532 Shares 1556 views

Jak stary Rustama Kolganov? wiek Riddle najbardziej skandaliczny uczestnik projektu telewizyjnego „Dom 2”. Żona Rustam Kolganova i inne informacje o nim


Nowa osobowość mediów w telewizji są stale pojawiają. Niektóre z nich znikają szybko, bez konieczności być zapamiętany przez widza. Inne pozostać przez dłuższy czas i zdobyć fanów. Nie wszystkie z nich powodują sympatię publiczności. Niektóre irytujące lub szokujące ich niejednoznaczne zachowanie. Rustam Kolganov pobił wszelkie rekordy oglądalności antypatii. Sława dostał stając się stroną serialu „Dom-2” na kanale TNT.

Rustam – bardzo tajemnicza osoba. Niewiele informacji na jego temat, a nawet jego fani nie można dokładnie odpowiedzieć na proste pytanie – jak stary Rustam Kolganov. Jego biografia na stronie internetowej projektu telewizji twierdzi, że rok urodzenia – 1976, ale na zdjęciach ślubnych, a dokładniej w fotografii aktu małżeństwa pokazuje wyraźnie inny numer – 1974. Więc pytanie, ile lat Rustam Kolganov pozostaje otwarta.

tajemnicza osoba

Rustam jest osobą publiczną. Ale, mimo rosnącej popularności, to daje bardzo mało informacji o jego życiu do projektu. Rzeczywiście, starając się znaleźć kilka faktów z jego biografii, w obliczu braku niezbędnych informacji. A ci, którzy mają bardzo skąpy i nie dają pełnego obrazu, jak życie ewoluowały przed przybyciem projektu najbardziej wyrafinowane intrygant „Dom-2”. Tymczasem Rustam osoba jest przedmiotem zainteresowania wielu widzów. Były one szczególnie interesuje dwa pytania: „Kim jest jego narodowość?” i "Jak stary Rustam Kolganov?". A jeśli na pierwsze pytanie wielokrotnie pisał w różnych wywiadach, że kałmucki, odpowiedź na sekundę jest pokryte ciemności.

Życia do projektu telewizyjnego „Dom 2”

Rok urodzenia Rustam Kolganova niepewne. Jego dane o programie telewizyjnym powiedział, że urodził się 29.12.1976, według innego źródła, to zdarzyło się 28 grudnia 1974. Rodina Rustama – małe miasteczko Slavyansk-na-Kubań Krasnodar Territory. Mówi, że jego matka, jako dziecko uwielbiał czytać. Rzeczywiście, każdy, kto kiedykolwiek do czynienia Rustam, odprawił swoją erudycję.

Po ukończeniu studiów i uzyskał prawo zawodu, zaczął pracę w Kuban radiowego prezentera. To doświadczenie pomogło mu w przyszłości, gdy w 1998 Rustam wziął MUZ VJ. Tak przywiązał swoje życie z TV i kontynuuje swoją karierę już jako jeden z uczestników „Dom-2”.

Jeśli wierzyć bohaterem historii, przed wejściem do kanału TNT, udało mu się nawet pracować model w Mediolanie. Więc czy to wie tylko sam Rustam. Jednak z jego barwnej egzotycznego wyglądu to była taka kariera jest możliwe.

Pierwszy przylot projektu „Dom-2”

Po raz pierwszy na placu budowy projektu telewizyjnego Rustam ukazał się w 2005 roku. Zaledwie tydzień później, pokazał swój charakter i miłość intryg i skandali. Bardziej zainteresowani problematyką wojny i ranking ze „starych ludzi” projektu, związek miał z nikim i nie popełnił. Potem była walka z Semom Seleznevym i odejście z serialu.

№2 zjawisko

Druga próba do udziału w projekcie, Rustam podjęte w 2007 roku i trwała 2 lata. Tym razem była to jego najlepsza godzina. Udało mu się utrzymać na palcach wszystkich uczestników pokazu. A oni z kolei musiała zdecydować – są za lub przeciw Rustam. Nie miałem wyboru. Ci, którzy próbowali organizować opozycji do głównego intrygującym projektem, szybko znalazł się przy bramie. W 2009 Rustam opuścili projekt za kradzież rzeczy innych. Przynajmniej, że ogłosiła oficjalną wersję swojego wyjazdu.

Ale nie pozostaną nieodebrane, a na tym samym kanale TNT stała się współgospodarzem Stepan Menshchikova programu „Hu Hu nich”, który był jednak krótkotrwały.

Powrót Rustam

10 czerwca 2013 KOLGANOV trzeci czas rozpoczęcia element kariery „Domu 2”. Do tego czasu, jego wieku, nikt nie zdziwiony. Ale tym razem chodziły słuchy, że był dobrze po 40. Pytanie: „Ile lat Rustam Kolganov?” Zainteresowałem się wielu. A w tym czasie miał trochę podciąć zewnątrz – Korekcja nosa. Według niego, to było konieczne w następstwie wypadku dziesięć lat temu. Oto on, Rustam, stale pukanie coś nowego do dyskusji na sobie fanów i przeciwników.

Żona Rustam Kolganova

Rustam sprawia nieoczekiwane W 2010 roku, 10 marca dla wielu ustawy – poślubił swoją wieloletnią dziewczynę, słodkie i kruche Tatyana Tretyakova. Małżeństwo trwało trzy lata, i przeprowadziła rozwód w marcu 2013 r.

„Dom-2” – tylko niewielka część życia

Oprócz kariery w telewizyjnym show, gwiazda „Dom-2” i zajmuje się innymi projektami. Śpiewa, prowadzi różne działania, udział w programach telewizyjnych. Wygląda na to jego marzenie się spełniło – stać się znaną osobistość. Sekrety dotyczyła tylko z pytaniem: „Jak stary Rustam Kolganov” i niektóre fakty z jego biografii, które z różnych powodów wolą milczeć. Co do reszty, jest bardzo towarzyska osoba, łatwo się do kontaktu z ludźmi. Jego Instagram, na przykład, jest pełna fotografii Rustam i wszystkich jego krewnych, przyjaciół i członków projektu. Kto wie, być może, całe to gadanie i zamieszanie z datą urodzenia – jeszcze jeden skok do skomplikowanej grze, która jest życie nałogowy intrygant Rustam Kolganov?