160 Shares 9230 views

Julia Sarkisov: kariera, hobby, życie osobiste

Żona rosyjskiego miliardera Nikołaja Sarkisov – Julia Sarkisov, biografia i który pozostaje tajemnicą, będzie głównym bohaterem tego artykułu. Na tej młodej, pięknej kobiety wie naprawdę bardzo niewiele. Prawie nikt nie wie, co robiła przed ślubem z biznesmenem. Wiemy tylko, że zanim Julia Sarkisov była modelką.


próbki projektowe

Jako twórcze osoby, dziewczyna zawsze chce spełnić swój potencjał w tej dziedzinie, więc postanowiła zostać projektantką mody. Naturalnie, jej mąż wspiera ją w tym przedsięwzięciu. Trzeba powiedzieć, że sprawozdanie z jego zbiorów bardzo niejednoznaczne. Julia Sarkisov wydany linię sukienek wieczorowych „rosyjski Kingdom”, które zostały zaprezentowane publiczności w Courchevel. Wielu uważało, że nazwa nie odpowiada treści, a sama w sobie nie jest niczym oryginalne suknie. Staje się jasne, że próba staje się sławny projektant nie powiodła się, choć Yuliya Sarkisova wygrał „trendy na wolnym powietrzu”, a linia ta została również wyróżniona na Tygodniu Mody Rosyjskiej. Plotka głosi, że nie było bez męża.

Yuliya i Dima Bilan Sarkisova

W jednym z klipów zagrała rolę kochanki słynnego piosenkarza. Jak się okazało, doskonale komunikować się i wyłączanie zestawu. Sieci są często plotki o ich romansie. Wspólnie spędziliśmy dwa dni w stolicy Ukrainy, gdzie kręcono nowy film Bilan. Ona już wcześniej pracował z Dima i pozornie całkiem dobrze, gdy zdecydował się poprosić ją ponownie. Bilan wszystkie podchwytliwe pytania dziennikarzy odpowiada przez Julia Sarkisov niesamowite dziewczynka i jej działa prawidłowo. Istnieją również doniesienia, że strzelanina była spowodowana przechodzą Nikolai Sarkisov. Ponadto, Julia i Dima widziano razem na czerwonym dywanie w Jurmala, że tylko napędzany zainteresowanie ich osobami. W sieciach społecznościowych, często stawia na zdjęciu ze swoim przyjacielem, który często podoba jej kwiaty i prezenty. I wydaje się, że jej mąż nie bierze go poważnie.

domatorstwo

Ich wspólne życie jest znany nie tak dużo. Nikolai pięcioro dzieci, trzy z nich dał Julia Sarkisov. Para i ich dzieci mieszkają w Moskwie, i wolą spędzić weekend w prywatnej luksusowej willi w St Tropez. Mają też ogromny dom w Courchevel. Wielu powie, że Julia Sarkisov często kłócą się ze swoim mężczyzną. Kilka razy się rozstali, a Julia przeniosła się z sumy posiadłości na rubla w swoim luksusowym apartamencie na Ostozhenka. Anonimowe pytania online dziewczyna powiedziała, że ona i Mikołaj byli rozwiedzeni, aby utrzymać związek. Oznacza to, możemy tylko się domyślać, bo ani Nikołaj ani Julia Sarkisov nie komentować.

Dzień urodzenia do „przełknięcia”

Partia na cześć blond urodzin odbyła się 30 stycznia w statku „jaskółka”. Julia zaprosiła do Sarkisov 100 najbliższych przyjaciół. Statek na jeden dzień zamienił się w magicznym królestwie. Nie pojawił się bar lodowy, goście zostali powitani przez Cyganów z niedźwiedziem i zaprowadził do sali, która została ozdobiona białych róż i orchidei. Jako czołowy aktor Oskar Kuchera wykonane i wszyscy goście byli rozrywkę przez grupy muzyczne. Wśród nich było "A-Studio", "Yin Yang". Również na imprezie pracował Tanya Tereshina. Jednak głównym wydarzeniem wieczoru był fajerwerki. Wśród gości były widoczne stylista Vlad Lisovets, prowadząc Ksenia Merz, panno Moskwa Julia Obraztsova, małżonka, rodziców i wielu przyjaciół Julii.

Julia Sarkisov, której zdjęcia pojawiają się regularnie w swoim profilu na portalu społecznościowym i Instagram «», już zgromadził mnóstwo fanów urody w Rosji. Jej fani stworzyli grupę dla dziewcząt. Teraz rodzi dzieci, idzie do pokazów mody i stron i po prostu żyje dla własnej przyjemności.