898 Shares 3953 views

„Family Ties” – podsumowanie ról i aktorów

„Family Ties” – jeden z najbardziej popularnych telenoweli brazylijskiej produkcji, która wyglądała pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Manuel Karlos był autorem serii „Family Ties”, którego podsumowanie można znaleźć w tym artykule.

Historia powstania

Manuel Carlos zawsze usuwa szereg z wydarzeń dotykających. I nie był wyjątkiem i telenoweli „Family Ties”. Szybkie treść nie odzwierciedla wszystkie linie historię serii, ale pomoże Ci zrozumieć, jaki rodzaj głębi uczucia zaangażowanych.

Dwie główne role pisane specjalnie dla aktora Tony Ramos (Miguel) i Vera Fischer (Elena). Bez nich, producent nie zobaczyć film telewizyjny oraz możliwość uwolnienia.

Ekranizacja pierwszej serii odbyły się w Japonii (Tokio). Cała reszta załogi pracowała w Brazylii.

Charakterystyczną cechą wszystkich filmów Carlos jest to, że w centrum opowieści są matka i córka, a główna linia z tych zwrotów akcji wokół ich relacji. Na przykład seria „W imię miłości” i „Family Ties”, którego treść są bardzo zbliżone znaczeniowo, mają wspólną fabułę.

Telenowela emitowana w telewizji rozpoczął w 2000 roku. A ze względu na dużą popularność powtórzono kilkakrotnie zarówno w rosyjskiej telewizji i w innych krajach.

Aktorzy

Obsada telenoweli „Family Ties” są dość liczne. Nie wystąpił jako znanych aktorów i mało znane w samej Brazylii, a jeszcze bardziej w świecie.

Dwóch artystów zostały zatwierdzone w swoich rolach przed rozpoczęciem fotografowania. Byli Vera Fischer i Tony Ramos. Wiara jest już dobrze znana w Rosji dzięki serialu „Fatal dziedziczenia” i „Fatal pieniędzy”, więc jej następne pojawienie się na ekranach rosyjskich powstał z aprobatą. Tony Ramos był znany również do rosyjskich odbiorców za pracę w filmach telewizyjnych „Nowe ofiary” i „wieży Babel”.

Rola miłości para Camille i Ed śpiewali Carolina Dieckmann Reinaldo Dzhanikkini. Dla Karoliny, był to kolejny udany doświadczenie, jak to działa w taki serii jako „on” i „W imię miłości”, ale Reinaldo pierwszy spróbował swoich sił jako aktor. Wcześniej zbudował karierę w modelingu. Praca w telewizji był sukces dla młodego człowieka, a później zagrała w kilkunastu telenowelach, w tym roli Tony'ego filmu „Kraina Miłości, Land of Hope”.

To nie jawnie i genialna gra Deborah Secco, który był znany z rosyjskich odbiorców do swoich ról w serialu „Nowa ofiara” i „Suave Veneno”. W przeciwieństwie Tony Ramos, który gra wyłącznie smakolyki Deborah dostaje tylko złoczyńcę.

Także zauważalną rolę wykonywane Giovanna Antonelli. I choć było to siedem filmów po „więzy rodzinne” miał prawdziwy wzrost karierę aktorską w kasie. Giovanna przyjął główną rolę w kulcie Jade telenoweli „klon”, to po sukcesie serialu „Family Ties”. Aktorka Julia Feldens i Carla Diaz był również zaangażowany w „klonów” z Dzhovannoy Antonelli.

Telenoweli z udziałem takich aktorów popularny w Brazylii, jak Zhoze Mayer, Helena Ranaldi Alexandre Borges i wielu innych. Ponad pięćdziesięciu artystów wzięło udział w produkcji serialu „Family Ties”. Aktorzy, zdjęcia, które pojawiły się na okładkach gazet i czasopism, stały się sławne w jednej chwili.

bohaterowie

W takich filmów telewizyjnych jak „Family Ties”, bohaterów – a major i minor – są niezbędne do strumienia story. I czasami trudno jest oddzielić całą kohortę na dwa obozy. Ale jeszcze znaków Paramount można nazwać tych, którzy pierwotnie zbudowany wokół całej działki.

Elena – kobieta w średnim wieku, pracuje jako kosmetyczka w udanym klinice. Na pierwszy rzut oka, wszystko w jej życiu po prostu fantastyczny. Była w jej wczesnych latach czterdziestych, ona wygląda świetnie, ma dwoje dorosłych dzieci (syn i córka), a nawet ma wnuczkę. Ale to życie osobiste nie jest jak w bajce. mąż Eleny zmarł dwadzieścia lat temu i od tego czasu była samotna, choć otoczony przez rodzinę i przyjaciół.

Miguel – pięćdziesiąt właściciel księgarni, którego żona zginęła w wypadku samochodowym. Ma dwoje dzieci. Najstarszy syn, który był w tym samym wypadku, jest na wózku inwalidzkim, ale przechodzi zmniejszenie rehabilitacji. Miguel – bardzo dobroduszny i sympatyczny człowiek, zawsze gotowy do pomocy.

Camilla – dwadzieścia córka Elena. Wydaje się w serialu natychmiast, więc widz nawet nie pojawić się pomysł, że jej znak będzie najważniejsza. Camilla studiuje w Londynie i jedzie na wakacje do swojego chłopaka Toshio w Japonii. Ta dziewczyna będzie musiała przejść przez wiele prób, aby wygrać z losem ich prawo do szczęścia.

Edu – obiecujący młody lekarz, który niedawno ukończył uniwersytet. Jego życie też nie wszystko poszło gładko. Rodzice zginęli dawno temu. Jedynymi osobami bliskimi mu to jego siostra i ciotka Estela Alma. Na miłość Eda na wystawie będą walczyć najpiękniejsze dziewczęta.

postacie wtórne

serial „Family Ties”, której streszczenie nie pozwoli, aby wymienić wszystkie postacie, zebrane na ich zestaw różnych znaków. Ktoś wyraźnie można nazwać dodatnie lub ujemne, ale niektóre z nich nie można przypisać do żadnej z tych dwóch kategorii. Na przykład, Alma, ciociu Ed. Na pierwszy rzut oka, że jest zepsuty przez dobrą kobietą w średnim wieku, który mieszka z życia młodego przystojnego męża. Uwielbia się bawić i stale organizuje imprezy imponujące. Ale z każdej partii Alma otwiera widza w nowy sposób. Kocha swoich siostrzeńców i dba o nich, choć nie są już dziećmi. To właśnie z powodu swojej miłości do Ed stara się zniszczyć ich związek z Heleną i podnieść jego ukochany siostrzeniec nowej pasji. Ale mimo wszystkich swoich szlachetnych uczynków, pochodzi prawdziwie mądry i godny pod koniec serii Alma. Ona wybacza zdrady męża i spłodził dzieci przez jego zmarłego kochanka.

To samo niejednoznaczny charakter i Giovanna Antonelli – Capito. Jest to młoda kobieta z małym dzieckiem i rodzicami w podeszłym wieku. Wszystko cokolwiek, ale działa elitarnego call girl, i każdy o tym wie. Okazuje się jednak, że jest to środek konieczny, by wyżywić rodzinę, która jest bardzo ubogie życie.

Pedro – kuzyn Elena, jej pierwsza prawdziwa miłość i prawdziwe ojcem Camilli. W nim zakochana młodsza przyrodnia siostra Elena – Iris, dziewczyna raczej egoistą i nie widząc dopuszczalne granice. Ona jest gotowa do pracy nawet do zbrodni, aby osiągnąć swój cel. Na Pedro dość trudnym życiu osobistym. On jest na skraju rozwodu ze względu na stałą pracę w stajni, gdzie pracuje z powodu molestowania Iris i miłości do weterynarza Cynthia.

Bez oglądania filmu telewizyjnego od początku do końca tak wiele postaci i historie nigdy niech widz wie, co wynik serii „Family Ties”.

streszczenie

Telenowela zaczyna tragiczne zażyłości Elena i Edu, który spadnie w wypadku samochodowym tuż przy sklepie Miguel. Mężczyźni zakochują się w Helenie na pierwszy rzut oka, ale ona daje jej uwagę na młodego lekarza, Miguel i kilka kroków na bok.

Alma rozczarowany wyborem siostrzeńca i chce znaleźć edu młodszą dziewczynę. Po Elena wprowadza córkę Camilli z chłopakiem, zdaje sobie sprawę, że te dwa zostały stworzone dla siebie. Na Edu i Camilla wiązanej powieści.

syn Elena Fred nieszczęśliwa w swoim małżeństwie z Clara, pomimo obecności córki Niny. On jest zakochany w swoim sąsiadem Capito.

ojciec Eleny, z którymi nie komunikować się ponad dwadzieścia lat, umiera na raka. Kobieta poznał swoją przyrodnią siostrę Iris i przynosi go do Rio. Iris zakochuje się Pedro, a wszystkie możliwe sposoby starają się go wygrać. Ale człowiek nie wykazuje sympatię do młodej dziewczyny, a Cynthia – lekarza weterynarii, który pracuje również w stajniach w Alma.

Elena ma ciężką oddzielenie od Ed. Ona wspiera od dawna w niej zakochany Miguel. Jego syn Paulo zakochany Capito, ale ona nie odwzajemnia jej. Głównym celem jej życia staje się ucieczką od ich głównego miejsca pracy – call girls.

Wkrótce okazało się, że Camilla jest w ciąży. Jednak ona traci swoje dziecko, a nie mając czasu, by cieszyć się macierzyństwem. W szpitalu okazuje się, że Kamil jest chory na białaczkę. Jest to wielka tragedia dla całej rodziny. Jej brat i inni krewni nie są kompatybilne na przeszczep szpiku kostnego. A potem Elena ujawnia całą swoją tajemnicę – prawdziwy ojciec Camilla żadne inne niż Pedro.

Pomimo jego relacji z Miguel, Elena decyduje się zajść w ciążę od kuzyna, aby uratować życie swojej córki. Mają dziewczyną rodzi się w Vitoria, który może być dawcą dla Camilla.

Capito jest ex-mąż, Mauro, a jej najzamożniejszych klientów Orlando korby oszustwa, dziewczynka na zawsze pozostanie w biznesie nocy. Ale przeznaczenie rozporządza tak, że zginą w wypadku. Capito odnajduje szczęście z Fredem, podczas gdy Klara, jego żona ucieka z kochankiem. Capito podejmuje pracę w sklepie Miguel, a jej życie jest coraz lepiej.

Iris całkowicie zmienia spojrzenie na życie po śmierci matki i swego ukochanego konia. Ona przeprasza wszystkich, którzy obrazili, i pogodzić się z ich rodzinami.

Daniel, mąż Almy, weszła w romans z pokojówką Rita, po którym zaszła w ciążę. Alma dowiedział się o zdradzie męża i wyrzucony na zewnątrz. Była gotowa pomóc Rita z dziećmi, ale zmarła przy porodzie. Alma przyjęła bliźniaki i przebaczył jego marnotrawnego męża, ponieważ ich więzi rodzinnych połączonych.

Podsumowanie ostatniej serii

Wszystko czeka na narodziny dziecka Elena i Pedro. Wreszcie przywieźli kobietę do szpitala. Nie cesarskie rodzi siostra Camille, która jest całkowicie nadaje się do roli dawcy szpiku kostnego. Camilla umieścić w szpitalu, wydać niezbędne procedury, a po pewnym czasie okaże się, że komórki doskonale przyzwyczajony. Kobieta zwolniony ze szpitala.

Wszystko świętować Nowy Rok. Miguel sprawia, że oferta ręce i serca Elena. Ona odpowiada tak. A teraz wszystkie znaki na ich wystawne wesele.

Pedro pozostawia stajni Alma i wysłał do swojej hacjendy. Iris kupuje stary koń i dochodzi do Pedro. pozostają one ze sobą.

Cykl kończy się obraz piękny zachód słońca w oceanie na tle szczęśliwy Ed i Camille. Mówi, że choroba cofnęła się, ale walka to jeszcze nie koniec.

Istotą serialu „Family Ties” jest to, że nigdy nie należy się poddawać. Należy walczyć o miłości i życiu. I pamiętaj, aby wygrać. Podobnie jak to miało miejsce bohaterów serialu „Family Ties”. Z kimś, kto pozostanie – to było niemożliwe do przewidzenia. Autorzy telenowele próbował zaskoczyć swoją publiczność, że mają one doskonale udało.

fabuła

serial „Family Ties”, których zawartość jest obecnie znane czytelnikowi, jest bogate w trójkątach miłosnych.

Centralny fabuła można nazwać relację między Helena, Ed i Camille. Są one pełne tragedii i nieuchronności. Matka poświęcić szczęście dla dobra ukochanej córki, i niech jej kochanka. I nie jest to jedyna ofiara w imię Helena Camilla.

„Family Ties” – serial, streszczenie, które nie odpowiedzą na wszystkie pytania i nie pomaga zrozumieć motywy wielu czyny bohaterów. To trzeba zobaczyć. Po tym wszystkim, z wyjątkiem miłości wątków, które nie dziwi nikogo, że w dzisiejszych czasach wzrasta miejscowe motyw walce z rakiem. Wiele może inspirować i popchnąć do dalszej walki, co skończyło serialu „Więzy rodzinne”.

Fabuła pomaga zrozumieć zawiłości fabuły i ciąg zdarzeń, które Kropka nad i. Ale nie będzie w stanie przekazać tę wyjątkową atmosferę, która panuje w Rio de Janeiro. Tylko na przepięknym widokiem na plaże, ocean, wschodzie i zachodzie słońca, niesamowite nocne niebo powinno być wypłacane do czasu brazylijskiej telenoweli zatytułowanej „Więzi rodzinne”. Opis uroków Ameryki Łacińskiej – jest niczym w porównaniu do ich kontemplacji.

Najbardziej pamiętne sceny

Oczywiście, dla wielu z najbardziej pamiętnych scen był odcinek, pełen tragedii. Na przykład, wiadomość o chorobie Camilla lub zadzwoń Elena i Pedro, którego Camilla poznaje swojego prawdziwego ojca. Carolina Dieckmann musiały spełniać prawdziwie dramatyczną rolę, jak jej postać w filmie ucierpiała najbardziej. Że tam jest scena, w której traci głos z powodu jego choroby.

Jeden z najpiękniejszych odcinków w serii był ślub Ed i Camille, pełna czułości, miłości i szczęścia. Odtąd i na zawsze są one połączone więzi rodzinnych.

Z kimś, kto pozostanie, było jasne, nie na raz, więc to było bardzo ciekawe oglądać pary, które są mało nadaje się do siebie nawzajem. Na przykład Piotra i Iris. Jest mało prawdopodobne, że ktoś z widowni oczekiwać podobnych zakończeń ich historie.

muzyka

Zawartość telenoweli towarzyszyły niesamowite muzyki których każda nuta przeszedł stan znaków w takim czy innym czasie.

Takie kompozycje stosuje się w seriach:

  1. Corcovado (głównym tematem serialu).
  2. Lara Fabian Miłość Grace (motyw Camille).
  3. Hanson Zapamiętaj moje (Camille i Ed tematu).

Oprócz dobrze znanych wykonawców kompozycji w serii „Family Ties”, opis, że nie daje cały swój urok, dźwięki bossa nova (tradycyjna muzyka brazylijska), która tworzy odpowiednią atmosferę dla widza.

wyróżnieniem

Telefilm został nominowany do wielu nagród brazylijskiej telewizji. W 2001 roku nagroda „ARSA” serial „Family Ties” został oznaczony.

Aktorzy, z których zdjęcia zostały obscenicznych rozpoznawalne, zostały również przedstawione w kilku kategoriach. Ale zwycięzcy były tylko Marieta Severo (Alma) jako najlepszej aktorki roku, a Julia Feldens (sesja) – za odkrycie roku.