402 Shares 7909 views

Tasha Strogaya: A Biography, kariera i życie osobiste

Niesamowita kobieta, która osiągnęła wszystko sama. Posiada wbudowany nie tylko błyskotliwą karierę, ale znalazła prawdziwą miłość. Ten Tasha Strogaya. To o to będzie omówione w tym artykule.


Tasha Strogaya: biografia

Natalya Frolova – to prawdziwe nazwisko Tashi – urodził się 27 czerwca 1974 w Moskwie. W dzieciństwie uczęszczała szereg różnych sekcji i grup. Wśród nich był fortepian, rysunek, taniec, a nawet grono przyrodników.

Nawet w szkole wybrałem swoje powołanie Tasha Strogaya. Ile lat marzyła o byciu projektantem? Tak od dzieciństwa! Ona uparcie udał się do swego celu, a po ukończeniu studiów wstąpił do zawodu artysty-projektanta kostiumów teatralnych. Po tej szkole, ciągnęła się poprawić i stać się studentem Akademii Przemysłu Lekkiego. Po upływie 5 lat, ukończyła z wyróżnieniem i został zawodowym w projektowaniu mody.

Jak wspomina Tasha Strogaya, którego biografia jest coraz bardziej interesująca dla nas szyć, zaczęła się przez przypadek. Jej matka zajmowała się tym i nosił go na własną rękę. pomógł też babcię, z których jeden często przynoszą szmatki z zagranicy. Mama uczy córkę szyć, a ona była bardzo zainteresowany w tym procesie. Ta pasja opracowane w college'u. Tam kupił z dziewczynami w godzinach wieczornych na kawałku płótna, a rano było przyjść do rzeczy uszytych za noc.

Projektant Tasha Strogaya

Imię Tashi Stern stale połączony z początku jej kariery jako projektant mody. Faktem jest, że w tym czasie był już dobrze znany projektant nazwie Natalia Frolova w Moskwie, więc potrzebne pseudonim. Tasha pierwotnie chciał wziąć nazwisko strony ojca – Stroganov, ale prawdopodobnie nie pamiętał ludzi. Tak, z lekką ręką reżysera, stała poważnie. Ten dźwięczny nazwa łatwo osadza się w pamięci.

Po studiach rozpoczął pracę Tasha jako stylistka w kanale telewizyjnym „Rosja”, jednocześnie łącząc je ze stanowiskiem redaktora magazynu mody.

W 2002 Tasha Strogaya, którego biografia osiągnęła nowy poziom w świecie mody, stworzyła własną markę pod nazwą «Tasha Strogaya». Jej kolekcje są aktualizowane dwa razy w sezonie i mają bardzo ciekawe nazwy. Wśród nich były następujące: „Dreams Come True”, „Zapach deszczu” i innych.

Tasha wierny do młodych projektantów, takich jak Kira Plastinina. Jego zespół składa się z profesjonalistów, a ona była – kreatywną osobą. Ale ona nie może zrozumieć każdy, kto łapie projekt po prostu dlatego, że nie mają nic innego do roboty.

Natasha i Tasha: „Usuń go natychmiast”

Telewizor Tasha świeci w programie „usuń go natychmiast”, gdzie pracowała z Natasha Stefanenko. Przeniesienie miał wysokie oceny i przestała istnieć w ostatnim czasie.

Jej pseudonim to właśnie zachowanie i nastawienie do programu heroiny. Tasha surowe, nie tylko dla innych, ale dla siebie. Według niej, bat szybko dotrzeć do prawdy świadomości w Programie. Takie kobiety nie potrzebują litości, potrzebują emocjonalnego przetasowania, jak Sami uruchomić się. Jej kolega początkowo nie rozumieli metod pracy Tashi, ale szybko zmieniła zdanie.

życie osobiste

W związku z tym, Tasha – bardzo prywatny człowiek. Z powodu pracy mogła podarować rekreacji, spotkań z przyjaciółmi, ale życie osobiste nigdy nie cierpiał. Na zawsze było łatwo dostać się kilka godzin wcześniej ugotować obiad dla bliskiej osoby. W życiu, kocha trzy rzeczy: sen, gotować i zarabiać. Mimo to, dzieci Tashi Stern bliźniaki Fedor Fedotow, nie pozostanie bez uwagi matki.

Trochę o tym

Tasha uwielbia podróżować, miasto zainspirowało ją. Przede wszystkim lubi Paris. I to mówi nam, że kochała go od razu. Po raz pierwszy miasto nie lubiła. Po ogromnym Moskwie on wyglądał inaczej, z innym rytmem życia. Oczywiście, Paryż dla Europy – po prostu szalony, ale po życia wydawał się zbyt zwarta i spokoju w stolicy Rosji. Ale im bardziej Tasha odwiedził Paryż, tym bardziej go lubi. Stopniowo, miasto otwarte na nią, a teraz może odpoczywać tam i przełączenie do innej fali.

Tasha nazywa się pracoholikiem, ale przeszacowania wartości. Ona wie, że wszystkie pieniądze na świecie nie zarabiają, ale w życiu istnieje wiele dobrych rzeczy, których nie ma wystarczająco dużo czasu. Nie wszystkie zabawy można kupić. Tasha doszedł do tego wniosku w 35 lat. Teraz ma 40, ona nie zamierza na tym poprzestać, ale poświęcić i przejść nad głowami do kariery również nie zamierza. Ona dokładnie wie, co chce osiągnąć w życiu i uważam że bardzo równowagę między pracą a rodziną. Więc to nie może się pochwalić każdej osoby.

Ten rozwinął wszechstronną osobowość jako Tasha Strogaya biografii, która jest obecnie znany wam, może być świetnym przykładem do naśladowania. Jestem pewien, że wiele młodych dziewcząt chce powtórzyć swój sukces. Kobieta, która osiągnęła w życiu wszystko na własną rękę, to tylko podziw i pragnienie, aby osiągnąć taką samą poprzeczkę. Jest skuteczne w pracy iw miłości.