228 Shares 5456 views

Jak obliczyć optymalną wysokość wanny z podłogi?

Czasem naprawy łazienkę, staraj się nie wypuścić z rąk zakresu pomiarowego. Precyzyjne pomiary pozwalają najskuteczniej zlokalizować hydrauliką i zarys przyszłej lokalizacji niezbędnych szafek i półek. Ponadto, będziesz wiedzieć, jakie dane się kierować w doborze mebli i sprzętu, aby nie wydawać pieniędzy na nic.

Na przykład, mimo że średnia wysokość kąpieli od podłogi wynosi 60 centymetrów, na rynku można znaleźć model 150 cm na 70 cm lub 180 przez 80. Dlatego przed zakupem trzeba więcej czasu, aby pojąć to wszystko dobrze.

Tak z powodu, że jest zamieszanie w rozmiarze? Przyczyna leży w niewielkich odchyleń, które są do zaakceptowania. Producenci, uwalniając niektóre projekty mogą nieznacznie różnić się od surowych wymagań. Ponadto istnieją specjalne modele, które koncentrują się na starszych, niepełnosprawnych. Opcje dla dzieci są na ogół poniżej zwykłych 60 centymetrów.

W jaki sposób ustalić, co wysokość kąpiel z podłogi, będzie wygodne? Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie o to, czy masz rodzinę starszych, małych dzieci. Może ty sam (lub ktoś blisko Ciebie) jest taka sama wysokość? Teraz wyobraź sobie, ale co to będzie codziennie wspinać się do nich nadają się do budowy. Który jest podstawą ogólnych rozważań komfortu i wybiera optymalną wysokość podłogi kąpieli. Inne czynniki, takie jak łazienki skalę, nie odgrywają dużą rolę.

Tak więc, taśma środka do pomiaru jasności, dokładnie zrozumieć znaczenie określone na opakowaniu (w instrukcji) wymiarów danego produktu. Co więcej zwracamy uwagę? Przy zakupie modne zaokrąglone modele na ozdobnych nogach zapytać doradcę, i bierze pod uwagę, czy w ogólnych stóp Rozmiar produktu. Importowane próbki dokumentów towarzyszących czasami wyświetlane wysokość wanny z podłogi bez nóg. W takich przypadkach, trzeba dokonać pewnych korekt w swoich obliczeniach.

W pewnym sensie, ważnych materiałów i produktów instalacyjnych. W ten sposób, światło konstrukcje stalowe są zwykle wyposażone w nóżki o regulowanej wysokości. Ale ciężkie modele żeliwne są umieszczone na nośniku sztywno przymocowanej do obudowy. Tylko waga tych produktów nie pozwala wykorzystać mechanizmy śrubowe transformacji. Próbki akrylowe konstrukcja jest podobna do stali „braci”.

Jak to może być, jeśli nie spełniają przekazany produkt? Wysokość kąpieli z podłogą może być regulowany. W takich przypadkach trzeba albo dostać model ze specjalnym śrubowych nogach wsporników, że zaostrzenie procesu do pożądanego poziomu. Albo zostajemy z drugiej opcji. To jest bardziej skomplikowane. Musimy podnieść podłogę, a to jest kosztowne ćwiczenia. W każdym razie wszystkie te manipulacje są przemyślane wcześniej, przed dokonaniem ostatecznej dekoracji.

I nie pozwolić początkujący Częstym błędem nie mylić dwa różne wskaźniki: wysokość od podłogi kąpieli – to nie jest to samo, co jego głębokości. Pierwszym z nich jest mierzona przez pomiar płaszczyzny produktu z zewnątrz. punkt startu znajduje się na poziomie gruntu, a końcowa – krawędź obręczy. Głębokość jest mierzona w środku, z boczną krawędzią wanny i na jej spodzie.