640 Shares 5581 views

Andrew Knyshev: twórczość i biografia

Andrew Knyshev – znany satyryk, jeden z największych i najbardziej utalentowanych komików współczesnych. Szerokie uznanie otrzymał po stał się jednym z pierwszych członków jury kochany przez miliony widzów programu KVN humorystyczny. Słynny pisarz w swoim czasie i dodaje praca w cyklu transmisji o nazwie „Jolly Fellows”, jak Andrew Knyshev – jeden z jej założycieli. Autor jest laureatem wielu międzynarodowych nagród telewizyjnych.


Krótka informacja biograficzna

Knyshev Andrey Garoldovich urodził się w Moskwie w listopadzie 1956 roku. Początkowo młody człowiek postanowił poświęcić się urbanistyki i po studiach zdecydowała się na studia wyższe u myszy. Kuibyshev. Andrzej był bardzo inteligentny młody człowiek, uczeń i udane, potwierdzając Lenin stypendystą Knyshev która rozpoczęła się podczas studiów.

Uniwersytet miał uczeń zespołu KVN, dla których Andrew z przyjemnością i łatwość pisania skryptu. Dzięki jego dowcipnych i zabawnych tekstów naprawdę, zespół prawie zawsze wygrał nagrody. Ten sukces doprowadził do pewnego przemyślenia życia i jego głównego celu. Andrew Knyshev (którego biografia jest w dużej mierze zdeterminowany przez to od tej chwili) decyduje się wprowadzić zaawansowane kierowanie kursy, które skutecznie sprawia, po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Moskiewskim urbanistyki.

Uznanie talentu

Jako student w 1978 roku jako członek KVN Andrew Knyshev był znany strzelać natomiast Quiz TV zatytułowanych „Salute, Festiwal!”. Udało mu się nawet wygrać i wygraj wycieczkę do Hawany. Przez fatalnym zbiegiem okoliczności, ten program wyglądał zastępca przewodniczącego państwowej telewizji i radia. Po obejrzeniu go upuścił, że powinny one pracować w Radiu i Telewizji jest faceci lubią zwycięzców tego programu. Członkowie edycji młodzieżowej chęć usłyszeć wiceprzewodniczącego i uznać je. Andrew otrzymał swoją ofertę współpracy, a rok później, gdy rozkład absolwentów dzieje się w swoim liceum, otrzymał go oficjalnie.

"Jolly Fellows"

Raz w latach 80. w telewizji Centralnego ZSRR Andriej Knyshev rozpoczął pracę nad programem „Jolly Fellows”. Przed nim, wiodący projekt był legendarny Alexander Maslyakov, a program został przeprowadzony w określonym formacie zaimprowizowany konkurencji. Jego zwycięzcy otrzymali bilety na festiwal satyry i humoru w Bułgarii. Gdy przyszedł do steru, młody i ambitny Knyshev całkowicie zmienia format „Jolly Fellows”. Stał się mistrzem i główny autor scenariusza, stworzenie programu, który nie ma odpowiednika w telewizji krajowej. Transfer „Jolly Fellows” był zabawny i czasami ironiczny dyskurs na temat aktualnych zagadnień dzieje w kraju. Spełnił parodię innego znanego przesyłu i popularnych gwiazd muzyki.

estry telewizyjne Innowacyjna administracja

Go Live „Jolly Fellows” można zobaczyć sceny nagrane w zupełnie nowym dla tej pory gatunków (na przykład wideo lub sztuki wideo). Program pokazał różne śmieszne, które często miały miejsce strzelanie ukrytą kamerą. Dla radzieckiego formatu telewizyjnego, jak było dość nowatorskie i bardzo szybko stał się popularny wśród ogółu masowej publiczności.

Gośćmi tej transmisji w różnym czasie stał się gwiazdy takie jak Wiaczesław Zajcew, Leonid Sergeev, Igor Ugolnikov, Michaił Lesin, Boris Grebenshchikov, Rodion Szczedrin, Andrey Makarevich Andrei Voznesensky, Jeanne Aguzarova, Konstantin Kinchev.

Przeniesienie w tym formacie oszacowano publiczność nie tylko w domu Knysheva. Był zauważone i zagranicznymi odpowiednikami, stale uzupełniania propozycji współpracy. Od wielkich okazje i ciekawą Andrei nie odmówił. W swoim życiu miał doświadczenie w pracy z zagranicznymi nadawcami jak PBS i TBS. Dla filmu, utworzonego w związku z pierwszą firmą, Andrey Knyshev został nawet nominowany do prestiżowej nagrody „Emmy”.

Mając wieloletnie doświadczenie w pracy za granicą Knyshev wrócił do Rosji, gdzie nadal angażować ich kreatywności. Zaledwie kilka lat, udało mu się opracować szereg projektów telewizyjnych, w tym „show Przydatne”, „200” i „przyjemności Duplkich lub ryk owiec”.

Twórcze pisanie: autor

Poza faktem, że ten człowiek stał się sławny jako pisarz w kręgach literackich, jest on znany jako silny pisarz i humorysta. Andrew Knyshev, którego książki są teraz bez problemu są dostępne w domenie publicznej, był autorem wielu aforyzmów i metafor, które już od dawna jest rzeczą ludzi i stają się humorystyczne wyrażenia popularnego użytku.

W tym momencie w jego bibliografii, są tam kilka opublikowanych książek, wśród których:

  • „Na100lny kalendarz na 100 lat”;
  • „Również książka”;
  • "Zastrzyki Pera".