780 Shares 2554 views

Anton Privolnaya: biografia, narodowość, kariera i życie osobiste

Program „zakup Test”, od kilku lat zadowolić publiczność pierwszego kanału, zyskuje coraz większą popularność. Jakiego rodzaju osoby prowadzącej tę transferu Anton Privolnaya? Biografia, narodowość, wiek, osobiste życie konesera wszystkich towarów będących przedmiotem zainteresowania wielu.


Dzieciństwo i młodość

Anton Jurewicz Privolnaya urodził się w stolicy od 1 stycznia 1981 roku, w rodzinie rosyjskich gitarzysta i nauczyciel języka francuskiego. Jego dzieciństwo nie było nic niezwykłe, Anton odróżnia się od innych chłopców. Link do sztuki aktorskiej obudził jednocześnie: bardzo długi czas, nasz bohater nie mógł określić, jaki zawód przyciąga go najbardziej.

W wieku 15 lat, Anton bez żadnego konkretnego celu udał się ze swoim 17-letnim facetem na egzaminach wstępnych do hosta (z powodu dużej produkcji i silnego wzrostu, spojrzał starszy niż jego lat). Wyobrażam sobie, ku zaskoczeniu wszystkich, gdy okazało się, że Anton m.in. zapisał się na wydział Leonida Heyfetsa. Musiałem udać się do nowej sztuczki: Anton kupił fałszywy dyplom w okresie przejściowym, tak że w ciągu 15 lat został studentem.

Pierwsze doświadczenia w telewizji

Jeszcze w czasie studiów w rata Anton, dorabiał jako kelner w restauracji niedaleko od Ostankino, z zainteresowaniem obserwował gwiazdy telewizji, możemy udać się do miejsca na obiad. Zachowanie sławnych ludzi i jak żyją? Może to obserwacja i obudził w śnie młodego mężczyzny stania słynny prezenter telewizyjny i wprowadzają widzów korzystać z ekranu telewizora.

Podczas służby w armii rosyjskiej Teatru Anton Privolnaya otrzymał zaproszenie od TVC kanału, aby spróbować swoich sił jako prezenter programu „Sekrety Temidy”. Niestety, transmisja długo istniał, ale pozwoliło na zdobycie doświadczenia.

Sztuką, która stała się początkiem kariery

Anton Privolnaya (biografia, narodowość, profesjonalne cechy młodego człowieka w tym czasie były mało znane) stara się kontynuować karierę prezentera telewizyjnego, ale to tylko przyciąga największe kanały telewizyjne. Anton wszedł Instytut Telewizji na wydziale reżyserii, pomyślnie ukończył go. Ale dyplom kilka osób zwrócić uwagę: wszystkie poprzednie doświadczenie wymagane. Następnie przedsiębiorczy młody człowiek, wraz z przyjacielem wyrusza na innej przygody. Młodzi ludzie przychodzą do Ostankino, przewracając się na wszystkich drzwiach w rzędzie i oferować nowe i ciekawe pomysły. Między innymi, obiecują oddzwonić i TV show „Dzień dobry”. Ale nadal nie ma połączenia … Wtedy przyjaciele wrócili, jak gdyby nigdy nic zapytał, czy nie brać ich ostatni poranek w eterze „a nawet z kanału NTV otrzymał już kilka ciekawych propozycji.” Sztuką pracował, a młodzi ludzie mieli możliwość przygotowania opowiadania dla „Dzień dobry” w pierwszej kolejności!

Anton, oczywiście, był zachwycony sukcesem, ale kilka minut w powietrzu wydawało mu się trochę. Utalentowany młody człowiek miał wiele pomysłów. Trzeba było tylko zrozumieć, które z nich będzie najbardziej popularny, i umieścić go w praktyce.

„Zakup Test”

Ponieważ kwestia jakości żywności i konsumpcji żywności w odległym 2006 roku została uznana za jedną z najważniejszych, było jasne, że przeniesienie jest konieczne, aby go poświęcić kategorii „żywność”. Początkowo planowano, aby strzelać w humorystyczny sposób, ale wkrótce stało się jasne, że widzowie potrzebują już poważny program ze wskazówek, jak odróżnić produkty najwyższej jakości od wątpliwe.

Które zaczęły pojawiać się na antenie programu pierwszego kanału „zakup testowy”. Prezenter Anton Privolnaya powiedział (a pokazane), które marki w ich produkty są zgodne z normami w produkcji, a które je ignorować. Hasło „Nie robimy reklamę Wykonujemy zakupów testowych.” Poinformował publiczność, że celem projektu – nie jest promocja wszelkich produktów, ale obiektywna ocena ich jakości.

W 2016 roku Program Anton będzie obchodzić dziesięciolecie wietrzenia. Dość duże pojęcie, które wskazuje, że temat jest istotne i ciekawe. Anton Privolnaya (biografia, narodowość, osobiste życie młodego człowieka opisane w wielu artykułach i wywiadach) jeszcze stał się popularny prezenter telewizyjny, który jest korzystny dla widzów w telewizji!

Prywatne życie telewizyjnego prezentera

Będąc jeszcze studentem, Anton zaczęła spotykać się z dziewczyną o imieniu Olga, która później została jego żoną. W 2007 roku mieli syna Plato. W ciągu kilku miesięcy letni chłopiec został zdiagnozowany – głuchotę. Jak się okazało, błędna. Kim jest chłopak robi dobrze, ukończył pierwszej klasy, a ponadto został przyjęty do Szkoły Muzycznej przy Gnesinka, który ma dobre ucho i różne umiejętności.

Anton Privolnaya, którego rodzina będzie obchodzić urodziny 8th, cały mój wolny czas stara się poświęcać do żony i syna. Razem idą na spacer, wybrać się na wycieczkę do interesujących miejsc, a przede wszystkim miłość nocy spędzonej w namiocie na charakter.

Plany na przyszłość

Oto bohater naszego artykułu Anton Privolnaya (biografia, narodowość, wiek, droga do popularności i życiu osobistym zostały opisane powyżej). Anton nie wierzy, że nadszedł czas, aby spocząć na laurach. Oprócz pracy w telewizji, Anton ma kilka części bit w filmach, a także restaurację, która używa tylko produkty organiczne.

Można powiedzieć, że Anton Privolnaya – człowieka, który osiągnął sukces w życiu osobistym i w swojej karierze, a zawód dla duszy!