181 Shares 7845 views

Uczestnik „Bitwy Wróżki-4” Aza Petrenko: biografia, umiejętności i życie osobiste

Aza Petrenko – prawdziwy Cygan, finalista paranormalnych show „Bitwa medium” (4 sezon). Jej biografia i życie osobiste dziś przedmiotem zainteresowania wielu Rosjan. Czy też uważa się ich liczby? Zalecamy, aby przeczytać artykuł.

Aza Petrenko biografia: dzieciństwo i dojrzewanie

Urodziła się 7 stycznia. W roku jego urodzin wróżki ukrywa. Można tylko przypuszczać, że była 40-45 lat.

Asa dorastał w cygańskiej rodzinie arystokratycznej. Jej krewni nie angażują się w kradzieży konia i oszustw. Mój dziadek był znanym na całym Baron. Moja babcia była technika Turk według narodowości. Po ślubie przyjęła prawosławie.

Dar jasnowidzenia, nasza bohaterka odziedziczyła jej prababki, wróżki. Zdolności nadzwyczajne zaczął przejawiać się w jej 8 lat. Dziewczynka zaczęła słyszeć głosy zmarłych ludzi, zobaczyć przeszłość i przyszłość. Azu jest mocno przestraszony. Ale po rozmowie z matką, wiedziała, miałem do korzystania z mojego daru, aby pomóc ludziom.

zdolności

Z 12 lat Asa zaczęła się w potrzebie pomocy. Dziewczyna leży na kartach tarota stół. Powiedziała mężczyznę o jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Nasza bohaterka, czy karty tarota są rodzajem potwierdzenia szósty zmysł dla niego elementów. Dzięki zastosowaniu unikalnej techniki (w rodzinach romskich jest przekazywany z pokolenia na pokolenie), wróżbita można uzyskać informacje na temat osoby, która jest przed nią.

Należy zauważyć, że Petrenko nie można przewidzieć swoje przeznaczenie na kartach. Dlaczego tak jest? Ona po prostu instynktownie wyciąga kartę, którą chcesz zobaczyć.

Aza Petrenko często pracuje z fusów kawowych. Sekrety rytuał z babcią po shared-Turk. Użytkownik musi mieć kawę. A pozostałe tereny powie o swojej przyszłości.

Podobnie jak wszystkie gypsy, Aza jest dobrym chiromancer. Można to interpretować życie człowieka, patrząc na linię prawą ręką.

„Bitwa pod medium”: Aza Petrenko wśród uczestników

Nasza bohaterka był fanem przeniesienia paranormalnych zdolnościach. casting do 4. sezonu "The Battle of medium", został ogłoszony w 2008 roku. Petrenko Aza postanowiliśmy spróbować ich los. Z kobietą wziął paczkę starych mapach. Pomogli jej pomyślnie przejść test. W rezultacie, Aza był wśród uczestników „Bitwy”.

Karty Tarota pozwalają starożytny gypsy poznać przyczyny śmierci (w jednej serii Człowiek zginął od uduszenia w drugiej – Ormianin został zabity przez skinheadów). Aza może rozwiązać tajemnicę „złych” mieszkań. Okazuje się, że wiele lat temu tam palono żywcem przez matki i syna. Na jednym z testów zaproszono Lyme Vajkule. Piosenkarka była z tyłu ekranu. Jedyną rzeczą, że psychika może zobaczyć, to jej ręka przeforsować specjalnym otworze. Aza doskonale zdał egzamin. Nasza bohaterka czytać losy Lima wzdłuż linii dłoni. gypsy słowo słynny piosenkarz pogrążyła się w szoku. Wszystko to było prawdą.

Dotarliśmy do finału z trzech członków: a Cyganka Aza Petrenko słowiańska czarownica Roman Fahd i tadżycki jasnowidz Tursunoy Zakirov. W najnowszym wydaniu wiodących Michael Porechenkov ogłosił wyniki głosowania publiczności. Petrenko zajął trzecie miejsce.

Obecnie bierze udział w Aza kręcenia specjalnego projektu „Eksperci badają”. Pomaga odnaleźć zaginionych ludzi, poznać przyczynę śmierci, i tak dalej.

"The Dinner Party"

Nasza bohaterka okazała się nie tylko jako medium, ale również jako hostessa. W 2012 roku pojawił się w programie „The Dinner Party”. Gypsy zaskoczony gościom wykwintne dania i oryginalną rozrywkę. W 2013 Asa wziął udział w Superfinal programu. W tym czasie, „Bomby” kobieta Sałatka z kurczaka gotowane „Tab” i lapshevnik (na deser). W rezultacie, Petrenko zdobył 380 punktów na 400 możliwych. Poznała zwycięzcę Super Finału.

życie osobiste

Aza Petrenko, jak prawdziwy gypsy, chce poślubić raz na zawsze. Z ukochanym mężem, że jest żonaty od ponad 25 lat. Mają dwoje dzieci – córkę i syna. Mężczyzna w całości obsługuje pobożnych. To małżonka Azay Zaleca się, aby przejść do „Bitwy medium” do całego kraju, aby zademonstrować swoje umiejętności.

Mąż naszej bohaterki nie można nazwać prostym człowiekiem. W Rostów nad Donem zna go jako dobrego uzdrowiciela. Słucha uważnie każdemu, kto się do niego o pomoc.

W styczniu 2016 roku, syn Aza Petrenko poślubił swoją dziewczynę. Impreza odbyła się w jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Rodzice spędzili ogromnych (kilka milionów). Ale nie żal krovinushku. Tabele są dosłownie pęka z pysznego jedzenia, win i luksusowych bukietami kwiatów. Goście na ślubie było wielu krewnych Aza i jej mąż, a także byłych członków „Dom-2” (Lena Bushina Mitia z małżonkiem, rodzina Gazhienko Irina Agibalova i tak dalej).

usługi

Szukać pomocy z finalistów „The Battle of medium, 4” może każdy człowiek.

Znany wróżbita świadczy następujące usługi:

  • wytwarzające obwodów, do kluczy;
  • Diagnostyka chorób i pozbycie się z nich;
  • wróżby;
  • Rozdzielczość rodzinnych i biznesowych problemów;
  • usunięcie uszkodzeń i korona celibatu.

Sam odbiór jest Aza Petrenko. Koszt usługi zależy od złożoności problemu i całkowitej objętości pracy. Na przykład, usunięcie szkód będzie kosztować 15-20 tys. Rubli. Najtańsza usługa – produkcja amulety i talizmany. Ich wartość może być obliczona w kilkuset rubli.

Konkludując

Teraz wiesz, co ma możliwości Aza Petrenko. Biografia i życie osobiste gypsy jasnowidz również zostało uznane przez nas. Życzymy jej siłę i dobrobyt rodziny!