503 Shares 9494 views

Nelly Kobzon: biografia, wieku, rodzina. Hobby Nelly Kobzon

Jak kobieta może zdobyć szeroką popularność w Rosji? To może stać się model stosowany dla tego utalentowanego charakteru danych zewnętrznych, mogą wykazać społeczeństwu ich wybitne zdolności wokalne, jeśli takie ma zostać aktorką i oczarować cały talent reinkarnacji, lub zorganizować firmę i doprowadzić go do poziomu wielu milionów dochodu dolara. Albo po prostu dobre małżeństwo.


Kobieta, która jest przedmiotem niniejszego artykułu, przez ponad 40 lat „pracuje” żonę swego słynnego męża. Nelly Kobzon może być idealnym towarzyszem dla życia słynnego artysty Iosif Kobzon, który teraz, po czterdziestu latach małżeństwa, nie znudzi uznaną drogą żonę w miłości. Jak udało jej się stworzyć taką silną rodzinę? Jakie są sekrety kobiet używa w kontaktach z mężem Nelly Kobzon? Biografia, opisane w tym artykule powiem o tym i wielu innych rzeczach. Możemy nawet odkryć sekret szczęśliwego życia rodzinnego.

Nelly Kobzon: biografia

Rok urodzenia przyszłej żony wielkiego artysty zbiegła się z trudnym dla kraju okresie powojennym. W grudniu 1950, w chwalebnej miasta Leningradzie w rodzinie byłego członka działań wojennych II wojny światowej miał córkę, która została imieniem Nelly. Tylko te nazwy, które są zarejestrowane w specjalnej listy zatwierdzonej i nazwał Nellie nie można było wskazać w akcie urodzenia w czasie. W związku z tym, że dziewczyna rejestrowane jako Nina (czyli przeciwną interpretację słowa „Lenin”). Mimo to, wszyscy krewni i przyjaciele nazywa swoje imię i datę Nelly.

rodzice

Nelly ojciec był wojną, jak i po jej zakończeniu został tsehoviki. Kiedy jej córka miała trzy lata, rodzina przeniosła się do sowieckiej ogromnego luksusowego apartamentu. Driziny krótko żyli w dobrobycie, ponieważ w ciągu trzech lat na czele rodziny został aresztowany i skonfiskowano nieruchomości. Rodzina z trudem poruszał się, że jedyną rzeczą, która uratowała – biblioteki ojca, który składał się z rzadkich książek. Kiedy to było naprawdę źle, matka Nelly sprzedał jedną z książek i zapisane siebie i swoje dzieci przed śmiercią głodową.

lata szkolne i wybór zawodu

Szkoła „lalka” Drizinyh córka wezwała do jej dobry wygląd i umiejętność dobrze ubrać. Po otrzymaniu świadectwa dojrzałości, Nelly weszła Kolegium Catering. Wybór był bardzo celowe – w tym trudnym czasie kucharze są zawsze w stanie wyżywić siebie i swoją rodzinę.

Jako student Nelly Kobzon (wtedy Drizina) pierwszy zakochał. Młoda piękna nawet zamiar wziąć ślub, ale matka interweniował. Ona zdecydowanie odrzucone z córką wyboru i przyczynił się do tego, że młodzi ludzie w lewo. Nelly niejawnie w młodości słuchanie jej matka, ona prowadziła bardzo skromne życie i relacje z mężczyznami bardzo poważnie.

Znajomość Kobzon

Nelly i Józef znajomy się w Moskwie. Dziewczynka przyszła na kapitał do znajomego matki – lilii Radovoy. Jej mąż, Emil pracował przez pewien czas w uroczystościach Moskontsert i był dobrze obeznany z wielu gwiazd. Radov zamiar odwiedzić kogoś ze znajomych i zdecydowaliśmy się z Nellie, tak że poznała kogoś od Moskali, zyskał nowych przyjaciół. Tam, wśród zaproszonych gości był Kobzon. Piękna dziewczyna z Leningradu od razu zdobył znaną piosenkarką. Nellie nie oprzeć się charyzma i urok Józefa. Był starszy niż jej trzynastu lat, atrakcyjny, sławny, utalentowany – co jest potrzebne do sympatii?

Jak później przyznał Nelly Kobzon (biografia zawiera takie dane), żonaty z popularnego piosenkarza kapitału dla jej pierwsza była prosta kalkulacja, dużo miłości przyszedł później.

ślub

Od pewnego czasu, młodzi ludzie spełnione, texted i nazywa siebie. W chwili, gdy przyszedł Józef złożyła wniosek do ukochanej. Młoda ślub grał w Leningradzie, potem Nelly natychmiast przeniósł się do domu teściów. Józef żył i Nelly Kobzon na nie najpierw jednego, ale ich matka mieszkała w mieszkaniu Joseph Ida Isaevna i jego ciężarną siostrą Helena Moiseevna. Dziewczyna teściowa od razu znaleźli wspólny język. Z ciepłem swojej drugiej matki odpowiada Nelly Kobzon i teraz.

W regionie Morza Bałtyckiego był miesiąc miodowy nowożeńcy. Było zaplanowane koncerty Kobzon, więc para postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym.

W Moskwie, Nelly dostał pracę w Moskontsert kostiumów męża.

Żyliśmy w Iosif Kobzon mieszkania matki, w specjalnej sali w szpitalu w Moskwie, więc kontynuacją rodziny nie było długo, aż ich uzyskania własnego mieszkania. Stało się to tylko szczęśliwe wydarzenie w 1973 roku.

Narodziny dzieci i samorealizacji

Już w 1974 roku w rodzinnym Kobzon urodziła pierwsze dziecko – syn Andrzej. Dwa lata później, Nelly dała mężowi córkę Natalię.

Praca w kostium Moskontsert lewo Nelly Kobzon z czasem. Biografia żona rosyjskiego artysty zawiera informacje, które z powodzeniem ukończył All-Union Creative Studio pop-artu i nauki zawodu aktora konwersacji gatunku. Od tamtej pory często odgrywał rolę wiodącego człowieka na koncertach. Nadal głównym dziełem Nelly została dbanie o dzieci i rodziny, Prowadzenie domu i zachowania ogniska rodzinnego.

Skoro stać Drizina Nelly Kobzon, wiele lat minęło? Jak długo para żyć razem? Ich małżeństwo istnieje od 1971 roku, ponad czterdzieści lat, a znaczna część kredytów jest niezwykłą kobietą i niesamowita żona Nelly Kobzon.

Operacje plastyczne – coś, co używany przez wielu celebrytów, którzy chcą wyglądać młodo w każdym wieku. Nelly, nie potrzebują, i tak wygląda świetnie w moim '63. Według niej, najważniejsze – wewnętrzne poczucie szczęścia i harmonii z otaczającym światem. Trudno zaprzeczyć, że z powodu Nelly wydaje się świecić od wewnątrz, więc jest jasne i pozytywne osoby.

testy los

W życiu rodzinnym Kobzon było dużo trudności. Jednym z nich była choroba Iosifa Davydovicha w roku 2000. Lekarze zdiagnozowali raka artysty. W 2005 roku przeszedł skomplikowaną operację w jednej z najlepszych klinik w Niemczech, aw 2009 kolejny.

Wiadomym jest, że w czasie krótszym niż pięć dni po operacji w 2009 roku, Joseph Davidovich stał na scenie i śpiewał w Jurmala na żywo. Takie męstwo tkwi nie wszyscy.

Drogowskazem życia dla Iosifa Kobzona jest jego żona – Nelly. Cały czas aktor był w szpitalu, była obok niego, silnie wspierane i wiwatowali. Jest to na pewno powiedzieć, że dzięki jej miłości i wiary Józef Dawidowicz wciąż jest z nami.

Trzecie małżeństwo – szczęśliwy

Józef Dawidowicz był żonaty trzy razy (dwa małżeństwa – z Kruglovoy Veronikoy i Gurchenko Lyudmiloy były nieudane). Tylko ze swoją trzecią żoną Nelly znalazł szczęście rodzinne. Nelly całkowicie poświęciła się mężowi. Ona jest przekonana, że jej geniusz Joseph, więc ona, zwykły człowiek, aby służyć mu przez całe życie nie ma trudności.

Iosifa Kobzona żona – powołanie. Nelly jest już przyzwyczajony do tego, że żyje z mężczyzną, który stał się własnością publiczną i nie należą do niej całkowicie. bardzo aktywny Józef Dawidowicz osoba – inna niż karierze artysty, on prowadził działalność powodzeniem zaangażowany w politykę. Każdego dnia był na froncie, a zatem niezwykle ważne, aby mieć wiarygodne plecami do niego. I zapewnia mu ukochana żona.

Nellie M. teraz żałuje tylko jednej rzeczy w życiu – że urodziła trzecie dziecko. Teraz, gdy dzieci są już dorosłe i żyją własnym życiem, że nie mają wystarczająco dużo w domu, aby głośnym śmiechem dzieci.

I rzeczywiście, według żony wielkiego artysty, głównym celem kobiety – rodzina. Nie kariera nie jest substytutem dla kochającego męża i wdzięczny i nie daje tyle radości i szczęścia, ponieważ mogą one dać dzieciom.