193 Shares 3322 views

„Zozulya” – ogórki pyszne i wczesne

Świeże warzywa sprzedawane w supermarketach przez cały rok, ale jest to możliwe, aby porównać te przyniosły nigdzie bez smaku warzywa uprawiane na własnej działce? I po długiej zimie vitaminchiki chcą, w tym świeżych ogórków. Szybko uzyskać dobry plon w szklarni może być, jeżeli odpowiedzialnie do wyboru hybrydowych i pielęgnacji roślin. Pamiętajmy, przez długi czas i znanego gatunku „Zozulya”. Ogórki są bardzo przyjemny smak i dają obfite plony (około 10-12 kg na metr kwadratowy). Wychodzą z hukiem w świeży i nadaje się do różnych przetwarzania.

Pierwszy slabobugorchatye ciemnozielone owoce blado białe paski mogą być zbierane przez 46-48 dni po wykiełkowaniu. Ze względu na fakt, że „Zozulya” – ogórki, które tworzą owoce bez zapylania przez owady, odmiana jest doskonała do uprawy w szklarni, cieplarni , a nawet na parapecie. Pokój nawet upraw mogą być zbierane w zimie! Początkowo będzie wyglądać houseplant które można powiesić swoje baty z owoców całego okna. Do zalet wymienionych odmian, można dodać odporność na wiele jego cechą tej kultury roślinnych chorób. Nic dziwnego, że „Zozulya” – ogórki, ulubione rosyjskie wczasowicze.

Aby uzyskać ogórka uprawy „Zozulya” zaczyna się od przygotowania terenu do sadzenia nasion. Suche trociny zalać wrzącą wodą, odczekać aż po ochłodzeniu do temperatury 25-28 °, po czym wysiewu nasion. Po kilku dniach rośliny w postaci rozwiniętych liścieni są przesadzane w doniczkach torfowych, gdzie rozwijają się przed przesadzania w szklarni. Ważne jest, aby w odpowiednim czasie podlewania sadzonek i utrzymać wymaganą temperaturę gleby (27-28 stopni aż do luku nasion, a po 20-22 stopni). Jeśli dzień jest słoneczny, optymalna temperatura powietrza w godzinach popołudniowych – 21-23 stopni, jeśli Pochmurnie – 19-20 i 16-17 w nocy.

Stopień ogórki „Zozulya” posadzone w szklarni po 15 maja, gdy dorastali na 3-4 liści (20-25-dniowe sadzonki). Przeszczepione rośliny powinny być ostrożnie wyciągając je wraz z gruda ziemi i starając się nie uszkodzić korzeni. Sadzonki powinny być równomiernie rozmieszczone tak, że miernik na placu musiał 3-3.3 roślin. Z należytą starannością, możesz być pierwszy jeść ogórki w ciągu 23-27 dni. Na zewnątrz – trochę później. Nie bądź leniwy czasie żniw, jak przerośnięty owoc nie jest tak smaczne i zły wpływ na kolejnych upraw.

Na wiosnę, chcielibyśmy witaminy, które zawierają świeże warzywa, w tym „Zozulya”. Ogórki, często importowane, sprowadzony, niestety wypełnić nasze rynki i sklepy, nawet w lecie, więc trudno mieć pewność jakości towarów. Kto wie, jakiego rodzaju chemikalia zostały użyte rosnąć produktów rynkowych, i jak długo droga zrobiła? A co za rosyjski wyobrażam sobie letnich upałów bez haszyszu lub święto bez ogórków? I sałatki i wiele innych dań, gdzie usunięto ogórki daleko od ostatniego miejsca? Nie dbam domki są warte pohrustet zerwane ogórki z ogrodu i umieścić je w recyklingu?