256 Shares 2504 views

noc poślubna w islamie – czas specjalny tkliwość

Pierwszą noc poślubną – niespokojny czas, pełen tajemnic, podniecenia i oczekiwania. Jak przygotować się do magicznego sakrament? noc poślubna w islamie – czas szczególny. Dziewczyna właśnie opuścił dom rodzicielski po raz pierwszy zna tego człowieka. Jest skromna i niewinna. Dlatego mąż powinien być szczególnie delikatny i ostrożny z nią. Prorok powiedział, że kobiety są jak kwiaty: są piękne, ale ich płatki są delikatne i kruche. Traktować żonę pierwszą noc człowiek powinien zarówno delikatne, podatne kwiaty. Który mówi o tajemnicy islamu? Ślub noc należy rozpocząć modlitwę. Pięknie ubrana, namaścić pary, zostawić w spokoju, można traktować każdy inny sok i słodycze, a następnie indywidualnie wykonać dwa rak'at modlitwę, prosząc Boga, aby wypełnić swoje życie ze szczęścia, miłości i obfitości. Modlitwa, niosąc ogromny wpływ psychologiczny, pomoże para relaks i melodia w pożądany sposób. Noc weselna (islam nie zabrania stosunków w tej chwili, ale nie nalegać na nich) powinno odbywać się w atmosferze czułości. Naturalnie, jeśli nocy wokół czasie fizjologicznych dni kobiet, bliskość powinna zostać przeniesiona do innego czasu.

Cierpliwość i delikatność

Mąż nie jest konieczne, aby rozebrać żonę: to może być bardzo mylące, niewinna dziewczyna. Lepiej zdjąć ubrania za ekranem, a od bielizny mogą być usunięte w łóżku, pod kołdrą. noc poślubna w islamie musi odbywać się w ciemności, więc panna młoda będzie mniej skrępowany, nie będzie straszyć postać mężczyzny, którego ona widzi po raz pierwszy nago. Człowiek nie powinien spieszyć, nie może działać trudne. Faux pas może doprowadzić do tego, że panna młoda zawsze istnieje niechęć do sakramentu małżeństwa. noc poślubna w islamie – możliwość małżonek pokazać uczucia, wrażliwość i tolerancję nieodłączne w tym człowieku. W celu uzyskania dużo potu, pierwsza noc z mężczyzną zawdzięcza więcej dać. Kiedy młode będą leżeć w łóżku, mąż musi położyć dłoń na czole żony i prosić Boga, aby błogosławił małżeństwo i tajemnicę tego, aby wysłać wiele dzieci i małżonków do wzajemnej miłości i zrozumienia. Po tym, młodzi ludzie mogą zacząć wzajemne przywiązanie i miłosnych gier. Jeśli człowiek może i delikatna dziewczyna stopniowo zaczynają się zrelaksować, to przestanie się wahać, zaczyna obdarzać czułości męża i uczucia. Nie należy spieszyć się Defloration: szorstki stosunek płciowy może spowodować dziewczyna pochwicę. Choroba ta, która wyraża się w bolesny skurcz narządów kobiecych, może trwale uszkodzić prywatnego życia pary.

Instrukcja krewni

W niektórych rodzinach do końca nocy poślubnej oczekiwać młodą drzwi, w celu zapewnienia: młody – dziewicę. Taka postawa może być przyczyną głębokich ran emocjonalnych młodzieży, zwłaszcza młodej. To nie może być zrobione. Islam nakazuje nie szpiegować, nie szpiegować innych. Czeka przy drzwiach i kolejny pokaz pościeli nie jest inna, jako naruszenie koranicznych recept, co prowadzi do Haram. noc poślubna w islamie na zawsze pozostanie tajemnicą, którego szczegóły są znane tylko dwie osoby.