876 Shares 5152 views

Słynny aktor Konstantin Kostyshin

Od 1991 roku, na scenie nie pojawił się kiedyś słynny aktor – Konstanty Kostyshin. Jego biografia jest ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Dlatego też prawie nic nie wiadomo o Kostyshin. Constantine jest w pełni zaangażowana w pracę na scenie. Kino i teatr stały się integralną częścią jego życia. Do tej pory aktor w filmach i serialach telewizyjnych i łączy swoją pracę z teatru: „Nie wyobrażam sobie życia bez sceny. Dam z siebie wszystko dla widza. To jest mój ulubiony rzemiosła, a ja sobie z nimi do ostatniego „- K. Kostyshin.


Publiczność zna za rolę w serialu „Powrót Mukhtar”. Dzięki tym filmie lubili Konstantyna i doświadczenie z nim losy Innokentiya Sadovskogo, który na ekranie telewizora pojawi się aż do ósmego sezonu.

biografia

Kostyshin Konstantin Yakovlevich urodził się w 1965 roku, 15 października. Jego rodzice nic nie wiedzą, jak Konstantyn nie udzielać wywiadów na ten temat. Jako dziecko uczył się w szkole teatralnej im. A. Gajdar pod kierunkiem Nowosielskiego. Od najmłodszych lat chciał latać w samolocie wojskowym i chciał zapisać się do szkoły lotniczej. Jednak w 9 klasie byłem bardzo poważny uraz oka. Po skomplikowanych lekarzy chirurgii w jednym głosem oświadczył, że marzenie o zostaniu pilotem nie jest prawdą.

Po ukończeniu szkoły średniej, Konstantin Kostyshin jest sądzony w Państwowym Instytucie Kijowie Sztuki Teatralnej im. Karpenko-Kary. Ponieważ nie przechodzić po raz pierwszy, więc mam pracę w tokarce fabrycznych. Rok później zostaje spróbował ponownie, aby przejść do kolegium i podań. W 1989 roku kończy studia.

Wcielony do wojska po ukończeniu studiów. Po odbyciu dwóch lat, zwrotów i poświęca się do teatru.

aktor filmografia

Kostyshin Konstantin Yakovlevich pojawił się w telewizji w 1995 roku. Od tej chwili był często zapraszany do gry w filmie. Przez 20 lat zagrała w 60 filmach i serialach telewizyjnych. Największą popularność i miłość aktora widowni zarobione przyszedł po serii „Return of Mukhtar”, gdzie grał rolę Innokentiya Sadovskogo (forensic).

Krótka lista znanych filmów, który wystąpił aktor Kostyshin Konstantin
nazwa rola zwolniony
"Love Island" Facet z kawiarni 1995
„Pod dachami wielkim mieście” Andrew młody 2002
„Powrót Mukhtar” Sadowski Innocent 2005
„Kocham cię na śmierć” Ryabtsev Oleg 2007
"Brat Brother-2" Nikolai lekarz 2012

Aktor nie zatrzymać i nadal działać w filmach.

Praca w Teatrze Constantine

Po powrocie z wojska Konstantin Kostyshin dwóch latach pracy w studiu. A w 1991 roku zorganizował Akademicki Teatr Kijów State Dramatu i Komedii „na lewym brzegu Dniepru”, pod kierownictwem EM Mitnitskoy.

Bierze udział w niemal wszystkich sztukach i bardzo często dostaje główną rolę.

Najsłynniejsze role K.Kostyshina
pokaz autor rola rok
„Dziś jestem kobietą” A. SALYNSKY Wasia 1991
"Murlin Murlo" N. Kolyada Alexey 1991
„Caprice Księżniczka” S. Tsypin żołnierz 1993
„Och, moja droga Augustyna …” P. Enzikat świniopas 2001
„Romeo i Julia” William Shakespeare Peter 2005
"Tom Sawyer" ya Stelmach MEF Potter 2009

To nie jest cała lista jego ról. Razem Konstantin Kostyshin grał w 37 występach.

Prywatne życie aktora

Konstantin Kostyshin jego przyszła żona spotkali się na Białorusi na Festiwalu Teatralnego. Anna Tambow tak lubił wydajność Konstantyna, że sama zdecydowała się przyjść i poznać. Młody na pierwszy rzut oka zrozumiał, że nie mogą bez siebie żyć. wicher romans opracowane między nimi. Wkrótce Konstantyn i Anna pobrali się i zostali rodzicami po.

Do tej pory, aktorzy razem i wychować swoje jedyne dziecko.

Biografia żona Konstantyna

Żona Konstantyna – Anna Tambow – urodził się w 1983 roku, 30 lipca. Od dzieciństwa marzenie o zostaniu aktorką, a do realizacji tego snu weszła straż teatrze Charkowie University of Arts. Kotlyarevskii. Ukończyła studia i uporać się z aktorstwem.

W 2002 roku Anna pracowała jako aktorka regionalnej muzyki i Teatru Dramatycznego. I. pokera. A od 2008 roku współpracuje z „Teatrem na Podil”.

Znana jako Anna Tambov
nazwa rola rok
"Powrót Mukhtar-3" Liza 2006
„Prawo do nadziei” Christina 2008
"The Rape of Bogini" Anna 2010
„Córka generała w prawo” Svetlana 2013
„Zabijanie dwa razy” Anastasia 2013
„Dom z lilii” Natalia 2014

Gwiazda w filmie Anna zaczęła się w 2006 roku. W sumie aktorka 17 filmów, które sprawiają, że powszechnie znane.

Zamiast konkluzji …

Pierwsze lata pracy scenicznej dano Konstantyna z trudem. Prace nad nowymi tekstami było dość trudne. Jednak aktor postanowił podbić scenę i pracował na dzień-to-day. Jego wysiłki poszedł tylko na korzyść, aktor stał się łatwiejsze do przystosowania i przyzwyczaić się do nowych produkcji, skrypty i projektów. Lubił przychodzić do pracy każdą inicjatywę pomysł lub pokazać.

Do tej pory Konstantin nadal zachwycają publiczność swoich nowych ról zarówno na scenie iw filmie.