757 Shares 4406 views

firma JSC "Agrokomplex" im. N.I.Tkacheva (art Vyselki, Krasnodarski.): Historia, opis. Agro Vyselkovsky: Opinie o produkcie

Firma rozpoczęła się w latach 90-tych, w większości przypadków, zbankrutował albo poszedł do innych niszach. Firmy, które były w stanie wytrzymać i nadal pracować w raz wybranej dziedzinie, charakteryzujący się wysoką żywotnością, często z powodu uchwycić lidera, który zaczął otwierać drogę do stolicy. Firma „kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky) – jeden z przykładów udanej realizacji planów.

historia

„Kompleks rolny” (Vyselkovsky) działa w regionie Krasnodar od ponad 20 lat. W pierestrojki dziewięćdziesiątych, firma baza była ryzykowna, ale wydawało się wiele przygód przedsięwzięcia. Sceptycy i pesymiści mylili, która rozpoczęła się w 1993 roku, kompleks rolna wzrosła do największego holdingu, który obejmuje ponad sześćdziesiąt firm. Struktura i organizacja firmy są połączone w jednym cyklu produkcji rolnej, działający na zasadzie – „od pola do stołu”, zapewniając konsumentom żywności wysokiej jakości.

Spółka otrzymała początek ze zjednoczenia kilku producentów, przetwórców i producentów rolnych są zmuszeni uciekać się do konsolidacji, w przeciwieństwie do początku spadek w przemyśle. Brak kapitału obrotowego, zmniejszenie liczby zwierząt na farmach, brak wsparcia ze strony państwa doprowadziły do eliminacji wielu gospodarstw. Ci, którzy nie zgadzają się poddać w dobie zmian, zjednoczona w jedną strukturę, która pomogła najpierw przetrwać, a następnie w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych i włamać się do ołowiu.

Dzisiaj „kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky) zatrudnia 24.000 ludzi, odbiera produkty rolne od 200 tysięcy hektarów gruntów ornych, zakłady produkcyjne firmy znajdują się w kilku obszarach terytorium Krasnodar, markowe sieci z własnych halach produkcyjnych rozłożone w wielu miastach w Rosji

Etapy rozwoju

W ciągu dwudziestu lat działalności, wiele pracy zostało zrobione, co ma swoje główne etapy:

 • 1993 – organizowane przez JSC „kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky), który zawierał karm i tuczu bazy „Sunrise”.
 • 1994. Łączenie uzupełniane Vyselkovsky windy nie tylko spowodowała do magazynowania ziaren, lecz również na otwarcie produkcyjnych do wytwarzania produktów pieczonych z kolejnej realizacji.
 • 1995. Firma rozrosła się z dwóch dużych gospodarstw – mleczarnia „Beysugsky” oraz ferma drobiu „cywilnych”. Z przybyciem otwarty aktywność przetwarzania mięsa.
 • 1999. Kilka firm rolniczych dołączył do firmy „kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky), który zwiększył ilość areału. W związku z tym, że wprowadzone zostały nowoczesne technologie rolnictwa i zwiększenie produktywności, modernizacji floty sprzętu rolniczego.
 • 2004. To opanowali uprawę roślin owocowych i dostosowane logistyki ich sprzedaży do konsumenta końcowego. Zwiększona podaż owoców do stołu Kuban mieszkańców. Roczne sadzenie młodych drzew owocowych wynosi 60 tysięcy hektarów.
 • 2005. Podział drób spółki został uzupełniony fermach drobiu „Krasnodar brojlery” i „słowiańskie”. Inwestowanie w modernizację szybko uzasadnić wysokie wskaźniki wydajności.
 • W latach 2008-2010 była to rekonstrukcja roślinach pastewnych, co zwiększyło zdolność do 1100 ton produktów dziennie. Opanowali nowy przemysł upraw – „Ordanskaya” uprawa ryżu na podstawie których dołączył do firmy. Firma „kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky) otrzymał pierwszą uznanie na szczeblu państwowym. Gospodarstwo zostało uznane za przedsiębiorstw szkieletowych Federacji Rosyjskiej.
 • 2011-2012. Firma obejmuje kilka Mięsne rolnictwem spowodowały rastenivodstva wzrost, hodowla. W tych latach produkcja buraka cukrowego po raz pierwszy osiągnęła 530.000 ton, co było punktem wyjścia dla modernizacji produkcji cukrowni „Crystal”.
 • 2013. Firma świętowała wysoką wydajność produkcyjną dwudziestą rocznicę we wszystkich obszarach biznesowych i tytuł największych gospodarstw rolnych w kraju.

Obszary działalności

Vyselkovsky agro zjednoczeni około 60 przedsiębiorstw znajdujących się w spichlerzu Kuban Rosji. Pod gorącym słońcem żyznej ziemi czarnej produkowane najlepsze kultur nasiennych, sadów i wylewa afiszować jagody sok. Wszystko serwowane przez ogromną rąk gospodarskich doświadczonych pracowników i specjalistów w każdej kluczowej pozycji. Zakres interesem spółki obejmuje działalność i rozwój:

 • Upraw.
 • Ogrodnictwo.
 • Hodowla.
 • Drób.
 • produkcję pasz.
 • Winda skomplikowane.
 • obróbki zboża.
 • Przetwarzanie.
 • przetwórstwa mleka.
 • kompleksy przemysłowe.
 • Magazynowanie i logistyka.
 • Handel hurtowy i detaliczny.

zamknięty cykl

„Kompleks rolny” (dzielnica Vyselkovsky) zebrane pod marką cały kompleks produkcji rolnej i zbudować system, który nie wymaga pomocy osób trzecich w dowolnym etapie. Wszystkie procesy, począwszy od obróbki początkowej gruntów rolniczych lub rozliczenia do pieczenia chleba, mleka rozlania do butelek i dostawy produktów do konsumenta końcowego, są wykonane w tej samej firmie. To pozwala firmie polegać na własnych środków i nie jest zależna od czynników zewnętrznych.

Oprócz wykorzystania istniejących gospodarstw rolnych, gruntów i zdolności produkcyjnych w spółkach zapłacić dużo uwagi i pracy w celu uzupełnienia żyzności gleby, zwierząt gospodarskich na zdrowie zwierząt, odnowić sklep fabryczny, wprowadził wysokie standardy socjalne dla pracowników.

Vyselkovskiy produkty agro

Asortyment produktów jest bardzo szeroki i obejmuje:

 • Produkty mleczne są reprezentowane pełen asortyment (ponad 40 jednostek tytułów) popularne produkty konsumpcyjne. Codziennie od mleczarni na ladzie wysłał 200 ton mleka. Produkty wytwarzane są zgodnie z normami państwowymi Federacji Rosyjskiej nie zawiera konserwantów.
 • Kiełbasy i produktów mięsnych. Zakłady Mięsne Agro codziennie produkuje ponad 60 ton różnych produktów, która obejmuje ponad 80 rodzajów kiełbas, asortyment półproduktów ma około 30 gatunków i wielu innych pozycji poszukiwanych. Akt zarządzanie przedsiębiorstwem z aktualizowanych liniach produkcyjnych, systemów magazynowania, dojrzewania, paleniem i tak dalej.
 • Produkty do smażenia i grillowania przedstawiony półprodukty chłodnicze, gotowe do obróbce cieplnej w dowolnym dogodnym miejscu. Zakres obejmuje drób w popularnych marynaty, kiełbasy do smażenia marynowane mięso na grillu i tak dalej.
 • Produkty mięsne są prezentowane na półkach sklepowych firma w pełnym zakresie, gotowy do zamrożenia lub przetworzenia.
 • tusze drobiowe sprzedawane w jednym kawałku lub kawałkach w zamrożone lub schłodzone, a kupujący są zestawy do przygotowywania różnych potraw. Cały drób hodowano na agro drobiu.
 • Spożywczy i konserwacja. Zakres konserw produkuje ponad 50 odmian konserwy świeżych owoców i warzyw, konserw mięsnych. Lista zawiera sosy, soki, nektary, konserwy Warzywa, owoce, woda gazowana, woda mineralna, mleko skondensowane, i więcej. Inne produkty są przeznaczone do przetworzenia w sklepie konserwowego, uprawiane w „Zwycięstwo” gospodarstw „ucho”, „Agrocomplex” (Vyselkovsky rn.).
 • Pieczywo. W ciągu roku produkcja produkuje do 2200 ton gotowych produktów składających się z 35 elementów. Cukiernicze słodycze szczęśliwy wysokiej jakości produkty, zakres których istnieją 50 nazw i produkuje rocznie ponad 200 ton pysznych ciast, ciastek i herbatników.

Oprócz podstawowego asortymentu produktów firma „kompleks rolny” (Vyselkovsky powiat) produkującej olej słonecznikowy, cukier, miód, kurczaka i jaj przepiórczych, marynowane warzywa według starych receptur, konserw dla zwierząt domowych, popularnej gamy zbóż i tak dalej.

Dla uczestników rynku rolnego, firma oferuje usługi przyjmowania i przechowywania zbiorów elewatorów w nowoczesny, z dalszego przetwarzania, paszy dla zwierząt, nawozy i tak dalej.

opinie

Na Krym i Terytorium Krasnodar koncentruje większość swoich sklepach „Agrokomplex” handel detaliczny firma (Vyselkovsky). Opinie klientów głównie pozytywną masę. Piękne szacunki podane są w całej gamie produktów mlecznych, jest naturalny smak, bez konserwantów (życie krótkie półki, a „prawo” kwaśny), wygodne opakowanie i przystępna cena.

Wielu konsumentów rozkoszował różnorodność produktów mięsnych z gotowych wędlin i konserw żywności do chłodzonych elementów porcji w wygodnym opakowaniu. Jest oznaczony znakiem plus na sok „Agrocomplex”, jak również wygody lokalizacji małe sklepy znajdują się w odległości spaceru.

Negatywne komentarze są adresowane do pracowników sprzedaży, którzy są czasami błędnie ważonego towaru lub nie odbiegają uprzejmość. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że nie wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z normami państwowymi.

umieszczenie

Jak w przypadku każdej dużej firmie „Agrocomplex” praca (dzielnica Vyselkovsky) jest stale aktualizowana. Często wymaga to personel pracujący specjały rolnych, takich jak ciągnika, robotników rolnych, portierzy, weterynarzy, etc.

W dziale wdrażania otwartych stanowiskach zarządzających w handlu hurtowym i detalicznym, Audytorzy, etc. W zakładach produkcyjnych konieczne jest nieobsadzonych stanowisk elektrycy, magazynierów, kupców.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji można skontaktować się z nami telefonicznie: 8 (800) 250-0690, 8 (86157) 78-280.

przywództwo

Firma powstała jako firma rodzinna, zwany „kompleks rolny” (Vyselkovsky). Kto jest właścicielem największego rosyjskiego przedsiębiorstwa rolno-przemysłowym? Początkowo firma spółki i staje zaangażowany Nikolai Tkachev, później stał się jego synowie dyrektorów firmy – Aleksander Tkaczow (obecnie gubernator Terytorium Krasnodar) i Alexey Tkachev (w okresie zastępca Dumy Państwowej).

CEO zajmuje E. N. Hvorostina. Rada Nadzorcza składa się z ośmiu członków, przewodniczący – TI Fetisov.

adres

"Mriya" Firma znajduje się w regionie Krasnodar, w miejscowości Vyselki w ulicy step, 1. Informacje Get tło, zadzwoń – 8 (800) 250-0690, 8 (86157) 78-280.