228 Shares 1997 views

"Co jest leczone moskitierami?" – dobre pytanie!

Lato zawsze czeka z drżeniem, przewidując słoneczny odpoczynek i wiele wrażeń. Szczególnie z niecierpliwością czeka na swoich letnich mieszkańców. Perspektywa: odpoczynek nad naturą, pełnoprawne zbiory, zwykłe spotkania wieczorami – przyjemne drobiazgi, znaczne tylko na wysokości lata. Ale na równi z słonecznymi radościami, pojawienie się głodnych komarów, które są aktywowane latem i przynoszących dyskomfort ich zachowanie, może być przygnębiające. Prawdopodobnie każdy musiał stawić czoło nieuniknionej świądowi, która pozostaje po ukąszczeniu uciążliwych owadów. Skuteczność repelentów, płyt, spirali jest krótkotrwała, a na otwartej przestrzeni ich działanie praktycznie maleje do zera. Co jest leczone moskitierkami, aby cieszyć się rozmową z naturą, rozmawiać z przyjaciółmi, którzy przybyli do odwiedzenia? Co pomoże pozbyć się tych denerwujących owadów?

Zanim odkryjesz, co jest leczone przez plastry komarów, przyjrzyjmy się bliżej owadowi. Komar jest około 3000 gatunków, aw Rosji jest około 1000 odmian tego owada. Komar żyje od kilku dni do kilku tygodni. Samica potrafi latać 3 km, aby odnaleźć ofiarę – potrzebna krew przez owada nawożenia. Punkty orientacyjne to dwutlenek węgla, wydychany przez ludzi i promieniowanie cieplne emitowane z niego.

Leczenie powierzchni komarów ze skóry lub odzieży przy użyciu rozpylaczy przynosi znaczną ulgę w czasie trwania leku. Ale jak chronić się przed nimi, przebywać w podmiejskich dzielnicach, zwłaszcza jeśli znajduje się staw stojący w pobliżu wody, co jest doskonałym miejscem ich reprodukcji. Jakie jest leczenie komarów w celu całkowitego wyeliminowania siedliska, chroniąc się przed możliwymi problemami związanymi z ich ukąszeniami? Odpowiedź na Twoje pytania sprawi, że rozrywki będą wygodne i bezpieczne.

Wielu mieszkańców latem nie wie, jak przetworzyć miejsce z komarów, a właściwie ta usługa jest dość potrzebna właśnie w ciepłym czasie, gdy istnieje maksymalna aktywacja owadów. Przetwarzanie działki może być preparatami owadobójczymi "Tsifoks" lub nowoczesnymi środkami "Medilis-Ziper". Za pomocą domowych środków owadobójczych można zniszczyć komary i larwy, jak również muchy, mrówki, pchły i kleszcze. Dokładnie przeczytaj instrukcje, przestrzegaj ściśle pisemnej dawki.

Jakie jest leczenie naturalnych stawów, stawów i bagien? W takich przypadkach endotoksyny są używane do zwalczania larw – leków, które nie stwarzają zagrożenia dla ludzi, pomagają poradzić sobie z problemem inwazji komarów w warunkach naturalnych i nie szkodzą środowisku wodnemu.

Środowiskom i miłośnikom przyrody można radzić, aby spróbować pozbyć się komarów bez użycia chemikaliów. Sadzenie roślin, które odpychają te owady, jest mniej skuteczne, ale ma tę zaletę bezpieczeństwa. Bazylia, rumianek, nagietek i wiśnia są w tym przypadku bardzo właściwe – ich zapach, owady nie mogą znieść. Zrób wszystko, co sprawi, że witryna stanie się słoneczna, rozcieńczona korona drzew, systematycznie usuwać chwasty i nie pozostawiaj pojemników z otwartą wodą (zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia komarów). Te wskazówki pomogą zrezygnować z inwazji owadów krwawych, a pytanie "Co jest leczone przez komary?" Nie będzie już istotne.