120 Shares 5406 views

Gospodarz programu Dzhimmi Kimmel. Biografia, kariera, życie osobiste

Twórca i gospodarz popularnego show „Dzhimmi Kimmel Live” jest znany amerykański komik. Program posiada wysokie oceny. Program brzmi wiele dowcipnych żartów o gwiazdach show-biznesu. Wiele znanych osobistości wzięło udział w filmie projektu.

biografia

Dzhimmi Kimmel – amerykański aktor i komik, prezenter telewizyjny i pisarz, reżyser. Dziewięć lat mieszka w Nowym Jorku. W 1976 roku rodzina przeniosła się do Las Vegas. W tym roku mija 49 lat komik, jego urodzin jest na jesieni – w dniu 13 listopada.

Cofnij się w czasie szkolnym, Jimmy zrozumiał siebie jako mistrza. Chłopiec był organizatorem programów odnoszących się do zagadnień naukowych i studenckich interesów. Po szkole, studiował na uniwersytetach w dwóch stanach Nevada i Arizona. Jako student, Dzhimmi Kimmel pracował w telewizji lokalnej Instytutu. Młodzieniec był wiodącym, przeprowadzono wywiady z nauczycielami.

Pełna nazwa amerykańskiego aktora – James Christian Kimmel. Komik cierpi na choroby układu nerwowego, problem stara się ukryć. W czołowym potwierdzoną diagnozę – narkolepsję, chorobę wywołuje nagłe napady snu. Pomimo choroby nieprzewidywalny, James – bardzo wesołą osobą.

własny show

W wieku 22 lat, Dzhimmi Kimmela rozpoczął tę gwiazdorską karierę prezentera telewizyjnego. Pracował w projekcie komediowym, nakręcony w „Comedy Central”. Aktor wziął udział w popularnym programie telewizyjnym "arystokratów" i "Ellen: The show Ellen DeGeneres", "Taniec z gwiazdami" i "Mad TV".

W 2003 roku aktor stworzył swój własny projekt pod nazwą „Dzhimmi Kimmel żywo”. Jest również właścicielem i panem telewizyjny. Do kręcenia zaproszonych gwiazd show-biznesu, który jest komik rozmowy na różne tematy. Program trwający 60 minut nadawane na kanale telewizyjnym ABC w nocy. Sam nagrania odbywa się w godzinach wieczornych.

Pokaż Dzhimmi Kimmela szybko okazał się popularny, nie tylko przyniósł sławę aktora, ale także mogą zarobić ogromne fortuny. W pierwszym numerze z czołowych używanych żart, który stał się jego ostatnie zdanie: „Przykro mi, Mett Deymon, nadszedł czas, aby nazwać to dzień, będziemy nazywać cię następnym razem.”

Wojna z dwóch gwiazd ekranu telewizora

Mett Deymon przez dziesięć lat próbuje dostać się do show komik. Jego oburzeni faktem, że napęd jest stale wymyślanie dowcipów o nim, ale program nie zaprosić. Oni wybuchła prawdziwa wojna.

W 2006 roku Damon został za kulisy show, ale Kimmel tak długo reprezentował aktora, że czas powietrze jest skończona. Jimmy zaproponował Matt przyjść do pracowni następnym razem.

Tak w każdym programie „Dzhimmi Kimmel Live” brzmi tradycyjne dowcip o Damona. Z kolei słynny aktor nie pozostawia próby parodia komiksu odwoływania odzywki na niego. W 2008 roku gospodarz talk-show Jimmy Kimmel udział dziewczyny – Sarah Silverman. Prawo w powietrzu, ona pokazała klip pod kontrowersyjnym tytułem „Banging Metta Deymona”. W teledysku, Matt potwierdza fakt, że jego związek z seksualną dziewczyna prezenter telewizyjny.

W 2014, Damon nadal zaproszony do programu Jimmy'ego, a on nawet pojawił się w kadrze. Ale jak tylko aktor rozpoczął swoją mowę, w tym pożaru Serena i strzały były udaremnione. Matt i Jimmy nawet udał się na spotkanie z psychologiem, aby nawiązać stosunki przyjacielskie, ale nie działa. Wrogość z dwóch gwiazd trwa.

W 2016 roku Mett Deymon dotarł do pokazu Kimmel, ukryty w kurtce Bena Affleka. Jimmy nie tolerują takie wybryki i wziął aktora na krześle za kulisami. Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród „Amy” Mett Deymon wszedł na scenę z jabłkiem w ręku, parodiując jej sprawcy.

Filmografia amerykański komik

Oprócz kariery TV prezenter Jimmy Kimmel realizowany siebie w roli komika. Zagrał w takich filmach jak „Like Mike” i „Road Trip”, „Ted 2” i słynny panną. W 2008 roku brał udział w wiodących filmie science fiction "Hellboy 2: The Golden Army", gdzie zagrał samego siebie.

Dzhimmi Kimmel pracuje również nad głosowych działających kreskówek. Jego głos brzmi w "Family Guy", "Garfield", "płowy Donnera", "Robot Chicken".

życie osobiste

W wieku 21 lat, Dzhimmi Kimmel żonaty. Z pierwszą żoną, żyli przez czternaście lat. W tym czasie dwukrotnie nadawca stał się ojcem. W 1991 roku, miał syna, Kevin, a w 1993 – córkę Katie. Komik rozwiedli się w 2002 roku i zaczęła spotykać aktorka Sarah Silverman. Ale szczęśliwy związek para nie okazało się, sześć lat później, rozeszli.

Trzy lata temu, postanowił prowadzić drugie małżeństwo, żonę wybrał scenarzystę swojego projektu – Molli Maknirni. Para spotkała się na okres pięciu lat. Molli Maknirni i Dzhimmi Kimmel, którego zdjęcie zostało spryskane w wielu gazetach i czasopismach, są uważane za jeden z najszczęśliwszych rodzin. Na weselu z udziałem wielu gwiazd show biznesu, uroczystość została zaproszona i Mett Deymon. W rok po ślubie, Jimmy i Molly było radosne wydarzenie: mieli córkę.