karmiących i małych dzieci.

Ale takie alergizujących pokarmów takich jak krewetki, mięso kraba, orzeszki ziemne, pistacje absolutnie nieopłacalne. Jest to bardzo ciężka żywności i mięsa kraba dodano tych samych barwników i substancji zapachowych.

owoce cytrusowe mogą karmić dziecko lub po 1,5 roku. Najbardziej użyteczne wszystkich cytrusów rozważyć grejpfruty i cytryny. I to jest możliwe, jak dać ssania kropel cytryny i dodać sok z tego owocu do gotowanej żywności.
Aby alergizujących pokarmów nie powodują choroby u niemowląt należy rozpocząć przynęty cukinia, kapusta, bardzo ograniczone ze względu na ziemniaki i marchew.

Później powinno rozpocząć się zwabić herbatniki i suszenia, aby wprowadzić produkty mleczne. Dzieci, które są karmione butelką, to konieczne jest stosowanie hipoalergicznych mieszanek medycznych, takich jak Nutrilak peptyd (HA), Nanga, Nan-soi, Alfar.

Jeśli uważnie monitorować diety niemowlęcia, możliwe jest, że wraz z wiekiem w celu uniknięcia rozwoju chorób alergicznych w ogóle.