706 Shares 7957 views

Z serii „Scary Tales”: aktorzy i role, fabuła serii.

W 2014 roku kanał Showtime przedstawił widzom nowy projekt – serię w popularnym gatunku horror-thriller „Scary Tales”. Aktorzy i cały zespół mieszany (amerykański i brytyjski). Założyciel, scenarzysta i producent projektu – Dzhon Logan, w banku, że takie filmy jak „Gladiator”, „Aviator”, „007”, Skayfoll „Współrzędne i inne.


O serii

Twórcy horroru ogłosił swoją drogę z powrotem w 2013 roku. To był wtedy prezesem kanału D.Nevins skomentował, że seria będzie bardzo rozsądne i bardzo realistyczne. Jego działania zostaną opracowane w epoce wiktoriańskiej Londynie. Ta stosunkowo spokojny okres w historii Anglii charakteryzuje się aktywnym rozwojem infrastruktury, nauki i rewolucji przemysłowej. To było w tamtych czasach żyli tam są fikcyjne postacie, takie jak Dorian Gray i Victor Frankenstein. Zdjęcia rozpoczęły się jesienią 2013 roku i pierwotnie odbyło się w Wielkiej Brytanii, a następnie przeniesiono do Irlandii.

Na działce

W serii „Scary Tales” (aktorzy i role zostaną przedstawione w artykule) otworzy oczy publiczności niespokojny wiktoriańskim Londynie, który dosłownie ukrył w oczekiwaniu na zbliżające się niebezpieczeństwo. Jego mieszkańcy są nieostrożne i pasjonatem współczesności, robiąc codzienne rutynowe obowiązki, nie zauważają oznaki przyszłych zmian. Na ulicach miasta ma się zła z najgorszych koszmarów, które mogą przerazić nawet najbardziej trwałe. Z wielu z nich, widz zna: Ramię przystojny D.Grey naukowiec Frankensteina z jego przerażającej potomstwo, uroczy hrabiego z Transylwanii, i wiele innych. Wszyscy zaczynają polować na dusze ludzkie. Ale nie może obyć się bez głównego bohatera. W serii „Scary Tales”, aktorów, którzy tak różnorodnych jak bohaterów, jest on jeden.

Horror została przedłużona na trzeciego sezonu w 2015 roku. Wszystkie serie powiązane i powiedzieć jedną fabułę. Obsada jest imponująca, więc skupić się na głównych bohaterów.

Itan Chendler (Josh Hartnett)

Uroczy amerykański z ciemną przeszłość losu było w najciemniejszych zakątkach stolicy Anglii. Posiadanie umiejętności do perfekcji pożaru, pomaga medium Vanessa i Malcolm we wszystkich swoich spraw. Uroczy i atrakcyjny tak że zepsutej kobiecej uwagi. Na zewnątrz znajduje się surowym dobre serce. Ale on ma tajemnicę: wschodu księżyca staje się niekontrolowane i bardzo silny.

Vanessa Ayvz (Eva Green)

Wielu aktorów z serii „Scary Tales” ujmuje się gwiazd, w tym wspaniały i tajemniczy Eva Green. Jest idealnie nadaje się do roli medium. Piękna kobieta stała się żądany obiekt dla ciemnych sił. Greene postać ma nadprzyrodzone zdolności i kuszące piękno zdolny pozbawić powodu każdy człowiek. Przewidująco i doskonałej intuicji, ona jest jedyną osobą, która jest w stanie zobaczyć, co miasto spodziewa się w przyszłości.

Dorian Gray (Riv Karni)

Postać z książki o tej samej nazwie Wilde pojawia się przed oczami widza młodych i pięknych młodych mężczyzn. On jest nieśmiertelny, bogate i absolutnie uszkodzony uzależnień. Jednak to w żaden sposób nie wpływa na jej wygląd, bo zamiast niego starzeje portret, namalowany wiele lat temu.

Malcolm Murray (Tm Dalton)

Jednym z powodów, aby zobaczyć show „Scary Tales” – aktorów uczestniczących w nim. Ulubieniec kobiet Timothy Dalton pojawia się w przebraniu brytyjskiego odkrywcy i podróżnika. Co stało się z jego córką Mina nieszczęścia spowodowane go do porzucenia długą podróż, a teraz jest on zmuszony wraz z Vanessą szukać sposobów, aby naprawić błędy z przeszłości. Jest ostry i cierpi z powodu wyrzutów sumienia. Vanessa, zastąpił swojego ojca, jednak nie jest tak jednoznaczna zależność pomiędzy nimi, jak się wydaje, bo w głębi duszy człowiek zdaje sobie sprawę, że średni udział w zniknięciu córki.

Victor Frankenstein (Garri Tredevey)

Kolejna postać literacka w fabule serii „Scary Tales”. Główne role aktorów pojawiają się w każdym odcinku. Jest nierozerwalnie związane z historią Frankensteina jest obecny, a on stworzył istotę przez Rori Kinnera. Wspaniały naukowiec, którego geniusz graniczy z szaleństwem, jest młody i ma miękką i dobre serce. Posiadających głęboką wiedzę w dziedzinie medycyny, nauczył się wskrzeszać zmarłych.

Bron Croft (Billi opłacanej indywidualnie)

Pierwotnie rezerwacji – jest to zwykły obywatel. Bieda popycha ją do prostytucji. Ona jest śmiertelnie chory na gruźlicę, lekarstwo dla zwykłych ludzi nie jest dostępny, a dziewczyna umiera powoli. Pomiędzy nią a Ethan Chandler uczucia wybuchają. Amerykanin szuka jego ukochanych narkotyki i rozpacz zamienia się Frankenstein. Jednak naukowiec ma swoje własne plany na ciele umierającej dziewczynki.

Z serii „Scary Tales” (aktorzy, znaki, zdjęcia i materiał filmowy z filmu są dostępne w artykule) – oczywiście nowy i obiecujący kierunek pod względem gatunku.

Imponująca hororr przyciąga uwagę od pierwszej minuty, a przez ostatnie dwa sezony, zachowuje intrygę, która pozwala utrzymać publiczność w napięciu. On nebanalen i eliminować stereotypy, jest to niemożliwe do przewidzenia. Dowody tego wyboru na rzecz krytyków telewizyjnych w 2014 roku w kategorii najbardziej oczekiwanej nowej serii, a także liczne nagrody, w tym „Sputnika”.