806 Shares 9965 views

Biografia Alia Ustinenko, uczestnicy projektu telewizyjnego „Dom-2”

Najbardziej skandaliczny program telewizyjny na naszej telewizji – jest „Dom-2”. Jego znaczenie jest budowanie relacji. Biografia Alia Ustinenko, mimo młodego wieku dziewcząt, jest dość ciekawy. Na to omówimy w tym artykule.

Aliana do projektu

Zacznę, że prawdziwe imię dziewczyny – Asratyan i Ustinenko – to tylko pseudonim. Aliana dlaczego nie odważył się użyć tych danych nie jest znane. Jej rodzinne miasto – Wołgograd. Aliana Ustinenko ( "Dom-2"), która ma wiele ciekawych biografii, urodził się w 1993 roku, w dniu 31 grudnia. Po ukończeniu liceum, ona studia na Uniwersytecie Stanowym w Wołgograd wydziale prawa. O ile wiadomo, jest teraz dziewczynka nie uczy. Jednak zanim ona łączyć studia na uniwersytecie i karierę jako model. Umowa Ustinenko brał udział w pokazach w Hiszpanii, we Włoszech, Francji i Indonezji, niż ona jest bardzo dumny i chce kontynuować karierę na.

Nawet poza pracą Aliana Ustinenko, biografia jest teraz na ustach wielu fanów projektu telewizyjnego, prowadził dość aktywny tryb życia. Już jako uczennica pracowała przez około osiem lat wokalu, zapasach w stylu klasycznym, lekkoatletyka, lubił grać na fortepianie i taniec w stylu „hip-hop”.

Pojawienie innymi na projekcie

Dziewczyny relacje z płcią przeciwną nie rozwijać. Według niej, najdłuższy z nich – sześć miesięcy. Dlatego model postanowił spróbować budować relacje w najbardziej skandaliczne show w Rosji, nawet mówiąc, że jest gotów poświęcić dla dobra kariery. Parafia Ustinenko na „Dom-2” odbyła się 23 stycznia 2013 roku, podczas drugiego restartu, kiedy projekt raz nadał sześciu uczestników. Co jest najbardziej interesujące, obecnie budowa telewizor z nich pozostał tylko Aliana Ustinenko. Początkowo wyrazili współczucie dla dziewczyny do jednego z najbardziej miłosnych facetów – Miami Olega, który niestety (lub na szczęście), związek nie wyszło. Następnie młoda dziewczyna uderzyła Aleksiej Samsonov, zdobył tytuł projektu „alfasamtsa”. Ale on szybko chłodzony jej zapał, i przyszedł do Siergieja Sichkar, który Aliana bardzo nasycony. Ale z tym też nie udało się zbudować parę, ponieważ należał do Aleksandre Skorodumovoy współczucia.

Była wśród singli kobiecych w projekcie telewizyjnym sypialni tak długo, jak to zostało uznane za tak zwane „na dom-2 rewolucji”. Biografia Alia Ustinenko w tym okresie uzupełnione skandali i intryg z projektem dziewczęta. W zamachu na koncert powrotem starych członków: Andriej Cherkasov Rustam Solntsev, Nikita Kuzniecowa, Stepan Mienszykowa i Aleksandra Gobozov. Gdy na Kalwarii podczas przybycia ostatnie wyrażane sympatii Aliane Ustinenko. Ich związek trwa nadal, mimo wielu kłótni i urazy, a już planuje ślub. W niedawnej audycji powiedziała, że wkrótce stanie się matką, tak, że Aleksander był bardzo szczęśliwy, ponieważ ich uczucia są dość silne. Powiązania Alia i Sasha w ramach projektu „podgrzać” ich matek. Swietłana i Olga nie mogą znaleźć wspólną płaszczyznę i często kłócą. Jednak w świetle ostatnich wydarzeń, najprawdopodobniej, te dwie rodziny pogodzić i zjednoczona.

Biografia Alia Ustinenko nad projektem była dość monotonna przed przybyciem Sashy. Jest pewny swoich uczuć do faceta, a nawet uznał, że on – to był jej pierwszą miłością. Biografia Alia Ustinenko pewno wkrótce być uzupełniany o nowe wydarzenia i momenty.