725 Shares 9457 views

Telewizora „Man in Me”, którego aktorzy doskonale poradził sobie ze swoimi rolami, spełnił oczekiwania założycieli

„Człowiek we mnie” – jest to rosyjski serial składający się z 63 odcinków. Pierwsza seria została opublikowana w 2011 roku. Główny reżyser filmu był Aleksey Kiryuschenko Dmitry Petrun i Sergey Korotaev którzy współpracują z firmą „Amedia”. Dzięki gwiezdnej skład serii był ogromnie popularny i pomógł kilka kanałów w celu poprawy ich ocen. Jak film produkcji krajowej, to było transmitowane zarówno na ukraińskim i rosyjskim na kanałach telewizyjnych.

Pomimo faktu, że dość krótki czas w powietrzu był serial „Człowiek we mnie” aktorzy stają się coraz bardziej rozpoznawalny i popularny. Film można przypisać do gatunku melodramatu i komedii, jak w życiu głównych bohaterów ma miejsce stały zabawne historie, które są powiązane z doświadczeń miłosnych.

Fabuła serialu

Seria opowiada o małżeństwo – Alexandra i Leo Polyanskih – którzy są pracownikami tej samej firmy. Początkowo dziewczyna pracuje w dziale sprzedaży, a ostatecznie przenosi się do stanowiska szefa działu planowania strategicznego. Mąż Aleksandry Leo pracuje jako szef działu personalnego. Alexander dowiaduje się, że jej mąż miał romans ze swoim pracownikiem Margarita – szefa sprzedaży. Następny epizod, „Człowiek we mnie” opowiada o tej miłości trójkąta.

Rodzina Aleksandry nie posiada wsparcia dla dziewczynki i jej nowe życie przynosi zaawansowanych testów. Dziewczyna też nie wiedział o wszystkich zdarzeniach i problemach dziewcząt, więc nie może być żadnej pomocy i dać prawo porady. Było to w chwili rozpaczy jest jej drugie „ja” w życiu bohatera, który jest niejaki Aleksander. Ze względu na fakt, że w serii „człowiek we mnie” aktorzy są wybrane dość harmonijnie i prawidłowo widzowie czasami myślę, że fabuła filmu jest wzięte z życia. Wewnętrzny głos Alexandra ma zupełnie odwrotny charakter, bo jest bardzo śmiały, przyszłościowy i zdecydowany. Ale z czasem, ona zajmuje jej „ja” i uczy się żyć w harmonii z nią.

Aktorzy w rolach głównych

Dla każdego filmu, a seria jest bardzo ważny i uzupełniający część głównych aktorów. Wszyscy twórcy chcą wykorzystywać w swoich filmach najbardziej popularnych i rozpoznawalnych artystów, kierując się na tej samej zasadzie i dyrektorów, który stworzył serial telewizyjny „człowiek we mnie.” Aktorzy i role Zostały one dobrane z największą starannością i odpowiedzialnością. Każdy z artystów miał już wielki sukces i popytu. Wśród wykonawców zasługują na szczególną role Uwaga:

  • Anna Zdor, który zagrał głównego bohatera Aleksandru Polyanskuyu – żona Lva Polyanskogo i ukochany Sergei Belyaev.
  • Oskar Kuchera, który stał Alexander – drugie „ja” bohatera.
  • Alexey Noskov, który grał LVA Polyanskogo – męża i kochanka Alexandra Marguerite Veshnyakov.
  • Aleksiej Barabasz, który grał Sergei Belyaev. Ostatecznie stał się ukochaną Alexandra.
  • Anna Nevskaya, który grał rolę Margarity Veshnyakovoy – męża kochanka Alexandra Leo.

przypadkowe muzyka

muzyka harmonijny i wysokiej jakości jest niezbędny – podkreśla ona ważne akcenty i wysyła emocje bohaterów. W serii „człowiek we mnie” aktorów gra akompaniament artystów takich jak Dina Migdal, Evgeniy Arsentev Roman Styks i Igora Smirnowa. Każda z kompozycji poprawnie uzupełnia historię i dodaje intrygi.

ciekawostki

Na głównej serii Lovers – Anny Zdor i Alekseya Barabasha – seria stała się proroczy, bo po filmowanie parę pobrali i nabyte córkę Barbarę. Jednakże, zerwali po jakimś czasie, bo Alexis ma nowego kochanka. Można również zauważyć, że w grze serialu „Człowiek we mnie” aktorzy często występował w innych filmach.