507 Shares 8748 views

Utalentowany czarodziejka – aktorka Anna Zdor

Co sądzisz, czy to możliwe, aby wprowadzić GITIS za pierwszym razem? Oczywiście, jeśli twoi rodzice – Znani aktorzy, czy masz odpowiednie połączenia. Lub jeśli masz doskonałą talent, ale to zdarza się bardzo rzadko. Ale to udało wrodzoną gwiazdą dużych i małych ekranach o nazwie Anna jest zdrowe. „Przeznaczenie” – mówi z uśmiechem na jej temat.


Dzieciństwo przyszła aktorka

Anna Zdor urodził się 25 sierpnia 1983 roku w rodzinie wojskowego w mieście Ałma-Ata.

Jej pojawienie się w świecie była bardzo mile widziane: matka Anna jest bardzo wysokie ciśnienie, a tym samym może prowadzić do ciąży dla niej i jej nienarodzone dziecko zmarło. Na szczęście, wszystko działało.

Mała Anna, jej własnego przyjęcia, są tak lubiący zwierzęta, chciałem stać się asystent medyczny po szkole i zapisać się w szkole weterynaryjnej. Jego pragnienie ona zmieniona po ojca opowieści o przyjaciela, który utracił prywatnej klinice dla zwierząt w wyniku rakietą. A potem dziewczyna miał drugi sen – aby zostać aktorką.

Ledwo skończył szkoły, bez specjalnego szkolenia, Anna udał się do Moskwy, aby wprowadzić GITIS. I wszedł od razu, jakby za sprawą magii.

Teatr – kolejny łut szczęścia

Uniwersytet Anna Zdor przyszedł na kurs Leonid Heifetza, a według niej, były one najlepsze lata swojego życia. Po ukończeniu studiów w 2004 roku, Anna zaczęła szukać pracy w teatrze, ale chciałem pracować tylko legendarny „Satyricon”. Niemniej jednak, każdy aktor wie, że teatr jest prawie niemożliwe do zdobycia. Ale Anna był bardzo szczęśliwy i bardzo fortuna znów uśmiechnęła się do rudowłosej piękności. Młoda aktorka z teatru zaszła w ciążę, ale ponieważ sam Anna Konstantin Raikin objął zastępstwo. I po pewnym czasie, Anna Zdor została przelana do spółki.

Pierwsze role filmowe

Piękno, charyzma, talent – to jest sukces dziewczyną o imieniu Anna Zdor. Filmografia jej nie obliczoną jedno zdjęcie.

Debiut aktorki – Romans 2006 Dmitriya Fedorova, nakręcony w pracy „Kostia + Nika =” pod nazwą „cierń”.

Zaledwie rok później, Anna otrzymał już znaczącą rolę – w „wieszcz” Igor Szewczenko. Było to pierwsze mistyczna rola dziewczyny w moim życiu, a folia jest lubiany przez publiczność. Romantyczna komedia o nieszczęsnej skromnej żony, która przypadkowo odnajduje magiczną zdolności.

Magia w życiu i na ekranie

Następujące prace Anny zdrowe, jak może się wydawać, także były związane z uroków. Po obrazie „wieszczka” dziewczyna została zaproszona do roli w serialu „My favourite czarownice”. Ten obraz jest dobry praktycznie zakochał się ze wszystkimi kobietami z naszego kraju, a wraz z obrazem – i charyzmatycznego Anna.

Bohaterką Nadia – dziedziczna czarownica, która sprytnie ukrywa go w pracy iw życiu osobistym. Jak było jej życie i pomóc zarówno w sprawach magii życia w cyklu „Moja ulubiona czarownica” fascynująco powiedział.

Wiadomym jest, że uosabiają obrazy na ekranie złych duchów nie zawsze jest dobrą rzeczą, ponieważ jest obarczona dalszego prawdziwe kłopoty. Najbardziej uderzającym przykładem jest obraz „Wii”. Anna wielokrotnie proszony o jego stosunku do roli czarownic, ale ze śmiechem mówi, że jej obrazy czarownic – dobry, ale dlatego, że nic złego nie może się zdarzyć.

Kolejny „tick” w filmografii aktorki – „One Night of Love” serii, która rozciąga się w poprzek sześćdziesiąt serii, Ten historyczny romans, w którym wystąpili Anna Orlova nadziei.

I, paradoksalnie, Anna Zdor istnieje inna rola z mistycznych podtekstami. Ten obraz pojawia się na ekranie w 2011 roku pod tytułem „Człowiek we mnie.” Mówimy o losach dziewcząt Sasha, dobrego życia, która jest zniszczona po zdradzie męża. Ale tu jest coś niesamowitego. W Sasha budzi jej alter-ego, człowiek Alexander, który interweniuje w życiu dziewczyny, nadając jej niezwykłą porady i ostatecznie prowadzi ją do szczęśliwego zakończenia.

szczęście rodzinne

Zawsze ciekaw, jak to gwiazdy z płcią przeciwną, a nie wyjątkiem, i Anna Zdor. życie osobiste nie jest reklamowana z oczywistych powodów. Ale nie jest tajemnicą, że Anna wzajemnie w miłości z kolegą na planie Alekseya Barabasha w 2011 roku. To właśnie on zdobył jej serce już od pierwszego spotkania, jak przyznał później Anna Zdor. Zdjęcia pokazał szczęście, że po prostu świeciło w oczach młodej pary.

Alexei jest czwartym sformalizowane relacje z Anną – pierwszy. Co ciekawe, aktorzy nawet nie mają nic do przedstawiania w procesie fotografowania obrazów, ich uczucia były prawdziwe i nie grać tyle.

Teraz Anna pamięta, że ich spotkanie z Aleksym był naprawdę fatalny: została powołana do roli w ostatniej chwili, kiedy tylko strzelanie już się rozpoczął. Jeśli nie wpisano, to jest możliwe, że nie spotkaliśmy … Aktorka uważa, że tutaj objawia się tak dobrą magię, która niewidzialnie towarzyszy jej w życiu. W sierpniu 2012 r szczęśliwa para miała córkę, Varya.