640 Shares 8127 views

Brenda Walsh: miłość publiczności i niespodziewane odejście z serialu

Szesnaście lat minęło od wydania legendarnej serii ostatniego serialu „Beverly Hills 90210”. W pamięci fanów są wciąż żywe wspomnienia i współczucie dla głównych bohaterów.

historia

W pierwszym sezonie w centrum uwagi była rodzina, która przeniosła się w elitarnej dzielnicy. Brandon i Brenda Walsh należały do bogatych i rozpieszczonych nastolatków. Piękne życie potomstwo gwiazd fascynować bliźniaki z Minnesoty, oni znaleźć nowych przyjaciół i, oczywiście, zadowoleni ze swojego życia osobistego.

Pomimo łatwości narracji, „Beverly Hills 90210” odsłania widzom dość poważne problemy: nierówności rasowej, rzepaku, brak zainteresowania rodziców, oszukiwanie, alkoholizm, nastoletnia ciąża i AIDS. Brenda Walsh i jej przyjaciół uzyskać w trudnych sytuacjach, w obliczu problemów w rodzinie i szkole. Rolę głównego bohatera wykonywane Shannen Doherty.

Twin Walsh

Brenda Walsh – urocza dziewczyna, która jest w pierwszym odcinku próbuje jego najlepiej pozbyć się naiwności prowincji. Była trochę zazdrosny o życiu miejscowych nastolatków, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że są one naprawdę szczęśliwy. Słynna mama Kelly cierpi na alkoholizm, Tiffany ukraść w drogich sklepach o uwagę rodziców i aktorka Sky uciekł z domu i porzucił szkołę.

Brenda usiłuje swoje życie dla siebie i zrozumieć wartość własnej rodziny. Walsh postanawia pomóc innym młodym ludziom i dostaje „gorącej linii”. Pierwsze połączenie jest męka – Aby uzyskać pomoc, należy skontaktować się dziewczynka zgwałcona kolegę.

Marki charakter objawia się stopniowo. W drugim sezonie, dziewczyna z Minnesota czeka pierwszy „California” Love – Dilan Makkey. Możliwość ciąży, rywal, konflikt z matką Dylana i ataku złodzieja – mimo trudnego okresu, nasza bohaterka udaje się wrócić do normalnego życia.

rozwój postaci

Brenda i Dylan relacje stały się jednym z głównych wątków.

Głowa rodziny nieszczęśliwego wyboru córki, a ona nie obchodzi. Konflikt narasta po nieplanowanych wakacji w Meksyku. Dziewczyna przeniosła się do licencjata gniazdem McKay, ale mieszkają razem prowadzi jedynie do kłótni.

Ojciec proponuje udać się do Paryża na lato, a po naradzie Brenda zgadza. W tym czasie w Kalifornii, powieść zaczyna Kelly i Dylan – zdrada przyjaciół boli bliźniaków.

W nowym roku, przyjaciele mają do przyjęcia do szkół wyższych. Brenda Walsh nagle zdecydował się przejść do Minnesoty, gdzie chce poprawić stosunki ze starymi przyjaciółmi, ale tylko zobaczyć „dorobkiewicz z Beverly Hills”. Po powrocie do siostry Brandon wchodzi na University of California i stara się na scenie. Student Talent mówi reżyser, który zaprasza ją do letniego stażu w Anglii.

Shannen Doherty

Wielu widzów w pierwszym sezonie został zapamiętany Brenda Walsh. Aktorka Shannen Doherty, grał główną rolę, rozpoczął karierę filmową w wieku 11 lat.

Młody talent Doherty natychmiast chwalony przez krytyków: show „Our House” i „Airwolf” przyniósł pierwszą nominację do prestiżowych nagród. W 1990 roku na ekrany z „Beverly Hills 90210”, dzięki której idolem nastolatków stają Shannen Doherty i jej charakter Brenda Walsh.

Pielęgnacja ulubionej aktorki serialu stał się prawdziwym szokiem dla publiczności. Po czterech sezonach scenarzyści musieli pilnie „wyślij” markę na studia w Londynie, a Doherty został zwolniony z powodu konfliktów z załogi i współpracowników. To był pierwszy raz w swojej karierze, kiedy Shannen wykazał swoją złożoną naturę.

Cztery lata później aktorka jeszcze pogodzić z głównego producenta, a nawet brał udział w nowym projekcie. Rola wiedźma Prue Halliwell w serialu „Czarodziejki” wzrosła armię fanów. Shannen nawet działał jako reżyser kilku odcinków, ale nie bez kontrowersji. Aktorka opuścił serię po trzech sezonach.

W 2008 roku, a ekran powraca do Brenda Walsh. Zdjęcia z planu ucieszył fanów legendarnej serii. Producenci zaproszony do obsady projektu „90210”. Held aktorka spotkała się ze starym przyjacielem Kelly, a także pomaga w ustawieniu szkolnym. Początkowo planowano pięć odcinków, z których każdy otrzymał Doherty 45 tysięcy dolarów. Jednak fani spin-off byli zadowoleni widząc znajomą twarz – ze względu na wysokie rankingi Brenda pojawiła się w ośmiu odcinków pierwszego sezonu.