578 Shares 9688 views

Sercem bohatera zwycięskiej najpiękniejszego członka. "The Bachelor 2" – jasny sezon

Wiele osób lubią oglądać rozmaite reality show w telewizji, obserwować życie uczestników, aby śledzić wszystkie wydarzenia, doświadczenia z nimi, i tak dalej. D. Na rozsyłania TNT, który spadł w prawie wszystkich kobiet w tym kraju. „The Bachelor” nie pozostawia obojętnym praktycznie pusty. Samotna dziewczyna oglądania relacji na temat projektu, a wiele z nich będzie w miejscu uczestników show.


Długo oczekiwana premiera TNT

02 marca 2014 na kanale TNT premierze jednego z najbardziej popularnych programów – „The Bachelor 2”. Ogromna liczba widzów się doczekać tej chwili.

Według oficjalnych informacji, do udziału w show „The Bachelor”, osiągając ponad 25.000 kobiet, nie tylko z Rosji, ale także z innych części świata, takich jak Ukraina, Uzbekistan, USA, Tajlandii itd. D. należy stwierdzić, że wybór był bardzo surowe , Każdy kandydat mówi psycholog, po którym projekt były tylko 25 dziewcząt. Byliśmy szczęśliwi, że absolutnie wszystkich uczestników. "The Bachelor 2" strartoval, a wszyscy widzowie oglądają każde nowe wydanie show.

protagonista

Maxim Cherniavsky – człowiek, który stał się bohaterem serialu "The Bachelor 2". Uczestnicy projektu mieli zdobyć jego serce, a Maxim nadchodzi trudno wybrać jedną z 25 dziewcząt. Mężczyzna był wcześniej żonaty z słynnego piosenkarza drażnić Sedokovoy, ale Unia nie stała się dla nich szczęśliwy. Para zerwała jednak oni nie zostawili córkę Monica, który jest bohaterem serialu jest bardzo lubił. Maxim powiedział, że jest gotowy nie tylko na poważny związek, ale również do małżeństwa. Zmartwiony i doczekać się spotkania z bohaterem wszystkich uczestników. „The Bachelor 2” nie pozostawić nikogo obojętnym. Każda dziewczyna chce omówić małżeństwo z byłą żoną Maxim.

Alyona Pavlova

Podczas całego projektu przepojone głębokich uczuć głównego bohatera pokazuje praktycznie wszystkich uczestników. „The Bachelor 2” oglądałem prawie wszystkie kobiety w tym kraju, a wszyscy zastanawiali się kogo wybrać głównego bohatera. Uczestników było bardzo trudne doświadczenie oddzielenia od Maxim nawet po pierwszym dniu. Ale może sam Pavlovoy był najtrudniejszy wszystkim nad tym projektem.

Ostatnie dwa są kobiet, z których każdy jest nadzieja, że pierścień Maxim zużycie dokładnie w jej palcem. Jeden z uczestników show „The Bachelor 2” Alena Pavlova, bardzo martwi się o byciu na rzecz kogo wybiorą głównego bohatera. Bach prawie zawsze mówili o Alyona dobrze, ale pod koniec show-jasnowidz kobiety powiedział: „Pavlova – ogień, a Maxim – wody i ognia, więc będzie pasował bardzo łatwo. W celu uzyskania w przyszłości tych dwóch osób Cherniavsky są niezbędne do pokonania jednego z tych elementów, na które, oczywiście, wymaga wiele wysiłku. " Dziewczyna jest naprawdę bardzo skomplikowane, Alain dość emocjonalna dziewczyna.

Pierwsza dziewczyna, która miała iść na randkę w finale show „The Bachelor 2” – Alena Pavlova. Była bardzo szczęśliwa, że bohater serialu chciał zaprosić ją, aby ją przekazać. Zdecydowała się zaskoczyć Maxim pisząc historię o nich. Koniec był zadowolony: Cherniavsky wybrał Pavlova, a pozostali żyć z jej syna. Maxim wielokrotnie wyznał, że Alyona Pavlova nim wrażenie bardziej w pierwszym spotkaniu. Jednak rzeczywistość okazała się nie taka jak sny i marzą dziewczynki.

Maria Drigola

Podczas projektu wszyscy uczestnicy doświadczyli. „The Bachelor 2” nie pozostawia nikogo obojętnym. Wszystkie dziewczęta, którzy znaleźli się w finale, bardzo martwi się o ostatecznej decyzji Maxim. Uczestnik, który poszedł na randkę z głównego bohatera serialu, nie martwić się mniej. Mary Drigolu kochany przez wielu widzów i fanów serialu, bo wydawało się, że wszystko szczery i miły.

Wybór Maksima Chernyavskogo

Wszyscy widzowie się doczekać, kogo wybrać bohatera serialu „The Bachelor” (sezon 2). Uczestnicy projektu jak to co najmniej i bardzo zaniepokojony. Za wybór finalistów Maxim był jednym z najważniejszych w ich życiu. Z tej okazji, doświadczyłem wszystkich widzów i kibiców, ale przede wszystkim uczestnikom. „The Bachelor 2” zapamiętać wszystkie dziewczyny, a wiele wciąż pamiętają Maxim.

Ostatnią kwestią było najbardziej ekscytujące nie tylko dla widzów i uczestników show, ale także dla kawalerem. Maksyma mówi, że chciałby, aby ten wybór poprawnie, ponieważ decyzja ta musi być jedna na całe życie.

Obaj finaliści nosili białe suknie ślubne, ale jeden z nich był nie dostać pierścionek z kawalera. Alyona Pavlova pierwszy dowiedział się o wyborze Maxim, a on nie był na jego korzyść. Bach wybrał Masza. Maxim przyznał, że czuł poczucie światła Alyona i wydawało mu się, że nie może żyć bez niej. Wkrótce jednak zrozumiał, że kocha inną dziewczynę.

zwycięzca

Zwycięzca show „The Bachelor” (sezon 2) Mary Drigola było, jak mówią, w siódmym niebie, bo Maxim wyznał swoją miłość do niej i powiedział, że chce spędzić całe swoje życie. Po dotknięciu tych słowach mężczyzna ma na sobie pierścień na palcu Maria.

Z nieoficjalnych źródeł okazało się, że jest kawalerem Sezon 2 jest ustawiony na poważny związek z Maszy i chce, żeby została jego żoną. Jednak internetowych krążą plotki, że para zerwała. Więcej zima Maxim i Maria mieli wspólnego, że wszystko jest dobre, a oni nie zwracają uwagi na pogłoski i plotki. Jednak trochę później okazało fanów w sieci społecznej pocztowych dziewcząt, które dały powód, by wątpić, że są nadal razem. Obecnie nie ma oficjalnych informacji o tym, czy Max i Maria razem nie, ale jest nadzieja, że miłość ta para nadal mieszka.

Nikt nie wie, w jaki sposób dziewczęta i bohater żarliwie i szczerze ze sobą powiązane. Wielu widzów i fanów podejrzewam dziewczynom, że pochodzą one wyłącznie dla chwały show „The Bachelor” (sezon 2). Uczestnicy przejść przez wiele prób i przeszkód, aby zdobyć serce człowieka wolnego. Pokaz dziewczynka i bohater przeżywa gama uczuć i emocji, nadzorowana przez widza. „The Bachelor” – projekt, który rodzi się prawdziwa miłość i szczere uczucia.