459 Shares 9311 views

Działka, filmowcy, zaprosił aktorów. „Obcy Gniazdo” – opowieść o Romeo i Julii w nowy sposób

W serii „Obcy Gniazdo” – film o telenoweli, wydany „świata rosyjskiego Studios” na żądanie „Rossija 1” kanału telewizyjnego. Film można uznać za kategorię „saga rodziny”, ponieważ podczas serii 60 pokazuje życie kilku pokoleń dwóch rodzin. Dlaczego dwóch zwaśnionych klanów – Peregudova i Makridin? I jaki będzie wynik konfrontacji?


Film twórcy i krótkie story

Premiera filmu „Alien gniazdem” odbyła się 06 lipca 2014, seria pokazano rozciągnięty na kilka miesięcy. W fotelu reżysera po raz odwiedzić Denis Carro ( "Northern Sfinks"), Alexander Lamakin ( "I – Bodyguard") podczas kręcenia 60 odcinków, Roman Nesterenko ( "Oddychaj ze mną") i Aleksandr Stroev ( "Bogaci i ulubionym").

Działka pracował na całej armii pisarzy: Anastasiya Chehovskaya ( "Ex"), Marina Koshkin ( "Yaroslav tysięcy lat temu."), Nikolai Anashkin ( "metoda Freuda 2") i kilku specjalistów. Na wykonanie głównych ról zostali zaproszeni jako popularnych artystów i mniej znanych aktorów.

„Obcy Gniazdo” – to historia dwóch rodzin waśni. Konfrontacja Peregudova i Makridin rozpoczął prawie sto lat temu – w 1916 roku I rozwiązać ten konflikt tylko dziś za niewiarygodnych wysiłków.

Podmioty zaangażowane. „Obcy Gniazdo”: rola wykonawców Włas

Miłość historia szlachcianki oraz oczyszczenie Włas Peregudova Nadziei rozpoczął jeszcze przed Rewolucją Październikową. Peregudova zaangażowany do ziemianina Eugene, ale w tym momencie na horyzoncie pojawia się okazały i silne Włas.

Choć młody człowiek jest zajęty, w stajni, w rzeczywistości, ma również zrobić ze szlachtą: problemem jest to, że Włas – krew. Młodzi ludzie się zakochują i chcą być razem, mimo wszelkich przeszkód. Jednak, jak zawsze, machinacje wrogów zniszczyć ich związek. Peregudova i Makridin rozstał się wrogów, a ta wojna między ich rodzinami zatrzymał się do dnia dzisiejszego.

Jak los Włas wyświetlane przez kilka dekad, jego rola jest wykonywana przez różne podmioty. „Obcy Gniazdo”, lub raczej jego historia zaczyna się na początku XX wieku. W tym okresie, Man Yan Ilves odgrywa Petersburg aktora. Nieco później w grze włączony Boris Nevzorov, który pojawia się na ekranie przed publiczność wzrosła Makridin.

Apolinary Muraveva jako Nadi

Na zdjęciu były zaangażowane głównie mało znanych młodych aktorów. „Obcy Gniazdo”, na przykład, zawarte w filmografii Apollinaria Muravyova, który wcielił się w rolę młodego Nadziei Peregudova.

Apolinary urodził się w 1989 roku w Moskwie. Dziewczyna z rzadką nazwy we wczesnym dzieciństwie wiedziała, że musi ona być niezwykłym zawodem. W końcu zdecydowała się zostać aktorką i naukę w szkole po szkole Shchukin. Po ukończeniu studiów podjęła stałą trupy Teatru Małego.

Muravyov zaczęli zachowywać się w filmach w 2011 roku, otrzymał niewielką rolę w serialu „Apple Orchard”. W 2013 roku ukazał się w ukraińskim filmie „bilet dla dwóch osób”, a nieco później wpadł w „STS” projektu telewizyjnego o nazwie „kuchnia” – Pauline powierzono rolę kelnerki. Artystka pojawiła się także w filmach „Zapach dzikiej róży” i „Instytut Szlachetnych Dziewic”.

Victoria Agalakova jako Lisa

W serii „Obcy Nest” był dobrą kontynuacją kariery Viktorii Agalakovoy, który grał w filmie Lisa Makridin. W historii dziewczynka, jak młoda Julia zakochuje się w Nikita, który odnosi się do wrogiej rasy. Po przejściu przez wszystkie przeszkody, które młodzi ludzie znajdują siłę, by trzymać się razem.

Wiktoria urodziła się w 1996 roku w Petersburgu. Już od 11 lat, po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie „pułapka na myszy prawa”. Potem były filmy „Detektyw”, „Dom przy wielkiej rzeki” i „oddychają ze mną.” W 2016 roku aktorka otrzymała główną rolę w ukraińskim filmie „Ask jesienią.”

Nikita Juran jako kochanka Lisa

Peregudova rola Nikita, którzy rozpaczliwie walczą o swoje szczęście, poszedł do Graduate School Schepkinskogo Nikita Yuranova. Facet w filmach od 2013 roku. Jego kariera rozpoczęła się od filmu „Code of Honor”, „Zbyt pięknej żony” i „Star”.

Jako młody człowiek grając w teatralnej Nikitsky Gate. Jego repertuar obejmuje występy „Błogosławię Cię, uczonego”, „Tramwaj«Pragnienie»«i»Seylemskie czarownicę”.

W 2016 roku odbędzie się premiera tylko dwa ekran z aktorem: Detective „capture” i inne „okoliczności rodzinne”.

Inne role wykonawców

Aktor Giennadij Smirnov grał w serialu „Alien Nest” Victor Markidina – son Włas. Aktor jest absolwentem SPbGATI i grał w wielu znanych filmach: „Lost the Sun”, „Deadly Siła” i „Sea Devils”. W 2016 Giennadij Smirnow otrzymał drugoplanową rolę w filmie Vladimir Shevelkova „Nieważne Francuzów”.

Świeci w projekcie przez gwiazdy takie jak Igor Livanov i Tatyana Kolganova. Widzowie Kolganov pamiętam dobrze na długo działa serialu „Black Crow”. I Igor Livanov wystąpił w trafień, „Trzynasty zniszczyć”, „Na rogu koło patriarchy” i „Hrabina de Monsoreau.”

Anna Astrakhantseva wystąpił w roli Poliny Makridinoy. Aktorka można dostrzec także w projektach, „żona”, „Girlfriend upadku” i „Otchłań”. Andrew Feskov wykonany obraz na ekranie Albert Makridin. A młody człowiek niedawno ponownie otrzymał jedną z głównych ról w telewizji: grał operacyjny Ovechkin w serii z Mary Shukshina „Jest inny.”

Dodatkowo, w serii "Obcy Nest" można zobaczyć Helen Vozhakinu ( "Postępowanie przed strachem"), Jegor Budkevich ( "Szczęście Pasha"), Michael Batueva ( "ugotowania"), Dmitry Żukowa ( "Przeszłość może czekać"), nasiona Serzin ( „Jak sprawić, żeby kobieta”), Natalia w King ( „opłata na liczniku”) i wielu innych młodych aktorów.