441 Shares 8190 views

Iris Khusainova: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Iris Khusainova. Biografia zostanie szczegółowo omówione poniżej. Mówimy o prezenterka telewizyjna, aktorka kina i teatru, słynnego projektanta mody i projektant mody.


biografia

Iris Khusainova urodził się w 1987 roku, w dniu 16 października, w mieście Kazaniu – stolicy Tatarstanu. Później, wraz z rodziną na krótko mieszkali w Murmańsku. Nie był zafascynowany wokale. Nasza bohaterka w 1993 – zwycięzca konkursu o nazwie „Młode talenty Rosji”. Wrócił do ojczyzny. W 1995 roku został członkiem grupy wokalnej o nazwie „Nasz dzień”. Z tego zespołu z powodzeniem przeprowadzone w ramach licznych rosyjskich i republikańskich konkursach. Na zaproszenie Morozov (kompozytor) wzięli udział w wycieczce na drodze do Moskwy, a także nagrywania płyty „Nasz dzień”.

Muzyka i scena

Iris Khusainova od 2003 roku z powodzeniem rozpoczął karierę solową. W 2004 roku, na wiosnę, był finalistą konkursu na etapie All-Rosja, który odbył się w Moskwie. Od 2005 roku brał udział w wielu produkcjach teatralnych. „Czerwony Kapturek” wśród nich „Kay i Gerda”. Był laureatem festiwalu regionalnej „Moskwa – Jałta – Transit”. Otrzymałem zaproszenie do etapu międzynarodowego konkursu. Impreza odbyła się w Jałcie. W 2006 roku został studentem Rosyjskiej Akademii Sztuki Teatralnej. Wybrałem się z działem pop. Studiowała na przebieg M. B. Borisova. Natychmiast nauczyłem się łączyć pracę w Akademii.

Inne działania

Iris Khusainova był śpiewakiem podkład Stasa Mihaylova. Zagrał w serialach, filmach, a także udział w projektach telewizyjnych. Stało się zwycięzca Grand Prix w imię konkurencji scenie Boris Brunow. I ukończyło badanie. W tym czasie ona była za rolę w wielu przedstawieniach muzycznych. Wśród nich jest „Eurowizja 2009”, „Wychodzę sama na scenie”, „West Side Story”. Po wydaniu rozpoczęciem pracy w telewizji. I hit „rosyjski lotto”, która stała się współgospodarzem M. B. Borisova. Brał udział w projekcie „Multlichnosti”. Pracowała w teatrze V. N. Vinokura. 2011 przyniósł naszej bohaterki prawdziwy sukces. Wstaje Grand Prix na festiwalu „duża różnica”, który odbędzie się w Odessie. Od tego momentu naszej bohaterki – aktorka programu. Stała się znana publiczności przez parodia Madonny, piosenkarka Maxim, Lima Vajkule Leonid Agutin, Nyusha, Anita Coj, Anzheliku Varum. W 2013 roku, nasza bohaterka przygotowuje debiutancką kolekcję odzieży, która jest dostępna pod własną marką IRIDA HUSAINOVA. Wkrótce otwiera showroom w Kazaniu i Moskwie. Stali klienci tego sklepu stać showbiznesie, telewizji i filmu. Nasza bohaterka służy jako stały współgospodarzem Mihaila Borisova w ramach programu „Rosyjski lotto” w 2014 roku. Teraz stoi w krajach WNP i Rosji z jej pokazy burleski. Projekt zyskał popularność wśród widzów z całego świata. Jest również przygotowuje kolekcję ubrań, aktywnie działając w serialach i filmach.

osiągnięcia

Iris Khusainova kariera rozpoczęła się w roku 2009. Od tamtej pory miał czasu, aby uczestniczyć w wielu dużych projektach telewizyjnych na federalnym telewizji. Wśród nich jest „Parodays”, „Full House”, „Złoty gramofon” i „Ludzie w piątek.” Od 2007 do 2009 roku zagrała w serialu „Fire of Love” w reżyserii Andrei Komkova i Konstantin Sierowa. W 2008 roku otrzymała rolę w filmie „Szalone Anioł” Aleksandra Suhareva Alexander Zelenková i Anton Łucenko. Mówiąc o głównych osiągnięć naszej bohaterki nie może zapomnieć o swojej marki IRIDA HUSAINOVA. Głównym celem tutaj jest na odzież dla kobiet. Kolekcje łączą nastrój pisma projektanta, wysokiej jakości tkaniny, oszczędny palety kolorów, trendy w modzie i oryginalny styl. Teraz wiesz, kto to Irida Khusainova. Zdjęcia można zobaczyć w tym artykule.