225 Shares 6426 views

Andrew Kaikov: biografia, życie osobiste i lista najlepszych filmów z aktorem (na zdjęciu)

Każdego dnia możemy oglądać różne filmy w telewizji, co najmniej, ale jednak, dzieje się w teatrze. A ze względu na dużą armię aktorów, każdy z nas ma – ulubiony. I chcemy wiedzieć o nich jak najwięcej. Andrew Kaikov – dziś popularny aktor teatralny, telewizyjny i kinowy. Jego kariera rozpoczęła się w latach studiów w szkole teatralnej. Zainteresowanie publiczności aktora stale rośnie, ponieważ jego talent odkrywa nowe strony.

biograficzne fakty

Andrzej urodził się w mieście Briańsk Kaikov 25 grudnia 1971 r.

Od 1990 do 1994 roku studiował w trakcie Nikołaj Aleksandrowicz Vereschenko w WTU im. Shchepkin. Po ukończeniu studiów został przyjęty do trupy „Wspólnoty Tagance aktorów”, gdzie pracuje do dziś.

Od 1992 roku działa w filmach.

W 2008 roku spróbował swoich sił w pracy w artykulacji animowanym filmie.

Jest aktywnym uczestnikiem projektów telewizyjnych.

rodzimy miejsce

Andrew Kaikov, biografia, która rozpoczęła się w Briańsk, wciąż wspomina z wdzięcznością tego miasta. Tutaj spędził swoje dzieciństwo, wczesne dni swojej młodości. Jest domem dla swoich przyjaciół, spotkanie, które stały się rzadkie, ale aktor szczególnie doceniane je. Po tym wszystkim, co może być ważniejsze niż to?

Wycieczka do Briańsk, spotykając się ze starymi przyjaciółmi, spacery w pięknych miejscach, gdzie zdał dzieciństwa, powrót do początków życia, daj nam siłę, aby kontynuować.

rodzina aktora. dzieciństwo

Andrew Kaikov dorastał w rodzinie intelektualnej. Mama była odpowiedzialna za biblioteki, a jego ojciec pracował całe życie w teatrze.

Pomimo tego, dzieciństwo miała miejsce jak tysiące innych chłopców w mieście Briańsk i innych miejscach naszego kraju. Idąc do spółek wspiął się na dachach i piwnicach, uciekł do rzeki. Przeprowadzone eksperymenty „” za pomocą których dorośli nie byli zadowoleni. Co znaczy: „chłopcy zawsze znaleźć coś do zabawić”.

Informacja o wielu z tych sztuczek do rodziców nigdy nie dotarł, ponieważ był to najbardziej „tajne”. Aktor mówi, że jeśli jego synowie są teraz powtórzył niektóre z jego „kaskaderów” sztuczek, że nie ponieśli.

Po ukończeniu szkoły średniej, postanowił zapisać się w teatrze uczelni, ale los nie był korzystny. Powrót w Briańsk, poszedł na studia w Wyższej Szkole Sztuki. W następnym roku próba wejścia na szkołę teatralną był udany. Od tego czasu jego życie jest ściśle związane z aktorstwa.

Praca w teatrze

Kaikov Andrew – aktor teatru „Wspólnoty Taganka Aktorzy” przez 20 lat. Liczba miejsc pracy i ról granych w tym czasie jest doskonałym lista.

Publiczność wie Andrew Kaykova jako komik. Ale w repertuarze teatru ma zróżnicowaną pracę. Otwiera swoją wszechstronność. W teatrze, jest on zaangażowany w sztukach klasycznych i współczesnych autorów.

Praca w filmie

Sława i popularność wśród widzów aktor Andrew Kaikov otrzymał po pracach w filmach. Od 1992 roku regularnie otrzymuje zaproszenia od filmowców strzelać na zdjęciach. Główne gatunki filmów z udziałem aktora – romans, dramat, komedia.

Razem Andrei Kaykovym grał w filmie 45 ról. Pierwszym z nich były w dużej mierze niepotwierdzone. Obsada w filmie „W zdrady”, „Na nim”, „Streets of Broken Lampy” i inne.

Teraz aktor jest zajęty w strzelaniu kilku filmach – „The Sea. Góry. Keramzyt „” Czarnoksiężnik z krainy Oz „” Orłow i Aleksander ".

Inne obszary kreatywności

Andrew Kaikov parał się innych sposobów działających. W 2008 roku pracował w dubbingu do filmu animowanego „Stepochkin i lądowania na Księżycu”, inna nazwa dla filmu „The Marine Stepochkin 2”.

Aktor wielokrotnie uczestniczył w programie telewizyjnym na kanale STS i Ren-TV. Tak więc stało się bardziej rozpoznawalne. To było wtedy, że widzowie mieli okazję stać zaznajomiony z pracą Andrew Kaykova. Stał się niezwykle popularny, pokazując sobie mistrza reinkarnacji.

Chociaż muszę powiedzieć, że twarz aktora była znana publicznie, dopóki go w telewizji. Strzelanie reklamy – kolejny fakt twórczego życia Andreya Kaykova.

Udział w „okrutnej gry” niewątpliwie wzrosła popularność aktora. Mimo wszystko, wielu widzów obserwował uważnie tych estrów. on ma swoje zdanie na temat projektu. Uważa pozytywny fakt, że liczba wypalanych papierosów została zredukowana do jednej sztuki dziennie. Stał się regularne ćwiczenia.

Pomimo tego, Andrew, czy podmioty uczestniczące w tych strzelanin nie zawsze są uzasadnione. Jest to trudne i traumatyczne praca tutaj zostały przeszkolone osoby do udziału.

Prywatne życie aktora

Odsetki od zwykłych ludzi do zdarzeń zachodzących w życiu gwiazd są zawsze obecne. Nie ma wyjątków i aktor Andrew Kaikov, życie osobiste , które jest pod okiem milionów widzów.

W życiu naszego bohatera jest bardzo skromny. Inteligencja – główną cechą jego charakteru.

Zanim poznałem matkę jego młodszych synów Kaikov był dwukrotnie żonaty. Jednak te związki nie miała trwać długo. Jego pierwsza żona, Evgenia Dmitrieva był kolega aktora. Ich małżeństwo trwało uczeń dwa lata.

Aktorka Anna Mokhova – druga żona Andrzeja. Dzięki niemu wydali 7 lat. Z tego małżeństwa przyszło najstarszego syna Bazylego. Rodzice byli ogromnie zadowoleni. Nie ma nic piękniejszego niż narodzin małego cudu! Syn i przyjaźnie jego ojca są tworzone, pomimo faktu, że rodzice nie mieszkają razem.

Ludmiła Kaykova jest absolwentem wydziału dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego. Ponieważ jest teraz prawnie małżeństwem Kaikov Andrew. Żona urodziła dwóch wspaniałych synów – Valeriya i Nikita.

Po pracy w teatrze, na planie, aktor lubi być czasami w naturze z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Spotkania te łączą, są okazją do poznania się nawzajem. W rezultacie poprawia relacje czyni je bardzo przyjazny.

Andrew Kaikov, którego życie osobiste do najmniejszego szczegółu zainteresowania fanów, docenia relacje. On jest pełen szacunku do rodziców żony, podziękować im za to, co oni biorą udział w wychowaniu wnuków.

Prowadzić samochód Andrey Kaikov nie może i nie lubi. Korzystania z transportu publicznego. Mówi, że jest bardziej niezawodny – nigdy nie późno.

hobby

Jednym z interesem aktora trwa prawie zawsze. Jako uczeń, on zakochał się w pracy Antona Pavlovicha Chehova. Nawet wtedy, czytał wszystko z jego sztuk, choć w tym czasie idea karierze aktora jeszcze nie było.

Dzisiaj, znajomość dzieł wielkiego rosyjskiego pisarza trwa. Aktor mówi, że dostaje przyjemność z lektury dzieła Czechowa. większość już przeczytać, przemyśleć z 30 tomów spuścizny pisarza. Ponadto, niektóre z dzieł naszego bohatera nie jest przeciwny, aby ponownie przeczytać kilka razy.

Andrew Kaikov zwolennikiem aktywności na świeżym powietrzu, więc kocha się w dużych miastach, aby odwiedzić muzea, dowiedzieć się czegoś ciekawego, nowego. Nawet prosty spacer po ulicach dużych miast daje mu przyjemność.

Ale w domku, łóżka, kwiaty – to nie dla niego. Więc powiedział aktor w wywiadzie.

Andrew Kaikov miłością odnosi się do swoich fanów. Uważa on, że należy podziękować tym ludziom za taką postawę. Dali co jest aktorem w swoim życiu – Twoja ulubiona praca, materiał bogactwo, uznanie ludzi. Wiedza, że Twoja praca przynosi ogromne masy ludzi satysfakcji i daje nowe siły, inspiruje.