721 Shares 9289 views

Pokemon. Ewolucja Pokemon: Poziomy

Widz telewizyjny można łatwo odróżnić przeciętny projekt tego arcydzieła. To „Pokemon” w swoim czasie nie tylko wspiął się na szczyt popularności, tak – te potwory kieszonkowe, który trenował osobę charyzmatyczną i ciekawe, zasługują na najwyższe stanowiska. Niestety, dzisiaj najbardziej zapamiętany tylko Pikachu i został uderzony przez piorun. Wszystko inne jest zapomniany, a ponieważ nie było tak wiele ciekawych rzeczy! Uzyskać co najmniej ewolucję – proces, który trwał prawie wszystkie pokemony. Ewolucja Pokemon nie był przypadkowy – jest zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach, a dziś, gdy lewy ma prawie dziesięć pokoleń tych stworzeń, w sieci można znaleźć szczegółowe schemat w jaki sposób i do kogo on staje się bohaterem. W tym artykule dowiesz się wszystkie podstawy ewolucji Pokemonów, ich klasyfikacji, a także niektóre z najbardziej popularnych tras w ewolucyjnej historii.


Co to jest ewolucja w Pokemon?

Nie ma chyba człowieka, który nigdy nie słyszał nawet, kim jest „Pokemon”. Ewolucja Pokemon – jest to nieco inna kwestia, a tu liczba wiedzę znacznie zmniejszone. Ale rzeczywistość jest całkiem prosta. Ewolucja jest przekształcenie jednej postaci w inną pokemon, który ma wiele możliwości i funkcji. Wiele osób uważa, że ewolucja jest obowiązkowym procesem. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Jako trener i pokemon może podjąć decyzję, że najlepszym Pokemon w takiej czy innej formie. I na tej podstawie ustalić ewolucji lub z niego zrezygnować. Tak więc istnieje wiele możliwych pokemons. Ewolucja Pokemon – jest to proces, który ma swoje wady i zalety, proces ten może też korzystać ci lub szkody.

Plusy i minusy ewolucji

Nie możemy powiedzieć, że ewolucja – to, co jest potrzebne absolutnie wszystko Pokemon. Ewolucja Pokemon może prowadzić zarówno do pozytywnych, jak i negatywnych konsekwencji. Więc teraz warto zastanowić się główne zalety i wady procesu. Jeśli mówimy o korzyściach, są tam całkiem sporo. Naturalnie, pierwszy z nich, aby zapewnić nowe możliwości – w ewolucji Pokemon albo już uczy się nowych ataków, czy jest w stanie nauczyć się je później. Jednak istnieją pewne wady, które mogą odpychać żadnego trenera na proces ewolucji. Zmiana wyglądu nie zawsze prowadzi do negatywnych konsekwencji – pokemon wygląd może być bardzo miły. Ale nie wyklucza, że pojawienie się Pokémon pogorszy się nie do poznania. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że zepsuć postaci – wszystkie podstawowe formy Pokemon są nieco podobne do małych dzieci, a ewolucja może zmienić swój charakter, aby uczynić je bardziej zły i agresywny. W związku z tym zawsze należy śledzić, co okazuje swoje pokemony. Jednak to zależy od platformy – na przykład w ewolucji Pokémon Pixelmon przebiega znacznie sprawniej.

Ogrom ewolucji

W Pixelmon ewolucja Pokemon pokryte bardzo mało, więc najlepiej do wyjaśnienia bardziej szczegółowe informacje, jak to może być interesujące dla wielu. Na przykład, należy wiedzieć, że istnieje kilka z jego oddziałów. Najczęstszym z nich oznacza, że Pokémon są trzy etapy życia, co oznacza, że może rozwijać się dwa razy. Są też takie, które mogą rozwijać się tylko raz – i, oczywiście, kieszonkowych potworów, które zawsze pozostają takie same, jak nigdy nie ewoluował – mają całkowicie brakuje tej okazji. Ale trzeba też mówić o specjalnej Pokémon, którego ewolucja jest bardzo różni się od innych. Doskonałym przykładem jest pokemon Ivi, co jest w porządku, a w jego początkowej formie, ale staje się znacznie silniejszy, gdy ewoluuje. Ale można włączyć bezpośrednio do jednego z pokemon osiem opcji. Photo-ewolucja wyraźnie pprodemonstriruet, jakiego rodzaju charakter zajmie.

Najbardziej popularne ewolucja wyzwalacze

Jak wszyscy wiemy dobrze, Pokemon nie ewoluują tak po prostu. Naturalnie, nie zajmuje się, jak doświadczył tego procesu w „Pikselmon” Pokemon. Ewolucja tutaj – tylko parametrem matematycznym. I może rozpocząć się w tym samym momencie, gdy Pokemon zyskuje wystarczająco dużo doświadczenia. Jednak w większości przypadków nie jest to przypadek. Istnieje wiele wyzwalaczy, który można uruchomić ewolucję, a jednym z najbardziej popularnych wśród nich jest doświadczenie. Oczywiście, nie tak jak w „Pikselmone” lub innych gier komputerowych, ale coś doświadczył. Niektóre Pokemon może ewoluować, gdy doświadcza się szczęściem innych – kiedy czeka się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Warto również zauważyć, że wiele Pokemon ewoluuje tylko w określonych porach dnia. Jednak w „Pokemon” ewolucji gatunków potworów kieszeni nie są ograniczone.

Inne rodzaje i przyczyny ewolucji

Nie są również najbardziej popularne metody, które używają Pokémonów ewoluować. Na przykład, trener może znaleźć specjalny przedmiot, który prowokuje ewolucyjny proces danej Pokémon. Z grubsza ten sam kamień ewolucyjny działa, ale w tym przypadku nie trzeba się martwić o to, czy obiekt jest zgodny z rodzajem Pokémon, jak ten kamień jest odpowiedni dla każdego. Aha, i nie zapomnij, że Pokemon może ewoluować, gdy sam lub z pomocą trenera nauczyć się nowego terminu. Potem dostaje nową formę, jak również nowe możliwości. Jak wiecie, poziom ewolucji Pokemon nie jest tak zróżnicowana, ale fani niedoświadczonych zapomnieć o jeszcze innej formie.

Mega-forma

Trzeba też mówić o formie, która nie znajduje się we wszystkich wydaniach, ale jest z wielkim zainteresowaniem. Pokemon mega ewolucji – jest ich dalsze przetwarzanie. Co więcej, nawet gdy maksymalna możliwa forma. Ewolucja ta jest bardzo trudne do osiągnięcia, ponieważ oba muszą być spełnione warunki tylu. Twoje Pokemon powinien walczyć, powinien on posiadać, aby zmaksymalizować swój kształt, trzeba mieć specjalny mega-kamień, powinna ona odpowiadać Pokémon, że walczy, i tak dalej. W ogóle, mega-ewolucja – to jeden z najbardziej interesujących i rzadkich procesów. Mega-forma powszechne jeszcze nie wszędzie, ale z czasem może się to zmienić. Po tym wszystkim, mega-ewolucja Pokémon uczynić je silniejszy, zwiększyć wydajność i dodawać nowe funkcje.

Podstawowe ewolucja Pokemon

Jak dobrze wiecie, wykaz ewolucji Pokemon dzisiaj jest ogromny, ponieważ same istoty, istnieje już około tysiąca. W związku z tym jest możliwe, aby uzyskać mylone przez wszystkich informacji łatwo, więc warto trochę struktura. Na przykład, można osobno wyróżnić trzy główne pokemon, które dają początkujących trenerów – Charmander i Squirtle, Bulbasavra. Ogień salamandra Charmander przekształcony smoka Chermilliona, a następnie w pełni smoka Charizard. Squirtle po prostu zwiększa rozmiary, staje się coraz bardziej poważny – Vartortlom, a potem ogromny Blastoyzom. Dobrze, jeśli chodzi Bulbasavra, że przekształca się najpierw Ivizavra, a następnie w Venuzavra. Więc można wyraźnie zobaczyć, że najbardziej popularne wśród form są potrójne – są najczęściej w grach, aw kreskówek, komiksów i innych źródeł.

Przykłady ewolucji jednostkowej

Ponieważ podstawową Pokémon były trzypoziomowy, czyli każdy może rozwijać się dwukrotnie, osiągając na koniec trzeciego poziomu, należy przytoczyć kilka przykładów tych znaków, które mają tylko dwa formularze. Najbardziej znanym przykładem tego jest oczywiście grupą Pikachu i większej kształt RAICHEV. Nie zapominaj także o Spirou i Viro, Sendskryu i Sendslesha i tak dalej. Jak dobrze wiecie, istnieje wiele ich kombinacje, a niektóre z nich mogą również być realizowane jako trener może dobrze trenować i początkowy kształt Pokémon jeśli ma talent i umiejętności.

szczególne przypadki

Oczywiście, nie należy zapominać o Pokémon, które są unikalne, a następnie nie są podobne do innych rozwoju. Na przykład, o Ivey zostało powiedziane wcześniej – to Pokemon może ewoluować do jednej z ośmiu dostępnych opcji, z których każdy jest mocny na swój własny sposób. Można również zwrócić uwagę na interesujących zwierząt Nidoran, które, w zależności od podłogi są różne ewolucja. Dziewczyny przejść przez etap Nidoriny stać Nidokvinoy i chłopcy przekształcony Nidorino, a on stał Nidokvinom. Oczywiście, istnieją inne oryginalne kombinacje, tworząc piękne widoki Pokemon. Dlatego też, jeśli lubią tego tematu, należy zebrać jak najwięcej Pokemon razem, wygrywając turniej, że każdy marzy. Od samego dzieciństwa wszystko to założyliśmy w telewizji, więc teraz z rozwojem nowoczesnych technologii staje się coraz bardziej dostępne.