589 Shares 7465 views

"Chuvashpiller 120" mini ciągnik: opinie, dane techniczne, celem

Mini-traktor w swoich działaniach wykorzystujących robotników rolnych, użyteczności publicznej i niektórych branżach. Czasami ta technika i stać się właścicielami dużych działek. Mini traktory marki w dzisiejszym rynku istnieje wiele. Na przykład, rolnik może kupić model „Chuvashpiller 120”. Opinie mini-ciągnik z klientami zasługują bardzo dobre.

Gdzie model może być używany

Najczęściej maszyna „Chuvashpiller 120” kupić tylko rolników. Według przedstawicieli sektora rolnego, w tym ciągnik jest idealna do przechowywania, na przykład takie działania jak:

 • orki i uprawy;

 • przenoszenie wszelkiego rodzaju ładunków na ciężarówce;

 • sadzenia i zbiorów.

Również ten model jest często stosowany razem z kosiarką.

W dziedzinie usług użyteczności publicznej, ciągniki te mogą być wykorzystywane do oczyszczania dróg, odśnieżanie, usuwanie śmieci. W budownictwie drogowym, są one najczęściej stosowane przenieść dowolny ładunek.

parametry techniczne

Utworzono minitractor „Chuvashpiller 120” został oparty na ciężkiej motobloków. Model ten jest dostępny razem chińska firma, a rosyjska firma OOO „Chuvashpiller”. Montaż jest ona wykonywana na terytorium naszego kraju, przy użyciu części dostarczonych z Chin. Charakterystyka techniczna modelu widać w poniższej tabeli.

Dane techniczne model podstawowy "Chuvashpiller 120"

parametr

wartość

zużycie paliwa

293 g / kWh

pojemność zbiornika

5,5 litra

Rodzaj układu kierowniczego

robak

Maksymalna prędkość do przodu / do tyłu

22,78 / 6,97 kilometrów na godzinę

Rozmiar kół przednich

4.00-14

Rozmiar kół tylnych

5.00-16

prześwit

180 mm

waga

410 kg

wymiary

2140h905h1175 mm

Model silnika

а «Чувашпиллер 120» R 120ANE имеет максимальную мощность в 12 л/с. Zespół napędowy i ciągnika „Chuvashpiller 120» R 120ANE ma maksymalną pojemność 12 l / s. Modele pracy silnika z oleju napędowego. « Чувашпиллер 120». Układ chłodzenia cieczą – To właśnie, między innymi, znamienna przez ciągnik „Chuvashpiller 120”. двигателя этой модели подробно представлены в таблице. Charakterystyka silnika tego modelu są wyszczególnione w tabeli.

ciągnik charakterystyka silnika „120 Chuvashpiller”

parametr

wartość

Liczba cylindrów

1

Udaru, średnica cylindra

97 i 95 mm

Objętość oleju w silniku

1,5l

Objętość płynu w układzie chłodzenia

1,5l

krążek

Trehrucheyny

objętość silnika

0,632 L

System począwszy

Elektryczny / ręczny rozrusznik bezwładnościowy

Napęd paskowy silnik tego modelu zapewnia bezproblemową obsługę w przypadku przeciążenia. A to, z kolei, oczywiście, dodaje do ciągnika „popularności Chuvashpiller 120” w oczach konsumenta. Pasa w samochodzie, gdy trzeba zastąpić całkowicie bez problemów.

transmisja

Kontrolnego „Chuvashpiller 120” kompletny zestaw połączonych typu z miękkiego przełączania i blokowania tylnej osi. Liczba biegów w ciągniku Istnieje 6 z przodu i dwa z tyłu. ciągnik transmisji obliczona na moc silnika wynosi nie więcej niż 12 l / s.

modelowe cechy

минитрактор «Чувашпиллер 120» (12 л/с, 4х2) б ез регулируемой колеи и дифференциала. Sprzedawany małogabarytowe "Chuvashpiller 120" (12 l / s, 4×2) ez b zmiennym rozstawie kół i różnicowego. Jednak w szczególnie niekorzystnej sytuacji rolników i pracowników usług środowiskowych nie są naruszone. том, что на складе поставщик может при необходимости при помощи перед е лок эти функции модели добавить . Fakt, że dostawca Zdjęcie może, w razie potrzeby, za pomocą e aby zablokować funkcje modelu dodać.

Blokada mechanizmu różnicowego, zapewniając jednocześnie oddzielny hamulec. Przy stosowaniu planetarną przekładnię typu, w przypadku poślizgu koła napędowego zostanie dodana możliwość zablokowania. To może być włączony do napędzania drugiego koła. W rezultacie model może łatwo wypaść z tego obszaru.

обеспечивается заменой моста на соответствующую модель. ciągnik „Chuvashpiller 120” regulowany utwór znajduje się na właściwej wymiany modelu mostu. Ale ponieważ z powrotem w tym samochodzie jest dość krótka oś, rozszerzenie nie może zawierać więcej niż 115 cm.

Zaktualizowany "Chuvashpiller 120"

Ostatnio producenci zaczęli dostarczać na rynek krajowy i bardziej nowoczesne wersje tego ciągnika. Różnią się one od starych maszyn budowlanych już dostępny system blokowania różnica.

тракторе «Чувашпиллер 120» New у станавливается четырехтактный R195ANL. Silnik na „Chuvashpiller 120” ciągnik nowego w rehydrating cztery R195ANL. To urządzenie działa na olej napędowy. Moc ma taki sam jak standardowy model silnika – 12 l / s.

Załączniki

Doskonałe „Chuvashpiller 120 opinii konsumentów” zdobył w tym na jego uniwersalność. W komplecie z dwoma modyfikacji ciągnika przychodzi tylko dwa rodzaje instrumentów skrzydłowymi:

 • małe pług jednokadłubowych;

 • skrawająca 1 m.

Ale można kupić w razie potrzeby, oprócz modelu:

 • redlin albo dyszel;

 • KSM-rzędowe ziemniaczana siewnikowe 1A;

 • dwurzędowe sadzarka COP 2 mln ton ziemniaków;

 • Przenośnik ziemniaków rząd;

 • Kosiarka obrotowy ;

 • Paker sienny;

 • Tedder;

 • Wózki transportowe 2 mln ton T lub TM-500.

Może być używany z ciągnika i niektórych innych typów załączników. Na przykład, bardzo często model wykorzystywany do odśnieżania. Do tego wisiał specjalny małe ostrze. Szerokość sprzętu używanego z ciągnikami wysokiej jakości, to narzędzie jest oczywiście gorszy. Do czyszczenia dróg utwardzonych, a przynajmniej jego stosowanie niepraktyczne. Ale polnej prowadzącej z głównym, na przykład, do ciągnika rolniczego „Chuvashpiller 120” wolne od śniegu może być dość szybko. Jest wygodny w użyciu, ten mały model i do czyszczenia torów, na przykład, w wielkich kompleksów turystycznych i rekreacyjnych lub chodniku w mieście.

Aktywowany narzędzia są używane do modelowania poprzez pojedynczy WOM.

Jakie są traktor, według konsumentów, nie ma godności

Zaletami urządzenia „Chuvashpiller 120” rolnicy, budowniczowie i pracownicy służb miejskich obejmują:

 • wysoki stopień wydajności;

 • dobrymi wskaźnikami wydajności;

 • łatwość użycia.

Kabiny w tym mini-ciągników, oczywiście, że nie. Jednakże producent siedzenie w modelu umieszczono miękką i sądząc po opiniach, dość wygodne. Ta kolumna kierownicy ciągnika znajduje się, jak wielu konsumentów, dość wygodnie. Ten sam, zgodnie z mechaniką, odnosi się do wszystkich kontroli. Zaletami tego modelu, rolników i producentów obejmują również obecność łuku bezpieczeństwa uzupełnionej osłony przeciwsłonecznej.

Dobre recenzje modelu „Chuvashpiller 120” są, jak już wspomniano, a ze względu na swoją uniwersalność. Agregowane to mały nowoczesny model może zarówno krajowych odmian załącznikami oraz z importu.

W odniesieniu do konserwacji tego modelu również zdobył dobre opinie od konsumentów. Części zamienne z tego ciągnika z wymiennymi częściami i jednostek wielu innych podobnych modelach. Faktycznie własna obsługa klienta, radzenia sobie z tym naprawy traktorów „Chuvashpiller 120” praca według wielu konsumentów, dość szybko.

Zaletą tego modelu jest fakt, że jest on dobrze przystosowany do warunków klimatycznych Rosyjskiej. Sprawnie obsługiwać mini ciągnik „Chuvashpiller 120” może być zarówno przy silnych mrozach, oraz w upale.

Przyczepa z ładunkiem, sądząc po opiniach „Chuvashpiller 120” ciągnie bardzo dobrze. Tak, i na temat skuteczności stosowania innych rodzajów załączników tego ciągnika są w zasadzie tylko dobre opinie. Wielu rolników, na przykład, jest często używane w połączeniu z modelem „kosiarka Chuvashpiller 120”. Wydajność przy siano lub czyszczenia ulic miejskich z chwastów, maszyna ta wykazuje dobre.

Opinie o silniku

Plus jednostka moc ciągnika „Chuvashpiller 120” w pierwszej kolejności konsumentów uważane łatwość konserwacji. Konstrukcja silnika R195ND proste. Naprawa tego urządzenia nawet ludzie będą mogli, w razie potrzeby, bez konieczności odpowiedniej specjalności.

Zalety ciągnika „Chuvashpiller 120” wielu konsumentów jest fakt, że jego silnik może być monitorowany w tym na tarczy. To samo odnosi się do eksploatacji urządzeń elektrycznych.

Negatywne komentarze na temat „Chuvashpillere 120”

Niektóre wady użytkowników modelu to dość wysokie zużycie paliwa. показатель на самом деле достаточно большой. 293 g / kWh – wskaźnik rzeczywiście dość duże. Na przykład, bardziej wydajne domowego podnoszące „Uralets” z silnikiem 16 l / s, to jest 259 g / kWh. I wielu mini-model chińskiej robione zużycia paliwa mniej.

акже некоторым недостатком трактора «Чувашпиллер 120» потребители считают то, что он не может работать в реверсном режиме. T akzhe lekko wadliwe ciągników „Chuvashpiller 120” konsumenci uważają, że nie może pracować w trybie odwrotnym. Dlatego tylny bieg miał tylko dwa.

Przez minusy, model wielu rolników jest fakt, że nie może być stosowany do ciężkiej pracy. Pneumatyka trakcja na mokrej nawierzchni w tym ciągniku nie jest zbyt dobra. W tym przypadku producent jeszcze nie przewidziano w nawiasach modelowych konstrukcja mocowania ciężarów balastowych.

Budowanie jakości traktorów tych konsumentów w większości przypadków są one mniej lub bardziej zadowoleni. Jednak braki w tym zakresie, modele Chuvashpiller 120 „czasami nadal występuje. Na przykład, te modele mogą w niektórych przypadkach być niedokładne skupione koła pasowe napędu pasowego. A ponieważ takich niedociągnięć pasy normalnie zużywają się szybko. Ponadto, producent, według wielu konsumentów wypełnia zbyt mało modelu łożyska smarem. To samo odnosi się do połączenia luz projektów kierujących.

zamiast wniosku

Tak więc, na podstawie powyższego można stwierdzić, że stosowanie na terytorium Rosji w operacji nie zbyt czasochłonne ciągnika „Chuvashpiller 120” wpisuje się stosunkowo dobrze. Duże szkody to, sądząc po opiniach, zdarzają się dość rzadko. Małe domowe sami operatorzy maszyn usterki często są w stanie rozwiązać na własną rękę.

Oczywiście, na dużej farmie, model ten doskonale nadaje się mało prawdopodobne. Właściciele dużych gospodarstw jest lepiej kupić ciągnik jest mocniejszy, bardziej kosztowne i bardziej niezawodne. тракто р «Чувашпиллер 120» , возможно, станет выбором достаточно неплохим. Jednak dla małej farmie lub duży ogród Tracto r „Chuvashpiller 120” może stać się bardzo dobrym wyborem.