853 Shares 2881 views

„Drugi ślub”: aktorzy, role, działka

W ekscytującym serialu „drugi ślub” aktor opowiada o życiu dwóch nieszczęśliwych ludzi. Każdy z nich przedstawił losy testu w postaci oddzielenia od ukochanej osoby. A teraz będą starali się stworzyć nową rodzinę dla dobra dzieci.

Fabuła serialu „” drugi ślub

Podstawą do stworzenia popularnej indyjskiej serii jest znany azerski wiersz o nazwie „Lajla i Madżnun”. Mówi o smutnym losie dwojga zakochanych młodych ludzi, którzy nie byli mężem i żoną. W serii „” drugi ślub, aktorzy i role grali, szczerze i prawdziwie współczesna historia wykazała podobną miłość.

„Drugi ślub” opowiada historię Yash i Artie. Yash i Arpite były piękne młode małżeństwo. Podnieśli dwie córki. Jednak jego żona zmarła, a jej mąż był wdowcem z dwoma córki. Głęboko nieszczęśliwy Yash nie mógł sobie wyobrazić, obok niego pozostali członkowie płci pięknej. Artie – rozwiedzioną kobietą, mieszka z rodzicami byłego męża. Po opuścił ją dla innej pani, nazywając go zatrzymali syna i córkę w miłości rodzicielskiej dał Artie i wnuk Ancha.

Krewni dwóch młodych ale głęboko nieszczęśliwych ludzi, decyduje, że powinni wziąć ślub. Za edukację trójki dzieci, Yash i Artie stworzyć rodzinę. Jednak każdy z nich rozumie, że kwestia wzajemnej miłości nie jest. Sojusz ten może być uznany za „małżeństwo z rozsądku”. I tworzymy go tylko dla dziewcząt i chłopiec wychowywał się w pełnej rodzinie. Będzie Yash Arti i ukoić rany serca? Czy nie byłoby to jeszcze większy błąd w tworzeniu tej rodziny? W serii „aktorów drugi ślubnych” są bardzo wiarygodnie pokazać charakter i ujawnił losy swoich bohaterów.

Yash

Pełna nazwa bohatera – Yash Suredzh Pratap Sindh. Wdowieństwo ojciec dwóch córek po śmierci kobiety, którą kochał stracił sens życia. Chcąc ich córki wszystkiego najlepszego i szczęśliwego małżeństwa ze względu na młodszego brata matki, zgadza się ożenić po raz drugi. Yasha rola odgrywana przez aktora Gurmeet Choudhary. Future popularny indyjski aktor i model urodzony w 1984 roku, w dniu 22 lutego. Ze względu na fakt, że ojciec Chaudhary był wojskowy, jego rodzina nie pozostanie długo w jednym miejscu. podróż stała i nowe miejsca jak faceci. Od dzieciństwa marzy o zawodzie aktora, w wieku osiemnastu lat młody człowiek wszedł do służby w Jabalpur teatrze miejskim. Potem była szkoła tańca Mumbai, model pracy, strzelanie wideoklipów.

Od 2004 Gurme zaczął grać w indyjskich seriali telewizyjnych. Oprócz filmu "The drugi ślub," powiedział aktor w biografii serii sci-fi MayaVi „Ramajana», Geet – Hui Sabse Parayi. Obecnie jest strzelanie w bolivudskih filmach.

Artie

Pełna nazwa bohatera – arpita Yash Sindh. Artie dorastała bez rodziców, a więc po rozwodzie, że jej teść, teściowa i tubylców. Pomimo rozwodu i drugiego małżeństwa, ona nadal kocha swojego pierwszego męża. Dopiero po zapisaniu drugiego męża syna, zaczyna odczuwać mu prawdziwą miłość. Tę rolę odgrywa Kratika Sengar. Aktorka urodziła się w dniu 3 lipca 1986 roku. Ma wykształcenie wyższe w dziedzinie reklamy i mediów. Po krótkim szkoleniu w agencji reklamowej, dzięki jego przyjaciela – reżysera zagrała w krótkim filmie. To była jej pierwsza rola, po którym oferty potoczyły się jeden po drugim. W aktywnym strzelania Kratika Sengar w serialu telewizyjnym ponad dziesięciu filmach i.

W 2012 roku Indie stały najwyższa ocena serial „drugi ślub” i aktorami. Biografia wielu z nich zostało uzupełnione o uzyskaniu nagrody takie jak „najsłynniejszej pary w telewizji”, „Popular osoby (płci żeńskiej)”, „Partia Ludowa (mężczyzna)”, „sprzedaż rodzinę”, „Najlepszy Story”.