830 Shares 6687 views

Julia Akhmedova: biografia Woroneż dziewczyny, stała się gwiazdą w Moskwie

W 1982 roku urodził się jeden z najjaśniejszych gwiazd w damskiej KVN Julia Akhmedova. Woroneż po prostu dał nasza ojczyzna gwiazdy pop i film. Wystarczy przypomnieć Yuliyu Nachalovu i Jurij Jakowlew. Julia miała również okazję napisać swoje imię na stronie historii jego rodzinnego miasta.

Start: KVN

Julia dziecko pragnienie, aby stać się dojarka nie przeszkodziło jej z powodzeniem ukończyć szkołę i zostać studentem VGASU. To właśnie wtedy zaczęła starać się w komiksie gatunku. W 2003 roku szef ligi Woroneżu zespołu KVN została utworzona, która otrzymała swoją nazwę od liczby odbiorców, w której pierwsze próby miały miejsce.

Debiut dziewcząt w programie telewizyjnym odbyło się w KVN w drużynie „25”, którego kapitan Julia Akhmedova. Biografia uczeń uzupełniane nowymi jasnych stron. Kilka sezonów grając KVN wolno mówić o dziewczynie jako aktorka obdarzona: ich duet z Dmitriem Shpenkovym wielokrotnie nazywany jednym z najlepszych przykładów etapie konfrontacji między mężczyzną i kobietą.

Od KVNschitsy do producenta

Następnym krokiem w jego karierze był robot w show kabaretowe kobiety na TNT. Rola twórczego programu producent Julia całkowicie na ramieniu, ale jego miejsce w ekscytujących klombu Dmitry Khrustalev nie mogła podjąć. Być może był to obraz lub niesformatowany partnerstwo niefortunne Ekaterina Varnava. Chociaż Julia grał całkiem dobrze w kilku programach, wyraźnie wyróżnia się na tle ogólnego obrazu i wydaje się, czują się w nowej roli nie jest bardzo wygodne.

Jednakże, tym lepiej, a rok później, dzięki wszystkim ten sam kanał TNT Przedstawienie w całej okazałości i Julia mogła Akhmedov. Biografia KVNschitsy uzupełniane z nowym odcinku: teraz jest ona rezydentem nowego programu stand-up comedy. kierownik programu Ruslan Bieły przez jakiś czas też odegrał rolę w KVN zespół Woroneż „25”. Od tego czasu, zgodnie z Julią i ich przyjaznych stosunków, które wzrosły do wspólnego projektu telewizyjnego.

Stand-up: na szczycie sukcesu

Nowa komedia show jest seria monologów solowych, gdzie każdy ma swój własny komiks podstawowy motyw. W tym programie, Julie stworzył (i skutecznie wykorzystuje) obraz współczesnej młodej kobiety 30 lat nie miał czasu się ożenić. Fakt, że jest ona całkowicie odpisane z nią, a ona potwierdza Julia Akhmedowej. Biografia i obecne problemy z dziewczyną, która jest zaniepokojona brakiem męża i nieudanego życia osobistego, bliskie i drogie żeńskiej publiczności. Wydajność w tej roli przynieść stendapershe spektakularny sukces.

Na regularnie zadawane pytania dotyczące powodów, dla własnej samotności Julia zwykłe żarty, mówiąc, że są one zakorzenione w jej wyglądzie. Jest to wyraźny kokieteria z jej strony. Jest to rzadko zdarza się znaleźć taki wesoły i charyzmatyczną osobę, która jest Julia Akhmedova. Zdjęcie dziewczynki często przemknąć w magazynach mody. Więc jej obawy o jego wygląd, delikatnie mówiąc, przesadzone.

Tutaj jest to co – Julia Akhmedova. Biografia dziewcząt jest daleka od zakończenia. Jej fani nadzieję, że przed utalentowany yumoristka nowych projektów, które przyczynią się do pełniejszego ujawniać wszystkie aspekty jej talentu.