343 Shares 5656 views

Elena Rybalko: biografia, zdjęcia rodzinne

Patrząc poprzez regularne pokazy komedii, wiesz, że humor dzisiaj nie jest taki sam jak był wcześniej. Kilka lat temu wydawało się żartem trochę inaczej. A co najważniejsze, postacie były jasne, pozytywne i niezapomniane. Na przykład, po prostu taka bohaterka i członek zespołu KVN „Spaleni słońcem„Elena Rybalko. Kim jest ten kruchy i niesamowita kobieta, wywołując radość i uśmiechy innych?

Dzieciństwo i edukacja

Rossiyanka Elena urodziła się 20 lutego 1973 roku w Soczi. Od dzieciństwa, była aktywnym i pogodnym dzieckiem, który lubił mówić przed publicznością. Początkowo było to jej przyjaciele i krewni, potem sąsiedzi, przyjaciele i znajomi.

Elena Rybalko od najmłodszych lat było tak samo słońce, nadał jej ciepło wokół niego. To nie zostało zakwestionowane, a wręcz przeciwnie, był znany ze swoich umiejętności komunikacyjnych i artyzm. Studiowała w szkole średniej w miejscowości Adler.

Później wszedł Soczi College w rachunkowości, a następnie była Szkoła rachunkowości i audytu w SGUTiKD. Tam stał się mistrzem jest zawsze obecny i przyszły zawód ekonomisty.

To jak studiowała Elena Rybalko. Biografia mało znana w momencie Sochinka wspomina również swoje inne zainteresowania, które opisujemy poniżej.

Zainteresowanie Helena podczas treningu?

Podczas treningu, Elena był zainteresowany nie tylko liczby i dokładne obliczenia. W uzupełnieniu do programu miała inne hobby nie związane z szkoły lub uczelni. Na przykład w szkole podstawowej dziewczynka aktywnie opanowaniu gry na fortepianie studiowała malarstwo, doskonale grał w szachy i siatkówkę. W piątej klasie, była zainteresowana elekcyjny „Młody pilot”, gdzie jest on traktowany z podziwem i opanowania różnych modeli samolotów.

W liceum, Elena Rybalko skończył lekcje szycia. A po liceum dorabiał jako szwaczka, operatora maszyn w fabryce pamiątkowej. Na college girl i uniwersyteckiej była tak obecnie Entertainer. Jest ona organizowana i wziął udział w samym tematem twórczych wieczorami, grając w zespole studenckim KVN.

Kariera: Kto pracował?

Widząc twórczy flair i umiejętności organizacyjnych dziewczynę, administracja uniwersytetu dokonał jej ofertę na pobyt. Elena pozytywnie. Ponieważ zaczęła karierę w komisji związkowej uczelni.

Potem został przeniesiony na wolne stanowisko pracownika kulturalno-masowych. Kilka lat później stała się koordynator pracy z twórczego młodzieży i został zaproszony do administracji miasta.

Elena Rybalko: KVN

Biografia mówi, że Elena zawsze była osobą bardzo wytrzymały i oszczędny, więc było dość łatwo dostać się w KVN. Wybór gry rozpoczęła się w 1996 roku i odbyła się w jednej z sal Instytutu ośrodek biznesu i turystyki.

Według większości Elena, na planie była poinformowana o jej dobrych przyjaciół. Słysząc to, że dziewczyna przedsiębiorczy postanowił nie zwlekać. Tym bardziej, że wybór był dość trudny, jury – surowe. A zespół faktycznie zatrudniony, ale brakowało żywe postacie kobiece. Ku jego zaskoczeniu, przesłuchanie odbyło Elena Rybalko. „Drink od tego momentu stał się symbolem mojego życia” – mówi „gwiazda” mieszkaniec Soczi.

Budowanie zespołu „Spaleni słońcem”

Decyzja, aby zadzwonić do zespołu „Spaleni słońcem” było powszechne. W 1998 roku zespół spotkał się i wybrał żądaną nazwę. I tak narodził się nowy zespół KVN, które później stać się trzykrotny finalista dla Major League i zdobywca Pucharu lato i mistrz meczu sezonu w 2003 roku.

Gra KVN: sukcesy, lęki i chwała

Według Elena, grać KVN było dla niej prawdziwą przyjemnością. To nie była tylko gra, rodzaj klubu społecznego, gdzie zgromadzeni ludzie różnych zawodów i możliwości twórczych. „Wszystko tutaj jest ciekawe, z prób, kulisy żartów, a także nowych przyjaciół i znajomych” – mówi sukces i nigdy nie zniechęca Elena Rybalko. Biografię tej niezwykłej kobiety opisuje ważne wydarzenia w swoim życiu, w tym gry KVN.

Lubiła bycia na scenie, do odkrywania nowych ról, a także aktywnie uczestniczyć w życiu zespołu. I, oczywiście, członkostwo w zespole KVN, wielkiej odpowiedzialności: miał swoje plusy i minusy. Z korzyści mogą obejmować:

  • znajomi i perspektywy;
  • nowych przyjaciół;
  • możliwość rozwoju twórczego.

Na domiar złego, zgodnie z Rybalko Elena „Spaleni słońcem”, głównym – na chroniczny brak snu. Aby zapłacić za studia, zakwaterowanie i wszelkiego rodzaju rzeczy gospodarstwa domowego, musiałem pracować. Rano, udał się do szkoły, a potem do pracy, jak i po próbie. Dlatego prawie żaden z członków zespołu nie rozlać.

Przyjaźń w zespole

Od Elena był bardzo towarzyski, łatwo było poznać nowych przyjaciół. Jednak najbardziej to zbliżył się do innego członka zespołu – Emilia Denisova, który mieszka dziś w Genewie. Jest z tym znanym mieszkańcem Soczi utrzymuje przyjazne stosunki od ponad 20 lat. Według KVNschitsy pieniędzy na podróż w tym okresie brakowało. Więc Emilie często udało się nawzajem podczas regularnego zespołu nalotu miastach Rosji.

Zasady i obawy

Jak każdy początkujący artysta, Elena czuł dyskomfort, pozostawiając scenę. Ona, jak również wszystkich nerwowy przed występem. Ponadto, Elena Rybalko nie lubią oglądać ich występy w telewizji. Zawsze wydawało się stronie, a tekst nie brzmi tak, jak chcesz, a unfunny dowcipy. Jeśli ona obserwowała grę, ale tylko w formie pisemnej, ale to było bardzo rzadkie. W skrócie, artysta bardzo wrażliwy i wymagający leczyć się.

Najważniejsze momenty gry

Podczas uczestnictwa w KVN Elena miał dużo jasnych i niezapomnianych chwil. Jednak najbardziej spektakularny, zgodnie z „Spaleni słońcem” fanów zespołu, to konkurs kapitanów. Przypomnijmy, że miało to miejsce w 1998 roku, podczas półfinału w Woroneżu KVN League. To było wtedy, że „gwiazda” mieszkaniec Soczi, a okazał się nieoczekiwany boczny do swoich fanów.

Autografy i tajemnice

Według aktorki, jej skrzynka odbiorcza była zawsze zalana z literami. Na zawsze starała się odpowiedzieć ręcznie i zrobił to z wielką przyjemnością. Niektóre z nich ona pielęgnuje do dziś. Ona również często podpisane kartki, kalendarze i zdjęcia. Ale coraz Elena odpowiedział na wiele pytań pochodzących z kobiecego połowa publiczności.

Według KVNschitsy byli zainteresowani życiem osobistym żywsze i pomyślnych znaków. Na przykład, często jest zadawane, a nawet poprosił, aby wysłać fotografie Mihaila Galustyana, Aleksandra Revy, Maksima Bobková i in. Oczywiście, Elena Rybalko (jej biografia, patrz nasz artykuł) nie wszystkie powiedział fanów zespołu „Spaleni słońcem”. Tylko, że to możliwe, aby wyrazić publicznie. Nawiasem mówiąc, w niektórych fanów Rybalko korespondował przez wiele lat.

Na bardzo Elena fanów było niewielu. Ale to, jak inne chłopaki z zespołu dowiedział, kwiaty i prezenty potrząsając dłonią.

Aktualności prywatności

Jej przyszły mąż spotkał Elenę na próbie. Elena Rybalko i Paweł Steshenko zostały stworzone dla siebie. Oni nie tylko zrozumieć partnera, na pierwszy rzut oka, ale zawsze wspierał w trudnych chwilach.

„Na początku była to tylko uwaga żart, który po prostu ignorowane naszego środowiska. Następnie zespół zaczął dostrzegać sympatii czuliśmy do siebie”- mówi KVNschitsa.

Według Elena, spotkali się przez długi czas tylko na próbach, ponieważ oboje pracowali i były ograniczone w czasie. Ale później Paweł był w stanie połączyć pracę i udział w życiu zespołu i zaloty dziewczynki kruchej i charyzmatycznego. Po chwili Helen i Paul Rybalko Steshenko postanowił się ożenić.

Rodzina i podstawowe wartości w życiu

Rodzina na Elena zawsze była i pozostaje do dziś jedną z najważniejszych wartości w życiu. I jego znaczenie, zgodnie KVNschitsy jest do dzieci i ich dobro. I tak krucha i drobna aktorka trzy z nich: starszy – dekada Mikołaja, średnia – sześć Gregory, a córka – trzy letnia Clara.

Nicholas cieszy jogi rano i rowerowej. Poza tym, on naprawdę lubi piłkę nożną. Przez ponad trzy lata, „najstarszy” jest obrońcą klubu piłkarskiego „Dagomysie”. To ciekawe, że w tak krótkim karierę jako piłkarz jego zespołu udało się wygrać kilka nagród w turniejach juniorów.

Grisha jest zainteresowany tematem przestrzeni. Lubi dużo czytania i studiowania astrologii. Młodszy jeszcze zainteresowany w modzie, lalek i kosmetyków. W skrócie, wszystkie dzieci są u władzy. To tylko ich mama nie jest często można spędzić święta razem. Wiąże się to z kolejnym wywiadzie Elena Rybalko. Samo życie osobiste KVNschitsy ściśle powiązane z jej dzieci i męża. Jednak wszyscy w rodzinie nie zawsze jest możliwe, aby przynieść ze sobą: kto jest na drodze, który w podróży służbowej.

udział dzieci w życiu KVN

Oszczędny rodzina zawsze wiąże się z rekrutacją dzieci. Elena i KVNschitsa czasami rysuje swoje dzieci do występów. Na przykład, ona osobiście przygotowany prywatnego rolę dla swego najstarszego syna, Mikołaja. Jednakże, jeśli idzie w jej ślady i postanawia zatrzymać się na piłce nożnej, to wkrótce okaże.

Oto znany KVNschitsa Elena Rybalko. Jej rodzina rozumie i zawsze wspierał.