319 Shares 9845 views

Seria „Waiting List”: aktorzy i role, opis działki

Przedmiotem niniejszego artykułu jest film „Waiting List”: aktorzy i role, historia, tworząc proces seryjny.


opis

Każda chwila może być szczęśliwy dla niektórych ludzi, podczas gdy inni stają się śmiertelne. Dzień w dzień kliniki, lekarze przeszczepie udowodnić, że śmierć jednej osoby, jako najgorsze zło, może pomóc przedłużyć życie innym. Za każdym razem, ubrany w białą szatę i wejściem na salę operacyjną, zaczynają walczyć o życiu innego pacjenta. W tym czasie wszystkie osobiste problemy, obawy i lęki ustępują. Ważne jest tylko jedno – aby uratować człowieka.

To jest to, co powiedział w serialu „Waiting List”. Cast on pełnił rolę personelu medycznego Kliniki Transplantacji Grokholsky. Każdy odcinek opowiada o śmierci jednej osoby i zbawienie innych.

historia

Seria „liście oczekujących”, który aktorzy odpowiednio poradził sobie z ich ról nie jest łatwa w ogóle, wpływa bardzo ważną i bardzo delikatny temat społecznej i medycznej. Nacisk złożonych ludzkich losów ludzi, którym zależy na śmierci innych.

Głównym bohaterem serii jest Dmitry Klimov. Nazywa się to „lekarz od Boga”, ufał mu życie tysiącom pacjentów. Zaoferowano stanowisko naczelnego lekarza z kliniki, Klimov nie spieszy się z tym zgodzić. Choć był tylko działając główny lekarz. W głowie roi wątpliwości, czy będzie on w stanie przeprowadzić działania przywódcze stale. W trakcie filmu, jest on często zmuszeni do podejmowania trudnych decyzji, odnoszących się, jak jego życie osobiste i zawodowe obowiązki.

W relacjach z kobietami Klimov bałagan. Bohaterem romansu biurowego z kolegą – chirurg Irina, grana przez Marię Anikanova. I jego żona zdradza go z dziennikarzem. Rola żony Klimov wykonywane Darya Wołgi. Nie mając się z następną osobą, która może być zaufany z najbardziej tajne, bohater często leje dusza rzadki japoński pies Akita Inu.

Aktorzy serial „liście oczekujących”, w tym roli artysty Klímová Nikita Salopin bardzo realistyczny grał swoje postacie. Dzięki tej serii jest bardzo dynamiczna: stale zmieniających się szereg imprez i fascynującą historię przechowywane na palcach.

Aspekt społeczno-medyczny

Częściej niż raz w filmie skupia się na etycznym i moralnym stronie transplantacji. Mimo wszystko, wiele osób nadal uważa się proces przeszczepu narządu jest czymś nienaturalnym. Twórcy serii w każdej serii udowodnić publiczności, że nie ma nadziei zbawienia w oczekiwaniu na śmierć innej osoby, i mam nadzieję, że dana osoba nie żyje, może rodzić do jednego lub nawet kilku osób.

filmowanie

Seria „Waiting List” aktorzy, których terminy medyczne niuanse i konsultacje z chirurgiem przeszczepu Sergeem Vladimirovichem Gote, bardzo realistycznie pokazuje codzienne prace specjalistów transplantacji. Specjalnie dla strzelaninie, która miała miejsce w Kijowie, zbudowany dekoracje, które o włos skopiowany wnętrze kliniki. A nawet bardziej wiarygodne, aby zapewnić stosowanie w procesie kręcenia tych urządzeń i instrumentów medycznych.

W jednym z wywiadów aktor Nikita Salopin, mówimy o filmowaniu, przyznał, że nie był najtrudniejszy profesjonalna strona życia, jego charakteru i osobiste. Było to szczególnie trudne do odegrania scenę, w której syn jego postać zmarła tuż przy stole operacyjnym.

"Waiting List": aktorzy i role. Nikita Salopin (Dmitry Klimow)

Klimov, będąc fanem jego przypadku niemal cały swój czas pracy jest dedykowany. Dom jest rzadkością. Relacja z żoną nie jest dokładnie uda, co powoduje, że każdy ma romans na boku.

Nikita Salopin, który grał rolę Dmitry Klimov, urodził się 9 marca 1970 roku w rodzinie aktorskiej. Teatr i muzyka zajmują bardzo ważne miejsce w życiu chłopca. Nikita dojrzał, że postanowił pójść w ślady rodziców i wyjechał na studia w pracowni Lva Durowa w Moskiewskim Teatrze Artystycznym. Zagrał wiele ról w teatrze „na Malaya Bronnaya” członek trupy, która jest od 1998 roku.

debiut miał miejsce w 2003 roku, kiedy Nikita odgrywanej roli tyrana i złodziejem Kohli w epizodzie filmu „Powrót Mukhtar-1.” Później aktor zagrał wiele ról policji i personelu wojskowego. Często wydaje się, że w reklamach.

Tak więc, „Lista oczekujących”, aktorzy, którzy pracowali tak, jakby całe życie pracuje w klinice, okazją do Nikity Salopin i innych artystów, aby spróbować na temat roli lekarzy.

Z pierwszą żoną, aktorką Mariey Glazkovoy, Nikita spotkali się w teatrze, gdzie pracował razem. Małżonkowie mają wspólną córkę Anastasia. aktorzy małżeństwo rozpadło się, ale nie opuściły bardzo spokojne i przyjazne stosunki zachowałem. Z córką z pierwszego małżeństwa Nikita mówi bardzo ściśle, biorąc czynny udział w jej wychowaniu. Teraz aktor ożenił się po raz drugi. Jego żona, Elżbieta, pracuje w telewizji, jako asystent reżysera i był odpowiedzialny za przeprowadzanie przesłuchania. Dwoje dzieci urodziło się w małżeństwie: córkę i syna Evdokia Tichon.

Daniel Spivakovsky (Goltsov)

W filmie, przyjaciel i współpracownik bohatera szczyty, z jednej strony, jest szczęśliwy dla starego przyjaciela, wziął krzesło na naczelnego lekarza, z drugiej strony, jest strasznie zazdrosna o niego, bo od dawna chciał prowadzić klinikę.

Aktor Daniel Spivakovsky urodził się 28 sierpnia 1969 roku. Miejsce urodzenia – Moskwa. Jego matka, będąc doktorem nauk psychologicznych, od dzieciństwa uczy swego syna, aby zrozumieć ludzi poprzez znajomości psychologii. Poważnie zainteresowany tą nauką, młody człowiek próbował wprowadzić psychologiczne Wydziale Uniwersytetu Moskiewskiego. Ale nie powiodło się. O dopuszczenie brakowało mu tylko jeden punkt. W następnym roku, był szczęśliwy, a Daniel został studentem wydziału psychologii. Ale musiałem przerwać studia jako młody człowiek powołany do wojska. Po nabożeństwie, wrócił na uniwersytet, młody człowiek w towarzystwie przyjaciół zaczął częstego teatru. A potem, po prostu dla zabawy, z tymi samymi przyjaciółmi starał się zapisać w teatrze uczelni. Zajęło tylko trzy. Ale wybrał GITIS.

Teraz Daniel Spivakovsky jest bardzo istotne i popularne jak innych aktorów filmu „Waiting List”. Zadebiutował w kinie w 1991 roku, do tej pory grał ponad 70 ról.

Od ulotnej pierwszego małżeństwa z aktorką drażnić Ardovoy on ma syna. Pobrali się w czasach studenckich i żyli razem tylko przez rok. Teraz Daniel Spivakovsky szczęśliwy w swoim drugim małżeństwie. Jego żona, Swietłana, nie stosunek do zawodu aktora nie robi, ona stewardesa. Małżonka jest znacznie młodszy niż aktor jest teraz 46 lat, a ona 28. Para ma dwoje dzieci: syna i córkę.

Maria Anikanova (Irina Alenichev)

Maria Anikanova grał rolę jednego z głównych bohaterów filmu „Waiting List”. Aktorzy i role, które grali, w tym tego utalentowanego artysty, pozwoliły zobaczyć operację przeszczepu po drugiej stronie. W szczególności, Maria pełniła rolę wyjątkowej kobiety, która osiągnęła wielki sukces jako chirurg przeszczepu. Ona eksperymentator przez naturę, jak najlepiej, aby uratować jak najwięcej istnień ludzkich, jak to możliwe. Zakochany w bohatera Klimov. W szczególności, aby być bliżej ukochanego, przeniósł się do Moskwy, gdzie rozpoczęła się ich romans.

Maria urodziła się w sporcie-lekarskiej rodziny: mama zawodowo w łyżwiarstwie figurowym, a mój ojciec pracował jako lekarz sportowy. Dziewczyna, która przeszła w ślady mojej matki też postanowił stać się łyżwiarka figurowa. Kiedy przeniósł się z jazda indywidualna na świeże, jej partnerem był Peter Chernyshov. Wkrótce jednak nagle udał się do życia w Ameryce ze swoją dziewczyną, Maryja doświadczyła długi, długi czas, ponieważ jechali razem. Złapany w tak trudnej sytuacji, zaczęła wątpić, że sport jest jego powołaniem. To było wtedy, że otrzymała od dyrektora Sergeya Soloveva zaoferować, aby zagrać w filmie „Dom pod gwiazdami”. Rola w tym filmie był debiut. Po wzięciu udziału w filmie Mary weszła do Szkoły Shchukin. Jeszcze w czasie studiów, zaczęła aktywnie działać i grać na scenie.

Pierwszy mąż Anikanova Jewgienij Płatow, był również łyżwiarka figurowa. Pobrali się bardzo młodo. Małżeństwo rozpadło się, gdy Eugene zgodził się na ofertę, aby jeździć w Ameryce. Maria zdecydował się pozostać w Rosji, ponieważ jest uruchamiana tylko działania, ale w obcym kraju, bał się zgubić i nie znaleźć się.

Teraz aktorka jest szczęśliwa w swoim drugim małżeństwie aktora Andreem Sipinym. W 2010 roku para miała córkę, która została nazwana Aglaia niezwykłe imię.

Daria Volga (Marina Klimov)

Dmitry żona Marina w medycynie nie ma nic wspólnego. Ona jest projektant wnętrz. Jej życie jest wypełnione wystaw i prezentacji. Chce otworzyć własną firmę. Przypadkowo poznaje byłego kolegę z którym miała romans zaczyna. Marina grał znaną aktorkę i gospodarz telewizyjnego Darya Wołgi.

Film „Waiting List” aktorzy (patrz zdjęcie. Poniżej) i do której serii były już ważne postacie kina rosyjskiego, zyskały coraz większą popularność wśród publiczności. Aktorka Daria Volga zasłynął nie tylko jako aktor, ale również jako kompozytor i artysta. Urodziła się w Kijowie, a następnie przeniósł się z rodziną do Moskwy. Studiowała na WGIK Armen Dzhigarkhanyan. Pierwsza rola odtwarzane w wieku studenta. Następnie, w czasie kryzysu gospodarczego w kraju pozostał bez pracy, bo wtedy film prawie nie zdejmować. Była mężatką, a jej mąż udał się do Nowej Zelandii, gdzie studiowała języki obce, a studiował na Wydziale Reżyserii Uniwersytetu Auckland. Po ukończeniu studiów grała na scenach różnych teatrów. Jej pierwsza praca w filmie po długiej przerwie było wziąć udział w serialu „pogotowie-2”. Następnie Daria dziesiątki ról granych w różnych filmów i seriali.

Obecnie aktorka mieszka w Moskwie z jego rodziny. Tylko najstarszy syn z pierwszego małżeństwa męża Daria było żyć w Nowej Zelandii. Para razem z synem generalskim AJ ostatecznie przeniósł się do Rosji.

Seria „Waiting List”: aktorzy i rola drugiego planu

Irma Vitovskaya grał Goltsova żonę, która jest bardzo zazdrosna kobieta. Ona też kiedyś pracował jako lekarz, a obecnie posiada salon piękności. Dowolnymi środkami próbują mąż wziął krzesło głównego szpitala lekarza.

Ivan Oganesyan pełnił rolę dziennikarza Lobachyova. Od czasów szkolnych bohaterem jest zakochany w Marina Klimova, żony głównego bohatera.

Fedor Chernykh – Aleksander, syn Dymitr i Marina Klimova.

Oczywiście, pomysł jest interesujący nie tylko na koncert, wspierane przez skręconą historia, ale także w znaczeniu społecznym zagadnień związanych z transplantacją. Wspólnie z serii można uznać za udane. Ważny wkład do sukcesu serii „Waiting List” aktorów. Cały sezon (o ile, oczywiście, rozwiązany sequel) z tak potężnym obsady skazane na sukces.