152 Shares 9932 views

Bilyk Nikolay: biografia, rodzina, kariera

Nicholas Bilyk – sławną osobą w telewizji. Wiele kanałów są zadłużone na nim programów – „SMAC”, „Shade”, „Lotto milionów” na ORT; „Zamieszanie wokół fortepianu”, „Ach, droga!” – RTR „Pospiesz się, lub podróżować Zabawne” – TV-Centrum oraz inne programy i teraz zobaczyć zbieranie światła na ekranach telewizorów miliony widzów.

dzieciństwo producent

Urodzin Mikołaja obchodzony jest w dniu 21 października 2016 r przyjść świętować jubileusz – 55-lecie istnienia. Jego dzieciństwo Bilyk Nikolai spędził w Mirgorod, miasta, które w swoich pracach śpiewanej Nikolay Vasilevich Gogola. Rodzina miała dwóch chłopców z różnicy wieku 11 lat. Starszy brat Nicholas był jego przyjacielem i bratem i mentorem. Chłopaki byli przyjaciółmi dorasta razem. Matka, Nadine, pielęgniarka, ojciec, Mikołaj, od dzieciństwa przyzwyczajony do synów studiów w matematyce.

Nick Jr., studiował z przyjemnością, w liceum z powodzeniem nauczył się matematyczne podręczników uczelni. nauczyciel szkoły wspiera również zdolność do chłopca, a być może dzięki tym wysiłkom Bilyk Nikolay był w stanie robić po ukończeniu szkoły w MSU. Łomonosowa nowe i modne podczas Wydziale Matematyki Obliczeniowej i Cybernetyki.

Młodość i pierwsze sukcesy

Wstęp na MSU mógł marzyć młody człowiek po 10 klasy podróży do Moskwy specjalnie dla zorganizowanej przyszłych absolwentów. Kapitał od razu zdobył serce młodego mężczyzny. W instytucie, zainteresował się możliwością zawarcia prestiżowy instytut, ale nauczyciel wyciągnął mężczyzna, mówiąc, że nie marzył o takiej.

Bilyk Nikolay nie mógł tolerować takiej kpiny, i był zdecydowany udowodnić światu, że może on stać się uczniem ludzi tutaj. Pół roku poważnego treningu i poprzednich badaniach z ojcem opłaciło – Bilyk Nikołaj Nikołajewicz uczestniczących w MSU od pierwszej chwili i na własną rękę.

Początek twórczy sposób w telewizji

Matematyka edukacja w poręcznych Mikołaja sto procent. Stał się znanym producentem, wspierany ciekawe projekty i rozwija różnorodne obszary w dziedzinie telewizji dzięki jego zdolności matematycznych, które umożliwiają optymalny sposób rozwiązywać zadania i znaleźć najkrótszą i najbardziej skuteczny sposób podczas prowadzenia do celu.

Nicholas Bilyk – producent. Więc jego imię było wymawiane po stopniowym wejściem do świata telewizji. Jej nowy kierunek na ścieżce życia Mikołaja mogli wybierać dzięki znajomemu, Andrew Svindarnomu, które doprowadziły go do świata telewizji. Od 1990 Bilyk Nikolay został całkowicie otrzymał nowe zadanie, aby stworzyć studio telewizyjne, organizować ciekawe projekty. Taffy Nagroda zasłużenie poszedł do Mikołaja za jego wkład w rozwój nowych obszarów i tworzenia projektów telewizyjnych.

Rodzina i dzieci

Nicholas Bilyk jest żonaty i ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa, a dwa – od chwili obecnej z aktorką Aleksandroy Florinskoy. Z drugą żoną, producent spotkał się w jednej z partii stolicy. Wśród wielu osób utożsamiał go i Aleksander udał się z nią spotkać. Uczucia między mężczyzna i kobieta wybuchła natychmiast, i chociaż w czasie miłości, zarówno mąż, nie mogli nic zrobić z tym powstały współdziałać. Relacje pary mają rozwijała się szybko, w kilka miesięcy po tym, jak spotkał Nicholas Alexander oferowane żyć razem. Aktorka zapakowane i przeniósł się do ukochanej z synem (najstarszy dziecko Alexandra Gleb urodził się z jego pierwszego małżeństwa z aktorem Siergiej Alexandra Gorobchenko małżeństwo nie wyszło ze względu na pospiesznym decyzji o jej konieczności).

Dziś Mikołaj Bilyk i Aleksander Florinskaya urodziła dwoje dzieci – Kohla i Agaty. Nicholas (Nick Jr.) urodziła się w 2005 roku i niewiele Agatha – w 2013 r. Podczas drugiej ciąży Alexander zagrał w serialu „Dzieci kapitana”, a scenariusz był również w ciąży. Niezwykły zbieg okoliczności jest fakt, że bohaterka Alexandra provedyvat w szpitalu postać grana przez jej byłego męża, Siergiej Gorobchenko.

Teraz model małżeńskiego szczęścia stał Aleksandra Florinskaya i Nicholas Bilyk. Życie osobiste rozwija je bez obawy, staraj się nie odwracać uwagi od namiętności, które przetoczyły się je na początku związku, uczynić inne niespodzianki i doprowadzić najstarszego syna Alexandra i dzieci Bilyka Ivana i Xenia.