729 Shares 2940 views

Anton Borysow biografia komiks

Anton Borysow, którego prawdziwe nazwisko brzmi Yelizar, jest popularny aktor konwersacyjny gatunek. Do tej pory jego ramiona ogromna liczba programów telewizyjnych, w których uczestnicy rywalizują w zdolności żart o żadnej z proponowanych tematów. Anton Borisov – Główny słynne telewizyjne z gatunku wstać. Ponadto, utalentowany artysta z Petersburga czele popularnych projektu „Ludzie”, sponsorowany przez pierwszy kanał.


biografia

Anton Borysow urodził się 13 sierpnia 1981 roku. Bohaterem tego artykułu stała się dość ścisłe i konserwatywnej rodziny. Ojciec służył w wojsku, na terytorium Ałtaju. Przyszły aktor urodzony na terytorium anonimowa garnizonu wojskowego. matka Antona pracował w tym czasie jako nauczyciel.

O pierwszych latach życia artysty niewiele wiadomo. Ale od 1998 roku biografia Antona Borisowa zaczyna się rozwijać szybki sposób. Semnadatsatiletny facet jest absolwentem szkoły muzycznej klasie gitary i jednocześnie otrzymuje certyfikat szkół średnich.

Ponieważ młody talent przeszkolony jako prostej A z fizyki i matematyki klasy i bardzo szanowany opinii ojca, postanawia wprowadzić Bałtyckie Państwowy Uniwersytet Techniczny „Voenmech” i przeniósł się do Petersburga. Ale nawet na Uniwersytecie Anton budzi twórczą smugę: zaczyna uczestniczyć w Igrzyskach Studenckich cyklu KVN.

magister, Anton Borisov dostaje pracę w „Roselectroprom Holding”, dostaje stanowisko analityka systemowego. Jednak praca siostra nie pasuje przygód charyzmatycznego młodego człowieka. Anton jest całkowicie zanurzone w działaniach twórczych, rezygnując stabilną pozycję.

tworzenie

W latach występów w KVN Anton doskonalić swoje umiejętności i postanowił spróbować swoich sił w bardziej poważnych projektach. W wieku dwudziestu trzech lat zebrał utalentowanych towarzyszy, a uczestniczyli w pokazie wstać. Niewiele osób wie, że to był Anton Borysow przyniósł na scenie Igorya Meersona (Elvis), Zurab Matua, Alekseya Smirnova i wielu innych, w 2004 roku, nadal nieznane komików publicznych.

Kilka lat później, przedsiębiorczy młody człowiek przyniósł nowy rdzeń artystów i uczestniczyła w ekstraklasie z KVN w pierwszym kanale. Ciekawostka: w swoim zespołem w tym czasie były tylko trzy osoby. Borysow zaprosił Marina Kravets i Roman Sagidova.

Jednocześnie Anton włączone autorów słynnej wystawie „Ural pierogi” i zaproponował, że weźmie udział w „Śmiechu bez zasad” oraz „Ubój lidze.”

Od 2008 roku utalentowany komik, pisarz i prezenter czele Petersburg twórczy związek o nazwie „People”.

Anton już znać w ciągu kilku lat na ulicy. Praktycznie żaden z kanałów serialu TNT nie jest kompletna bez jego udziału. Zauważając niezwykły młody człowiek, Leonid Shkolnik zaprasza Borysów w jego osobistym projektem.

W 29 lat, Anton spotkał słynnego irlandzkiego komika Dylan Moran i zaprasza go do odwiedzenia Rosji.

W 2013 roku Borysow był w stanie spotkać się z kultem osobowości w świecie stand-up – Eddie Izzard. Ten komiks, zaprasza także Rosję. Eddie jest znany ze swojego niezwykłego stylu wykonania. Ponieważ aktor cierpi na dysleksję, działa na podstawie scenariusza nie potrafi, zapewniając tym samym bardzo niespodziewane i nieprzewidywalne skutki.

Widzowie kochają malownicze miniatury Borisov. Pomimo faktu, że jest ona głównie dowcipy o kobietach, z fanów nie ma godziny policyjnej. Nie jest to zaskakujące, gdyż dzielny młody człowiek na koniec swojej wypowiedzi daje kwiaty widz.

Nagrody i osiągnięcia

Anton Borysow został mistrzem KVN i wziął udział w najsłynniejszych występów popularnych kanałów telewizyjnych. Ponadto, aktor zdobył „Pojedynek Show”, który emitowany na kanale „Rosja 24”.

Co robi teraz

Do tej pory, wycieczki artysty w znacznym stopniu do miast w Rosji i uczestniczy w różnych projektach komediowych. W 2012 roku utalentowany showman zatrudnić osobistego menedżera, tak by był jeszcze bardziej sławny. Dziś jest znana w Rosji dla każdego fana gatunku takich jak wstać. Ale to nie wszystko, Anton Borysów. Rosja jest tylko pierwszym krokiem było dla niego. Obecnie aktor jest aktywnie zaangażowana w zagranicznych programów telewizyjnych i planuje kontynuować prace na największych scenach stand-up na świecie.