368 Shares 2664 views

Alexander Gurevich: biografia i życie osobiste (zdjęcia)

Ostatnio – 25 maja 2014 – inteligentny dobroduszny, brodaty mężczyzna powiedział 50-lecia. Do tej pory, aby podsumować wyniki pewnego życia. Że zrobił to, co zostało osiągnięte, co śni Alexander Gurevich?

dzieciństwo

Nasz bohater – rodem Moskal. Urodził się w czasach „odwilży”. Rodzice są oferowane standard dla jego syna, który przyszedł z wykształconej rodziny żydowskiej programu: sport, muzyka, języki. Pierwsze lekcje odbyły się w domu. Jednak przyszłe notatki producentów ukryte pod łóżkiem, a on ukrywał się przed nauczycielem w toalecie. Dlatego dalsze szkolenie odbyło się w Szkole Muzycznej. Alexander opanowali pianinie przez 7 lat. Podobnie jak większość dzieci, na początku nie lubił muzykę całkowicie, a potem nawet weszła na klarnecie, gra, w której dwa lata studiował. Później Alexander Gurevich czasy „bicie” różne instrumenty muzyczne: Grupę stoczni kalibru szkole, KVN w domu dla duszy. Studiował także w prestiżowej szkole specjalnej z angielskim uprzedzeń i zaangażowany w pływaniu. Chłopiec bardzo lubił zwierzęta i chciał zostać biologiem.

młodzież

Jednak pod koniec szkoły chłopiec idzie do IISS – Inżynieria Capital Instytut budowlane (obecnie – Uniwersytet). W tej edukacji uniwersyteckiej Moskwie otrzymaliśmy nie tylko tysiące wykwalifikowanych konstruktorów i architektów, ale także znane w całym kraju kilkanaście osób. Jego ukończył reżyser Aleksander Mitta, satyrycy i Andrew Knyshev Arkadij Hayt, prezenter telewizyjny Leonid Jakubowicz. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w myszy w różnych okresach uczestniczyli także Władimir Wysocki, Igor , staje się jasne, że inna instytucja demokratyczna i twórczej atmosferze Kostolevsky i Giennadij Khazanov. Alexander Gurewicz otrzymał wykształcenie w budownictwie, specjalność prawie nie działał, ale w domu jest jeszcze zbudowany – rok tymczasowe baraki dla strefy podmiejskiej.

KVN

W ciągu 80 lat grał rolę myszy KVN nieoficjalnej stolicy. Przyszły absolwent budowniczy Gurevich wydany ściany gazety, występy głosowe uniwersytecką drużynę KVN, uczestniczyli w pierwszej edycji odrodzonego gier w sezonie 1986-1987, został pokazany w telewizji. W skrócie, studenckie lata pokazały, że Mummery, pokazać kreatywność są bardziej przyciąga do naszego bohatera, niż wielkich projektów budowlanych. W 1989 wszedł do sanktuarium, szkolenie Teatr – GITIS – na gałęzi różnych kierunkach.

Reklama – to proste!

Młodzież Aleksandra Vitalevicha Gurevicha odbyła się w ekscytującą regulacji czasu. We wczesnych latach 90-tych kilku przyjaciół KVNschikov rozpocząć wydawanie pierwszych reklam. W ciepłym firmy, który stał u początków przyszłości gospodarstwa „Video International”, nie było także Alexander Gurevich. Wymyślili reklama, która jest obecnie badana jako model – firma „rzadko” Walce sprzęt komputerowy ( „Czy nie jest łatwe, ale bardzo proste”), piramida finansowa „Telemarket System” i wiele innych. Gurewicz był naczelnym dyrektorem, uczestniczył w tworzeniu kreatywnych idei i haseł, ale także osobiście wyraził niektóre z jego dzieł, jak to ma niezwykły ton głosu. W 1994 roku, miał szczęście, aby wziąć udział w słynnym festiwalu reklamy „Cannes Lions”. Dwa razy w swoich filmach reżyser otrzymał statuetkę Rami – nagroda międzynarodowej imprezy Kino w Worldfest Houston. Do 2010 Gurewicz był jednym z właścicieli firmy „Video międzynarodowego”. Następnie właściciele gospodarstwa, które obecnie zatrudnia około 2000 osób, zostały zastąpione.

telewizja

Firma „Video Międzynarodowa” powstał w 1987 roku jako reklamę. Po pięciu latach została ona robi i TV. Ta część projektu była kierowana przez Aleksandra Gurevich, którego biografia jest omówione w tym artykule. TV „Video międzynarodowa” istnieje na rynku mediów dzisiaj – z nowym logo i nową nazwą – „Studio 2B”. Jednak to właśnie popularny w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy to było moderowane przez dyrektora Gurevich. Większość projektów z tamtych lat nadal zachwycają publiczność dzisiaj.

Pierworodny produktów – „Self skierowane” z Alekseem Lysenkovym – ledwo się zakorzenić na rosyjskiej ziemi. Okazało się, że malec kamery osobiste, a szpieg zabawny w życiu, nie każdy może. Ponieważ twórcy projektu przez długi czas miał na fotografowanie siebie. Niektóre z najlepszych koncert intelektualnej – „Własny gra” ze stałym Petrom Kuleshovym i „Dialogi o zwierzętach” Ivan Zatevakhin – również zawdzięczają swoje istnienie naszego bohatera. Wydaje się, że nawet koledzy w tych projektach ukradli jako jeden – inteligentny, utalentowany, inteligentny.

Długa żywotność i został przygotowany do przeniesienia, w którym reżyser Gurevich działał jak ołów. Zabawny „paszcze prostaczkom” wychodzi na NTV, rywalizował twórczy „Sto do jednego” na RTR. Emisja pilot ciekawych programów zostały również usunięte „Wielkie pytanie” i „Dzień dobry”. Gurevich czele "Studio 2b" od 1992 do 2006 roku. W tym czasie stała się ona również filmów i programów telewizyjnych – od „Marsz Turecki” i „Code of Honor” na „Powrót Mukhtar” i „rosyjski Amazon”.

W 2007 roku, życie Aleksandra Gurevich wziął kolejną turę. Stał się ogólnie producent telewizji dziecięcej – pierwszy „Bibigon”, a od 2010 – „Carousel”. I on i inne produkty związane z mediami posiadających VGTRK.

Alexander Gurevich: miłość życia

O życiu naszego bohatera „za kulisami” niewiele wiadomo. Przez kilka tygodni w roku rodzina jedzie na wakacje – Alexander Gurevich, jego żony i córki Masha Galina. Reżyser nie lubi zorganizowane wycieczki, ciesząc spacery wzdłuż nowego miasta w komfortowym tempie dla niego. To poważny temat zachowania na drodze, preferuje samochód „Subaru”. żona Gurevich za, Galina, programista z wykształcenia, ale jest bardziej związane z organizacją życia rodzinnego i wychowania dziecka. Mieszkają razem od ponad 20 lat, spotkał się w college'u, gdzie obie badane. Córka Masza rosła. Ona i tata lubi jazdę konną.