847 Shares 3785 views

Valery Komissarov – prezenter telewizyjny, producent, polityk

Starsze pokolenie pamięta ludzi Valery Komissarov jako program doskonały czołowym telewizyjnym „My Family”. Dzisiejsza młodzież wie więcej od tej osoby jako autora skandalicznego show „Dom-2”. Dzisiaj postawa ludzi wobec tego człowieka podzielona: niektórzy nadal podziwia jego uczciwy spojrzenie na życie, a CT jest skazany go do komunii z organizacją projektu, nie zdobył dobrą reputację. Kto jest on – Walerij Komisarov? W jaki sposób twórczy kariera tego człowieka robi to, co jest dzisiaj? Jest to opisane w tym artykule.


Walerij Komissarov: A Biography. Dzieciństwo, młodość, studenci

W mieście Charków (Ukraina) 12 kwietnia 1965 roku w rodzinie Komissarov urodziła chłopca, który został nazwany Valery. Jego dzieciństwo i młodość odbyły się w jego rodzinnym mieście. Studiował w zwykłych szkołach średnich. Po jego zamknięciu wszedł Moskiewskiego Instytutu stali i stopów. wykwalifikowany technik otrzymał dyplom w 1987 roku. Jednocześnie, Valery Komissarov i przeszkoleni w Instytucie zaawansowanego szkolenia pracowników transmisyjnej, która staje się „dyrektor” specjalność.

Początek kariery

W 1987 roku młody komisarze przychodzi do pracy przy odlewaniu Lublin i Zakładów Mechanicznych. Równolegle, wciąż pracuje w Instytucie Wzornictwa i przedsiębiorstw metalurgicznych. Marzenia o pracy w mediach nie dają resztę Valery, a zaczną się spełniły w 1988 roku.

Kariera na polu TV

W pierwszym etapie, który przekroczył Komissarov Walerij Yakovlevich w tym kierunku – to wydanie młodzież administratora kanałów Central radiowych i telewizyjnych. Po sprawdził się jako osoby odpowiedzialnej i kwalifikowanej, został powołany specjalny korespondent dla programu „The View”, gdzie pracował przez trzy lata (1989-1992gg). Oprócz tego postu, Valery służy jako sekretarz organizacji Komsomołu wydania młodzieży, który był wielki zaszczyt w tym czasie. kariera telewizyjna Komissarov jest szybko rozwijającym się. W ciągu najbliższych kilku lat, stał się członkiem i autorem kilku projektów: „Mężczyźni i kobiety w historii” „Press Club”, „Złudzenia kanałów” (1993-1995), Wszystkie te programy są dosłownie staje się pierwszym ocenił broadcast. Valery, wraz z grupą ludzi o podobnych poglądach w celu podniesienia ich istotne i pilne problemy.

„Moja rodzina” – najbardziej udany projekt autorem Kommisarova

W drugiej połowie lat 90-tych (1996) rozpoczyna się nowy etap w karierze popularnego prezentera telewizyjnego w czasie. Na ekranie pochodzi projekt „Moja rodzina”. Pierwsza edycja odbyła się 25 lipca na kanale ORT, a po chwili idzie na RTR. Studio przychodzi wszystkie rodzaje ludzi w życiu, którzy mają trudności i problemów we wzajemnym zrozumieniu się z rodziną i przyjaciółmi. W ciągu kilku tygodni, „Moja Rodzina” z Valery Komissarov stał się jednym z najbardziej popularnych talk show w Rosji i za granicą. Z wielką przyjemnością ogląda wszystkie kategorie obywateli, niezależnie od wieku i statusu społecznego. To zamyka projekt w sierpniu 2003 r. Prezenter telewizyjny nadal pojawiają się w programach telewizyjnych „Na zdrowie!”, „The Perfect Man”, „Marina Grove”. Jest także jednym z członków zespołu, który stworzył show „Windows”.

praca reżysera

W 1997 roku Valery Komissarov pracuje nad obrazem „deblu statek”. Główną rolę w filmie, kapitan policji, odegrała znaczącą polityk Władimir Volfovich Żyrinowskiego. Fabuła przedstawia się następująco: na statku, gdzie kręcono show występuje podwójne zabójstwo kobiety, bardzo podobnie jak Margaret Thatcher. Celem kapitana Zharov (Żyrinowskiego) – do ujawnienia przestępstwa.

Po raz kolejny show! "Dom-2" i "Mother-in-law"

Po sukcesie programu „Moja Rodzina” komisarze pojmuje organizować najdłuższy reality show. Wkrótce jest projekt „Dom-2” na kanale TNT. Ale działalność autora w tej dziedzinie spowodowały negatywną ocenę innych. Ci, którzy podziwiali pozycji Valeria jako twórca programu „My Family”, potępiła go za stworzenie prowokacyjne i kontrowersyjne pokazy.

W 2011 roku, na kanale „Pepper” przychodzi nowy reality show, „Mother-in-law”, który jest autorem idei Komisarzy. Uczestnicy projektu – to młode dziewczęta, chłopcy i ich matki. To ostatnie, działając jako przyszła mama, przygotowane dla dziewcząt, różnych zadań. Zgodnie z wynikami ich wydajności oni wybierają dla swoich synów potencjalnych żon. Program śledzi wszystkie momenty uczestników trzeba budować relacje z siebie. Ale projekt ten zyskał rozgłos.

Polityka w życiu Komissarov

Od 1999 roku, znany prezenter telewizyjny bierze czynny udział w życiu politycznym kraju. Został wybrany deputowany Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, 3., 4. i 5. zwołaniu partii „Jedna Rosja”. On jest jednym ze sponsorów poprawek do ustawy medialnej. W tym czasie służył jako przewodniczący Komisji Polityki Informacyjnej, jest członkiem komisji rządowej na rozwój telewizji i radiofonii. Na początku lat 2011 w Komisarzy doły uprawnień zastępcy.

rodzina

Valery ożenił się po raz drugi. spotkali się na programie „My Family” z obecną żoną. Para ma dwoje dzieci. Z pierwszego małżeństwa ma córkę, Valeria.

Valery Komissarov gdzie teraz?

Obecnie znany TV jest dyrektorem grupy „Plac Czerwony”, i nadal jest jednym z członków zespołu, który produkuje projekt „Dom-2”.