772 Shares 2620 views

Victoria Raydos: opinie. Uczestnik sezonu "The Battle of medium" 16

Jednym z ulubionych mistycznego przesłania, która w lutym 2007 roku, patrząc nie tylko w Rosji, ale także daleko poza jej granicami, jest „Battle of the medium”. Każda edycja serialu związanego z testów dla uczestników walczących o zaszczytne pierwsze miejsce. Jednak nie wszystkie z nich można dotrzeć do finału. Psychic Victoria Raydos – jedna z niewielu, którzy zrobili. Kim ona jest – to tajemnicza i ukryć swoje emocje pani? Co to jest w pracy i życiu osobistym?

Krótka informacja o Wiktorii

Victoria Germanovna Raydos – finalista 16. sezonu "The Battle of medium". To – „Book of the Dead” doświadczony i silny jasnowidz, w stanie pracować z kartami tarota i oryginalnym

Podobnie jak wielu ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami, brązowe oczy transmisji uczestnik akcji skryty i niechętnie informacji z jego biografii lub życiu osobistym.

O tym wie bardzo mało. Tak dobrze znane, że światło pojawiła się 27 grudnia 1976. Ile lat Raydos Victoria, można teraz łatwo znaleźć: jej 39 lat.

Ale miejsce narodzin Wiktorii powoduje wiele dyskusji i kontrowersji. Według niektórych źródeł, to był dom jego ojca w Moskwie. Tam ukończył liceum i na studiach. Później przeniósł się do krewnych w Petersburgu, gdzie mieszka wraz z rodziną do dnia dzisiejszego.

Inne źródła chrypka udowodnić, że nie było Moskwa, a miasto, w którym urodził się jasnowidzem, St Petersburg.

"Xy xy": Kim jest Victoria?

Victoria Raydos (opinie o swojej pracy na wystawie poniżej) pozycjonuje się jako jasnowidz, dziedzicznej czarownica i kapłanki kultu przodków. Według niej, ona jest w stanie komunikować się z duchami zmarłych krewnych i innych, która czerpie informacje z wyżej wymienionego „Księgi Umarłych”.

Interesujące jest to, że książka jest tylko mgliście przypomina wersji drukowanej, z wyjątkiem niezwykłe wiążące. Przeciwnie, jest to osobisty pamiętnik z całkowicie czystych białych stronach.

W tym samym medium Victoria Raydos twierdzi, że każda strona książki zawiera informacje na temat życia i śmierci. To po prostu go zobaczyć, jej zdaniem, ona może tylko.

Clairvoyance i Tarocista

Ogromną rolę w życiu tego czarownica zajmuje jasnowidzenie i pracy z kartami tarota. Pomagają kobieta z głębokim i przenikliwym spojrzeniem, aby odpowiedzieć na wiele pytań klientów i innych w potrzebie. Ale ilu lat Raydos Victoria udało się uzyskać dostęp do takiej wiedzy, nie jest określona.

Pochodzenie magicznymi mocami

Ich magiczne moce dziedziczone od tajemniczego pani własnej babki. Ze słów jasnowidz, po wielu latach względnego postanowiłem jeszcze dać jej doświadczenie i sekrety magii. Szkoliła przyszłych kart tarota czarownica i jasnowidzenie.

Pierwsze kroki w egzoterycznej sztuki kobieta zrobiła sobie. I na pierwszy poczuła rękę na siebie, zanim to zrobisz na innych ludzi. To było zgłaszane w momencie przeniesienia „Bitwy medium,” Victoria Raydos. Biografia, a także inne informacje o tym, na podstawie własnych opowiadań i niedbale wymienionych zdaniach.

Dyplomy i certyfikaty

Ze słów uczestników i finalistów „Bitwy medium”, pochodzącego z babcią, postanowiła poprawić wiedzę poprzez szkolenia w kilku szkołach ezoterycznych. Jako dowód swojej przeszłości procesie kształcenia odnosi się do obecności jej dwóch lub trzech certyfikatów i dyplomów. W nich mówi jasnowidz, jest on oznaczony jako uzdrowiciel i praktykującego maga.

Victoria Raydos: jak dostać się na spotkanie

W tej chwili posiada własną stronę internetową i osobistych stron w sieciach społecznościowych, gdzie jego fani i klienci zostawiają swoje pytania i komentarze. Tam złożyć wniosek, aby umówić się z jasnowidzem.

odbiór Victoria Raydos jest tylko po wcześniejszym umówieniu. Na spotkaniu z nią należy udać się do serwisu lub do strony w „Instagrame”, „Facebook” lub „VKontakte” i wypełnić formularz z następującymi danymi:

  • nazwa;
  • numer telefonu kontaktowego;
  • e-mail;
  • miasto;
  • data urodzenia;
  • odwiedzić tematu.

Alternatywnie, można łączyć się z numerami telefonów pozostawione na miejscu między 11:00 a 19:00.

Aktywności Victoria do „walk” Wróżki

Przed udziałem w telewizyjnym show Victoria Raydos (biografia to jest w tym artykule) ściśle współpracuje z Natalią Banteevoy a wraz z nim nauczył się sztuki wróżenia i jasnowidzenia w jednej z akademii w Petersburgu Tarota.

Co ludzie mówią o jasnowidz ludzi?

Wśród ludzi, którzy nigdy nie poprosił o pomoc od Wiktorii, istnieją różne osobowości. Niektóre z nich z entuzjazmem patrzeć na ten jasnowidz, wdzięczny za pomoc i plan odnoszący się do niego ponownie.

Inni uważają, że koszt sesji w „hiper” psychiczny nadmiernie napompowane, a to nie jest warte złamanego grosza. Wynika to z faktu, że nie pomogło spotkanie z czarownicą. Niektórzy jednak są pewne zdolności maga i polecam go do swoich przyjaciół i znajomych.

Nawiasem mówiąc, podczas kręcenia transferu i pewnego okresu po ich Victoria Raydos (opinie z jej działalności są opisane w tym artykule) nie doprowadziło sesji. Później wznowiono jej odbiór.

Udział w 15. i 16. sezonów „Bitwa psychiczny”

16. sezon „The Battle of medium,” projekt, w którym wzięło udział Raydos, został uruchomiony w dniu 19 września. Podczas przygotowywania dużych odlewania przeprowadzono w celu wykazania, że Victoria może łatwo przechodzić.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie, kobieta mag doświadczył szczęścia. Ona również przeszły podstawowy wybór i dostał się do głównej części medium. Jednak przed ostatecznym ona nie udało się dotrzeć, więc zdecydowała się opuścić projekt. Jego działanie jasnowidz wyjaśnić problemy związane z jej życia osobistego. Oto ona – Victoria Raydos. Przyjmowanie obywateli nie zawsze jest zgodne z jego osobistym planem. Jednak większość czasu, według niej, stara się dać rodzinę. Na nim zostaną omówione później.

Ponadto Raydos projekt wzięło udział takich magów jak Yolanda i Ross Woronow Namtar Enzigal, Alexei Grishin, Agatha Matveeva (Nicole), Marilyn Kerr Delaram Saparova, Todor Todorov, Dmitry Wołchow i innych.

Co psychiczne nad projektem?

Podczas kręcenia kapłanki projektu kultu przodków przeszły różne testy. Na przykład, przed zakwalifikować, zaproponowano, aby odgadnąć, jaki rodzaj obiektu ukrywając się za ekranem. Był to aktor z wężem.

Następny znalazła osobę, która zgodnie z warunkami testu było ukryć się w bagażniku samochodu. Magoo udało się również znaleźć wiele budynków, obiektów i ludzi na zdjęciach podanych do niego. Jednak nie mogła znaleźć fotografię, między innymi, w celu wykrycia zmian Sex Party. Na co spowodowało Victoria Raydos opinie widzów projektu, opisujemy poniżej.

Konflikty podczas projektu

Podczas udziału w projekcie kapłanki kultu przodków, często sprzeczne z estońskiego czarownica Marilyn Kerr. Na przykład, w jednym z pokazów ona szczerze powiedział, że „czerwony”, po prostu uniemożliwia jej „sprawia, że różne przykre rzeczy” i sprawia, że trudno przejść test. Jednak po show został ogłoszony zwycięzcą, Wiktoria świętować, pobiegł do swego znienawidzonego rywala i objął ją.

Vox populi

W trakcie ostatnich trzech testów zostały ogłoszone maga, który dostał się do finału. Są to: Nicole Kuznetsova, Victoria and Marilyn Kerr. Później ogłoszono, że początek głosowania publiczności, których wyniki wygrał zwycięstwo Victoria Raydos. Recenzje entuzjastycznych widzów nie trzeba było długo czekać. Massa fani żeński kreatywność to nie tylko zwiększone tempo cenionych SMS wysłany, ale pisała entuzjastyczne komentarze i listy prywatne.

Co nie dostać się w powietrze?

Według Victoria, do udziału w „Bitwie medium”, ona naprawdę się podobało. Ponadto były też zabawne, a czasami szczerze mistyczne sytuacje, które nie są ujęte w transmisji na żywo.

Podczas jednej z prób, gdy Victoria wywołała ducha, aby go przesłuchać, wszystkich obecnych naprawdę zobaczył ducha. W tym samym czasie na planie była jednocześnie światło nie przestało działać wszystkie radia i usłyszałem dziwny dźwięk dźwięku w swoich wielkich słuchawkach.

Skandal wokół projektu

Były w „Bitwie medium” i bez skandalu. A było ich kilka. Pierwszym z nich jest dosłownie początek Victoria Raydos (życie osobiste jest doskonale wyświetlane na poniższym zdjęciu). Złamał się, ponieważ fani innego użytkownika – Marilyn Kerr. Wyrazili oburzenie z powodu niesprawiedliwego sędziowania, pisanie komentarzy i uniemożliwił zły proces filmowania.

Podobny skandal rozlane oburzenie mas, to było związane z wycofaniem się z projektu o Pakhomov.

Życie osobiste psychiczny

Przez cały uczestników procesu fotografowania nie tylko rozmawiał z problemów ludzi i zdał egzamin, ale szczerze potrzebują wsparcia moralnego najbliższymi. Na przykład, częstym gościem na planie był mężem Victoria Raydos. O nim niewiele wiadomo jak jasnowidz woli zachować wszystkie informacje o swoim życiu osobistym, w cieniu. Wiadomym jest, że jego nazwisko jest bazylia.

Mam wspaniałą parą i córkę Barbarę. Zastanawiam się, co ona myśli Victoria dziecka reinkarnację babcią. Wynika to z faktu, że jego córka ma urodziny zbiegło się ze śmiercią swojego kuzyna.

Victoria Raydos mąż, podobnie jak jej córka, aktywnie wspierany uczestnik głosowania na niego i gratulacje po ogłoszeniu ostatecznych wyników pokazać.