681 Shares 2844 views

Czekaliśmy na tym 25 lat: wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie uznanego serialu telewizyjnego „Twin Peaks”

Wszyscy fani serialu „Twin Peaks” w końcu czekał swój triumfalny powrót na ekranach telewizyjnych. Minęło ponad 25 lat od premiery (w Ameryce koncert został pokazany w 1990 roku w Rosji doszło jednak dopiero w 1993 roku) i Laura Palmer, jak obiecał, został ponownie Agenta Coopera.


Czy wiesz, że nowy sezon uznanego mistycznego serii stworzonej przez Davida Lyncha i Mike Frost na stronie IMDb ma imponującą Ranking – 9 punktów? Jeden jedyny raz to jest intrygujące. Cóż, jeśli nie oglądałem kontynuację „Twin Peaks”, to zrobi. I powiemy wam kilka interesujących faktów na temat trzeciego sezonu.

David Lynch wyreżyserował wszystkie 18 odcinków

Od 1977 roku zaangażowany w działalność reżysera nadrzędnego i jego historie zawsze okazują się imponujące, sprawia, że zastanawiam.

Gdy wycieczka naciśnij zima Television Critics Association 2017 Lynch zapytał, co fani powinni oczekiwać od nowego sezonu, jego odpowiedź była dość niejasne: „To będzie dokładnie ten sam film, podobnie jak każdy inny. Muszę przyznać, że było to ekscytująca podróż do surrealistycznego świata emocji i uczuć, które zrobiliśmy z całej załogi. A ludzie czekają na premierę, aby zobaczyć, co mamy. Mam nadzieję, że im się podoba, co widzieli. "

Dobrze, jeśli ponownie włączyć szacunków nowego sezonu na IMDb, możemy mieć pewność, że Lynch i jego zespół na całość.

W oryginalnym scenariuszu do sezonu było 400 stron

Lynch pracował nad scenariuszem i wyciąć.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly Kayl Maklahlen, zagrała w serialu mówi się o scenariuszu, co następuje: „Zajęło mi sześć godzin i kilka filiżanek kawy, aby ją przeczytać. A kiedy okazało ostatnią stronę, zdałem sobie sprawę, że to byłoby niesamowite! "

Nowy sezon został nakręcony w tym samym miejscu, gdzie dwa poprzednie

Filmowanie odbyło się ponownie w stanie Waszyngton, a nowy sezon zabierze nas z powrotem do tych samych przydrożnych kawiarni serwujących „cholernie dobrą kawę” i ulubione ciasto Dale Cooper.

David Lynch mówił o swoich emocji na powrót do tego miejsca: „Kiedy nie były w niektórych małym miasteczku 25 lat, wiesz, że jest bardzo wiele pozostaje taka sama. Ale dużo i to zmienić. "

David Duchovny wraca do wizerunku Denise Bryson

Długo przed premierą, wiadomo było, że wielu aktorów powróci do kontynuacji opowieści o Twin Peaks. Tak, Mädchen Amick i Peggy Lipton ponownie otworzyć swoją kawiarnię dla turystów, Kimmy Robertson, Harry Goaz i Maykl Hors zajmie swoje miejsce na komisariacie miasteczka Twin Peaks i David Duchovny ponownie reinkarnacji jako agenta zarządzania na narkotyki, transgender Denise Bryson.

Są to nowe postacie

W kwietniu tego roku wiedzieliśmy, jakie znaki pojawią się w nowych „Twin Peaks”. Istnieje ponad 200. Jest rzeczą naturalną, że wiele znaków wprowadzono po raz pierwszy w historii, a jednocześnie wśród tych bohaterów, grany przez bardzo znanych aktorów. Lista gwiazd zaangażowanych w strzelaniu Maykl Sera, Amanda Seyfried, Eddie Vedder, James Belushi, Laura Dern i wielu innych.

Jest to ostatni sezon „Twin Peaks”

W wywiadzie, Lynch przyznał, że już nie ma żadnych planów na kontynuację tej historii. Ponadto, kapitan ogłosił niedawno, że chciałby zakończyć karierę.

Prequel 1992 i nie będą ignorowane

W 1992 roku pojawił się film „Twin Peaks. Ogniu krocz” Znany reżyser nie przechodzą do ich uwagę i, kiedy pracował nad kontynuacją tej historii. „Prequel opowiada o ostatnich dniach życia Lory Palmer. Oczywiście, jest to bardzo ważna część historii „- powiedział.

Nowy sezon będzie wyjaśnić kilka kontrowersyjnych punktów

David Nevins, prezes stacji telewizyjnej Showtime, w porównaniu z jednym z wywiadów „Twin Peaks” z osobnym wszechświatem. „Co się stało z Agenta Coopera w Sali Czerwonej? Jak to wszystko działa? Czy bohater wydostać się z nim i jak to wpłynie na czas, który spędził tam? „- te pytania CEO, w jego przekonaniu, zadawali wiele razy. A teraz on, a wraz z nim, a wszyscy widzowie uzyskać odpowiedzi.